SEIDLER René
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štěpánkovice - Albrechtice 2:3 (1:0) 07.04. 15:30 -
Hať - Hlubina B 1:1 (1:1) 31.03. 15:30 -
Děrné - Mořkov 1:2p. (0:1) 24.03. 15:00 -
Kozlovice - Bystřice 0:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Dobratice - Tichá 1:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Píšť - Mokré Lazce 2:2 (1:2) 08.10. 15:00 -
Klimkovice - Fryčovice 3:0 (2:0) 09.09. 16:00 -
Smilovice - Raškovice 3:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Darkovičky - Strahovice 2:1 (0:0) 19.08. 16:30 -
Píšť - V. Heraltice 5:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Děrné - Olbramice 3:2p. (1:0) 17.06. 13:30 -
Hodslavice - N. Horka 5:4 (1:2) 10.06. 16:00 -
Vražné - Zbyslavice 2:0 (1:0) 03.06. 16:00 -
Životice u NJ - Žilina B 3:2 (1:1) 27.05. 17:00 -
Ženklava - Bravantice 2:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
N.Jič-Bludovice - Straník 2:7 (0:2) 20.05. 17:00 -
Hostašovice - Bystré 1:4 (1:1) 14.05. 16:30 -
Kunín - Kateřinice 2:1 (1:1) 13.05. 16:30 -
Olbramice - Odry 0:4 (0:3) 07.05. 16:30 -
Příbor - Mořkov 3:1 (2:0) 06.05. 16:30 -
Sedlnice - N.Jič-Bludovice 3:0 (2:0) 30.04. 16:00 -
N. Horka - Bílov 0:4 (0:3) 22.04. 16:00 -
Lichnov - Bystré 1:3 (0:0) 16.04. 16:00 -
Skotnice B - Hladké Životice 0:6 (0:2) 09.04. 15:30 -
Odry - Mořkov 5:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
Hostašovice - Straník 0:4 (0:3) 02.04. 15:30 -
Studénka - Olbramice 4:3 (2:0) 01.04. 15:30 -
Kunín - Pustějov 1:8 (1:2) 25.03. 15:00 -
Straník - Bravantice 3:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Pustějov - Mořkov 3:2 (2:0) 29.10. 14:30 -
Lichnov - Sedlnice 1:3 (0:1) 23.10. 14:30 -
Bartošovice - Mořkov 2:4 (2:3) 16.10. 15:00 -
V. Albrechtice - Žilina 4:3 (1:1) 15.10. 15:00 -
Albrechtice - Stará Bělá 1:0 (0:0) 11.09. 14:00 -
Zbyslavice - Ženklava 3:2p. (0:2) 21.08. 16:30 -
Odry - Pustějov 5:3 (3:1) 20.08. 16:30 -
N.Jič-Bludovice - Ženklava 1:5 (0:1) 18.06. 17:00 -
Starý Jičín - Lískovec 3:1 (1:1) 17.06. 18:00 -
Malé Hoštice - Zlatníky 2:1 (2:1) 12.06. 17:00 -
Vratimov B - Jablunkov 8:0 (5:0) 04.06. 17:00 -
Darkovičky - Štěpánkovice 3:4 (2:2) 21.05. 16:30 -
St. Město F-M - Dobratice 0:0 (0:0) 11.05. 17:30 -
Stonava - Jablunkov 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Jistebník - Smilovice 2:1 (1:1) 24.04. 15:00 -
Bolatice - Chlebičov 3:6 (1:2) 10.04. 15:30 -
Děrné - Ženklava 7:2 (4:0) 03.04. 15:30 -
Slovan - Malé Hoštice 3:2 (2:2) 02.04. 15:30 -
Budišov - Žimrovice 5:1 (2:0) 20.11. 13:00 -
Vítkov - Albrechtice 2:5 (1:3) 30.10. 14:30 -
Vítkov - Slavkov 7:2 (1:2) 09.10. 15:00