MITÁČEK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mladcová - Těšnovice 1:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Vidče - Podlesí 0:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Dol.Němčí - Nedašov 4:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Topolná - Uh. Ostroh 3:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Zlechov - Zdounky 1:1 (0:0) 01.10. 10:00 -
Kroměříž B - Újezdec 5:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Vidče - Juřinka 3:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Val.Polanka - Vigantice 1:2 (1:0) 20.08. 16:30 -
Slušovice B - Louky 6:1 (4:0) 13.08. 10:15 -
Bojkovice - Mladcová 2:1 (1:0) 11.08. 17:30 -
Ořechov - Traplice 3:1 (3:0) 05.08. 17:00 -
Mladcová - Kunovice 1:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Nedachlebice - Nivnice 0:4 (0:3) 30.04. 16:00 -
Těšnovice - Újezdec 2:2 (0:1) 09.04. 15:30 -
Koryčany - Nedachlebice 1:1 (1:1) 02.04. 15:30 -
Těšnovice - Mladcová 3:1 (2:0) 26.03. 15:00 -
Nivnice - Šumice 3:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Újezdec - Bylnice 4:0 (2:0) 30.10. 14:30 -
Podlesí - Hor.Lideč 3:2 (0:2) 23.10. 14:30 -
Zlechov - Prakšice 3:3 (2:2) 15.10. 10:00 -
Kateřinice - Val.Příkazy 2:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Topolná - Vlčnov 0:2 (0:1) 18.09. 15:30 -
Těšnovice - Šumice 3:1 (2:1) 04.09. 16:00 -
Topolná - O.N.Ves 4:3 (2:1) 28.08. 16:30 -
Prostř.Bečva - Kateřinice 4:3 (1:1) 21.08. 16:30 -
Koryčany - Bojkovice 2:4 (0:3) 13.08. 17:00 -
Fryšták - Nedachlebice 5:1 (4:0) 17.06. 17:30 -
Staré Město - Zdounky 6:1 (4:0) 11.06. 17:00 -
Polešovice - O.N.Ves 3:0 (2:0) 05.06. 17:00 -
Val. Meziříčí B - Hrachovec 2:4 (1:0) 29.05. 10:00 -
Kunovice - Zlechov 2:2 (0:1) 22.05. 10:15 -
Kelč - Franc.Lhota 2:6 (1:2) 07.05. 16:30 -
Nivnice - Koryčany 3:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Kunovice - Bojkovice 1:2 (1:1) 24.04. 10:15 -
Vidče - Franc.Lhota 2:3 (1:1) 16.04. 16:00 -
Tlumačov - Jankovice 3:1 (3:1) 03.04. 15:30 -
Topolná - Uh. Ostroh 3:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Topolná - Zdounky 0:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Vigantice - Juřinka 2:0 (0:0) 09.10. 14:30 -
Jankovice - O.N.Ves 2:3 (2:2) 26.09. 15:00 -
Kelč - Hor.Lideč 2:4 (2:2) 25.09. 15:00 -
Buchlovice - Újezdec 1:0 (0:0) 19.09. 15:30 -
Vlachovice - Bylnice 1:3 (1:0) 11.09. 15:30 -
Hor.Lideč - Juřinka 1:2 (1:1) 28.08. 16:00 -
Vigantice - Val.Příkazy 1:1 (0:1) 21.08. 16:30 -
Zlechov - Nedachlebice 2:4 (0:3) 15.08. 10:00 -
Kelč - Franc.Lhota 6:1 (1:0) 15.08. 17:00 -
Podlesí - Vigantice 0:2 (0:1) 02.11. 13:30 -
Nedachlebice - Bojkovice 2:3p. (1:0) 20.10. 14:30 -
Val.Polanka - Val.Klobouky 6:0 (4:0) 06.10. 15:00