ZÍKA Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
ČAFC - Libuš 2:4 (1:1) 09.04. 10:15 -
Uhříněves - Spoje 0:1 (0:1) 19.03. 10:30 -
Spoje - Troja 9:1 (4:1) 06.11. 11:00 -
Slivenec - 1999 Praha 4:1 (1:0) 17.10. 15:30 -
Braník B - Smíchov 1:1 (1:0) 09.10. 12:30 -
Uhříněves - Praga 3:0 (2:0) 02.10. 10:30 -
Březiněves B - Raptors B 0:3 (0:1) 19.09. 16:30 -
Vršovice - Troja 5:0 (1:0) 11.09. 10:30 -
Řeporyje - 1999 Praha 1:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
Zlíchov - Nebušice 3:2 (2:1) 28.08. 10:15 -
Střešovice - Libuš 2:2 (2:1) 07.08. 17:00 -
Satalice - Ambassadors 6:1 (1:1) 11.10. 17:00 -
Zlíchov - Libuš 8:2 (3:0) 10.10. 10:15 -
Praga - D. Počernice 2:1 (0:1) 19.09. 10:30 -
Řepy - Bohnice 1:4 (1:0) 12.09. 10:30 -
Háje - Spoje 2:9 (1:2) 05.09. 10:30 -
Hrdlořezy - Březiněves 0:4 (0:1) 09.08. 17:00 -
Březiněves - D. Počernice 4:2 (1:1) 09.11. 10:15 -
Braník B - Střešovice B 3:4 (0:2) 02.11. 13:30 -
Zbraslav - Smíchov 3:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Lipence B - Suchdol 1:0 (0:0) 26.10. 14:30 -
Háje - Štěrboholy 0:4 (0:3) 26.10. 10:30 -
Kyje - Uhříněves 0:0 (0:0) 06.10. 16:00 -
Vltavín B - Střešovice B 0:3 (0:1) 21.09. 14:00 -
Vršovice - D. Počernice 3:0 (2:0) 24.08. 10:30 -
Kyje - Štěrboholy 4:3 (1:1) 15.06. 15:00 -
Spoje C - Chabry B 4:7 (1:4) 08.06. 12:30 -
Lochkov - Mládež 3:6 (2:4) 30.03. 16:30 -
Ďáblice - Štěrboholy 6:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Union - Hrdlořezy 2:3 (0:3) 09.03. 10:45 -
Háje - Kolovraty 0:7 (0:4) 16.11. 18:00 -
Radotín B - Zlíchov 5:1 (3:1) 20.10. 15:30 -
Kbely B - Advokát 4:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Praga - Březiněves 1:1 (0:0) 06.10. 10:30 -
Troja - Bohnice 2:2 (1:2) 23.09. 16:30 -
Háje - Újezd n. Lesy 2:1 (0:0) 25.08. 10:30 -
Zlíchov - Lipence 1:4 (0:2) 11.08. 11:00 -
Satalice - Slavia Malešice 2:2 (1:0) 16.06. 17:00 -
Mládež - Koloděje 5:0 (2:0) 03.06. 12:30 -
Troja - Hostivař 1:3 (1:1) 02.06. 13:00 -
Spoje B - Újezd C 0:8 (0:3) 27.05. 17:00 -
Kolovraty - Uhříněves 3:1 (2:1) 19.05. 17:00 -
Praga B - Kačerov 1:2 (0:0) 13.05. 17:00 -
Praga C - Chodov B 3:1 (3:0) 13.05. 15:00 -
Újezd n. Lesy B - Hostivař 1:3 (0:1) 06.05. 17:00 -
Kunratice - Bohnice 2:1 (2:0) 22.04. 17:00 -
Union - Vyšehrad B 0:3 (0:2) 14.04. 10:45 -
Radotín - Lipence 1:2 (0:0) 17.11. 13:35 -
Kolovraty - Dubeč 1:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Hostivař - Bohnice 1:0 (1:0) 21.10. 10:30