LEVINGER Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Orlová - Háj 3:2 (1:1) 29.03. 15:00 -
Mokré Lazce - Darkovičky 1:4 (0:2) 24.03. 10:00 -
Český Těšín - Vřesina 0:1 (0:0) 17.11. 13:00 -
Raškovice - Petrovice 5:3 (1:1) 04.11. 10:15 -
Sedliště - Hnojník 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Kravaře - Kr. Pole 1:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Vřesina - Darkovice 3:2 (3:2) 17.09. 15:00 -
Jakubčovice - Háj 2:2 (0:1) 18.08. 17:30 -
Štěpánkovice - Chlebičov 1:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Dolní Datyně - Stonava 5:1 (2:1) 05.08. 17:00 -
Kobeřice - Oldřišov 1:1 (0:0) 18.06. 15:30 -
Spálov - Staříč 5:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Velká Polom - Svinov 8:0 (5:0) 29.04. 16:00 -
Oldřišov - Orlová 5:3 (1:2) 09.04. 15:30 -
D.Benešov - Řepiště 0:3 (0:1) 07.04. 15:30 -
Heřmanice - Dolní Datyně 2:3 (0:2) 01.04. 15:30 -
Tichá - SK Horní Suchá 0:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Raškovice - St. Město F-M 2:1 (0:0) 05.11. 10:00 -
Krnov B - MFK Bruntál B 4:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Jindřichov - Slavia Opava 1:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Kr. Loučky - Zlatníky 4:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Hať - Píšť 1:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
Lučina - Dobratice 0:2 (0:0) 15.10. 15:00 -
Vratimov - Oldřišov 4:3 (1:0) 01.10. 15:00 -
Albrechtice - Mokré Lazce 2:5 (1:4) 25.09. 14:00 -
Dolní Datyně - Orlová 3:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Chlebičov - Kr. Pole 0:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Hať - Šilheřovice 0:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Řepiště - D.Benešov 3:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Tichá - Stonava 2:1 (2:1) 20.08. 16:30 -
Oldřišov - Háj 0:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Oldřišov - Háj 2:0 (2:0) 19.06. 17:00 -
Skotnice - Mořkov 2:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Kobeřice - Petrovice 10:2 (5:1) 22.05. 16:30 -
Třebovice - Ostrava-Jih 2:1 (1:1) 21.05. 16:00 -
Háj - P. Polom 3:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Ostravice - Jeseník 4:0 (2:0) 28.04. 17:30 -
Dolní Datyně - Jakubčovice 3:2 (1:1) 15.04. 11:00 -
P. Polom - Jakubčovice 0:1 (0:1) 20.03. 15:00 -
Háj - Dolní Datyně 5:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Stonava - Lučina 3:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Břidličná - Orlová 2:3 (0:0) 11.09. 16:00 -
Petřvald n. M. - Čeladná 5:2 (3:1) 28.08. 16:30 -
Krnov - Kobeřice 3:1 (2:1) 15.08. 17:00 -
Krnov B - Kr. Loučky 3:1 (1:0) 11.10. 10:00 -
Chomýž - Žimrovice 3:2 (2:0) 10.10. 15:00 -
Krnov - Hlubina 3:1 (0:1) 04.10. 15:30 -
Jindřichov - Budišov 3:2 (3:0) 03.10. 15:30 -
Petřvald n. M. - Břidličná 1:2 (1:1) 26.09. 16:00 -
Petrovice - Kobeřice 7:2 (3:1) 05.09. 16:30