FŇUKAL Lubomír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Studenec - Čáslavice 5:2 (1:0) 09.10. 15:00 -
Koněšín - Opatov 3:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
Rapotice B - Slavice 4:2 (4:0) 25.09. 15:30 -
Vladislav - Třebelovice 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Hodov - Kralice 2:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Koněšín - Valeč 1:4 (0:1) 27.08. 16:30 -
Rokytnice - Třebelovice 2:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Slavice - Šebkovice B 4:2 (2:0) 14.08. 16:30 -
Hrotovice - Třebelovice 2:1 (0:0) 07.08. 16:30 -
Březník - Valeč B 5:2 (3:0) 05.06. 16:30 -
Štěměchy - Litohoř 2:5 (2:2) 29.05. 16:30 -
Koněšín - Náměšť B 4:1 (1:1) 21.05. 16:30 -
Mor. Bud. B - Předín 0:3 (0:1) 15.05. 16:30 -
Radkovice - Valeč B 3:1 (3:0) 07.05. 16:30 -
Hartvíkovice - H. Újezd 1:0 (0:0) 30.04. 15:00 -
Myslibořice - Třebelovice 5:3 (3:2) 24.04. 16:00 -
Okříšky B - Předín 2:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Šebkovice B - Hrotovice 1:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Koněšín - N. Syrovice 0:2 (0:0) 24.10. 14:30 -
Třebelovice - Lipník 3:4 (1:1) 16.10. 14:30 -
Budišov-Nárameč B - Mohelno 1:6 (1:4) 10.10. 15:00 -
Hrotovice - Radotice 6:0 (2:0) 26.09. 15:30 -
Ocmanice - Smrk 0:3 (0:1) 19.09. 10:15 -
Slavice - FŠ Třebíč B 4:2 (2:1) 12.09. 16:00 -
Valeč B - Slavice 3:5 (2:2) 05.09. 16:00 -
Mohelno - Kralice 6:2 (3:1) 29.08. 16:30 -
Hartvíkovice - Vladislav 1:2 (1:1) 27.10. 14:30 -
Slavice - Hodov 8:0 (4:0) 28.09. 15:30 -
Vladislav - Výčapy 1:1 (1:0) 09.06. 16:30 -
Výčapy - Blatnice 0:2 (0:1) 14.04. 15:30 -
Myslibořice - Třebenice 3:2 (3:0) 23.09. 15:30 -
Hrotovice - Rapotice B 4:3 (3:1) 09.09. 16:00 -
Chlístov - Opatov 2:3 (0:2) 09.06. 16:30 -
Třebenice - Dukovany B 5:1 (3:0) 02.06. 16:30 -
Pyšel B - Trnava 3:1 (1:1) 13.05. 16:30 -
Svatoslav - Trnava 3:2 (1:1) 29.04. 16:00 -
Náměšť B - Opatov 4:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Brtnice - Nadějov 2:2 (2:1) 21.10. 14:30 -
Svatoslav - Rouchovany 2:1 (1:1) 15.10. 14:30 -
Radkovice - Kralice 5:2 (1:1) 14.10. 14:30 -
Hrotovice - Blatnice 0:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Výčapy - Vladislav 1:1 (1:1) 01.10. 13:00 -
Podhorácko - N. Syrovice B 6:2 (2:2) 30.09. 15:00 -
Kralice - Třebenice 0:3 (0:2) 28.09. 15:00 -
Valeč - Kralice 3:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Jemnicko B - Náměšť B 2:2 (1:2) 20.08. 16:30 -
Okříšky B - Přibyslavice B 3:3 (1:2) 19.08. 16:30 -
Blatnice - Přibyslavice 1:1 (0:1) 12.08. 16:30 -
Třebenice - Rapotice B 5:3 (1:0) 17.06. 16:30 -
Výčapy - Čáslavice 5:0 (0:0) 17.06. 14:00