ZAORAL Vít
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Teplice - Slovácko 1:1 (1:1) 16.03. 18:00 -
Opava - Příbram 1:0 (1:0) 01.03. 18:00 -
Hradec - Boleslav 0:0 (0:0) 24.02. 15:00 -
Sigma - Plzeň 1:3 (1:2) 17.12. 15:00 -
Liberec - Zlín 5:3 (2:1) 09.12. 15:00 -
Dynamo - Teplice 0:1 (0:1) 11.11. 15:00 -
Slovácko - Hradec 0:0 (0:0) 04.11. 15:00 -
Jihlava - Příbram 2:1 (1:0) 27.10. 18:00 -
Žižkov - Sparta B 1:1 (1:1) 01.10. 10:15 -
Varnsdorf - Chrudim 3:3 (1:1) 17.09. 16:30 -
Slovácko - Zlín 1:0 (0:0) 02.09. 15:00 -
Karviná - Jablonec 1:1 (0:0) 19.08. 15:00 -
Ostrava - Hradec 2:0 (0:0) 12.08. 15:00 -
Dukla - Varnsdorf 4:3 (4:1) 06.08. 17:00 -
Táborsko - Sparta B 1:0 (1:0) 28.07. 18:00 -
Chrudim - Líšeň 0:0 (0:0) 22.07. 10:15 -
Táborsko - Vlašim 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Sigma B - Chrudim 2:2 (2:1) 14.05. 10:15 -
Třinec - Táborsko 1:2 (0:2) 29.04. 10:15 -
Slavia B - Vlašim 1:1 (0:0) 19.04. 17:00 -
Vlašim - Třinec 4:0 (3:0) 01.04. 16:30 -
Sigma B - Prostějov 2:0 (1:0) 13.03. 16:00 -
Varnsdorf - Líšeň 2:0 (1:0) 13.11. 14:00 -
Příbram - Jihlava 3:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Slavia B - Chrudim 0:1 (0:0) 16.10. 10:15 -
Jihlava - Varnsdorf 1:2 (1:1) 16.09. 18:00 -
Příbram - Dukla 1:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Vlašim - Opava 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Prostějov - Sigma B 1:3 (1:2) 20.08. 17:00 -
Varnsdorf - Opava 3:1 (2:1) 31.07. 17:00 -
Sparta B - Chrudim 2:2 (0:1) 14.05. 17:30 -
Varnsdorf - Táborsko 2:0 (0:0) 08.05. 17:00 -
Hlučín - Kroměříž 3:3 (2:1) 29.04. 18:00 -
Opava - Příbram 1:1 (0:1) 23.04. 17:00 -
Žižkov - Třinec 2:2 (1:1) 17.04. 10:15 -
Prostějov - Vlašim 3:2 (1:0) 09.04. 16:30 -
Zlínsko - Kroměříž 2:1 (1:0) 01.04. 17:00 -
Vyškov - Varnsdorf 2:0 (1:0) 19.03. 10:15 -
Vel. Meziříčí - Uničov 0:2 (0:0) 16.10. 10:15 -
Třinec - Žižkov 1:0 (0:0) 02.10. 10:15 -
Rosice - Vratimov 1:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Vyškov - Prostějov 4:0 (1:0) 28.08. 10:15 -
Znojmo - Blansko 2:5 (1:2) 20.08. 17:00 -
Třinec - Dukla 1:3 (1:1) 31.07. 10:15 -
Třinec - Vyšehrad 3:0 (1:0) 24.04. 17:00 -
Frýdek-Místek - Hlučín 1:2 (0:2) 10.10. 10:15 -
Nové Město - Ostrava B 3:2 (1:1) 03.10. 15:00 -
Petřkovice - Zlín B 3:2 (1:1) 26.09. 10:15 -
Vel. Meziříčí - Nové Město 5:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Horní Nětčice - Všechovice B 2:0 (1:0) 20.09. 15:30