ČÍŽ Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vigantice - Kateřinice 1:2 (1:1) 28.10. 14:00 -
Mladcová - Kunovice 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Prostř.Bečva - Podlesí 3:5 (0:1) 01.10. 15:00 -
Nedašov - Šumice 2:1 (1:0) 27.08. 16:30 -
Mladcová - Dol.Němčí 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Rožnov - Val. Meziříčí B 2:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Val.Příkazy - Kelč 4:4 (3:1) 18.09. 10:00 -
Kateřinice - VKK 5:2 (3:1) 09.09. 17:00 -
Rožnov - Val.Polanka 2:0 (1:0) 07.08. 17:00 -
Šumice - Dol.Němčí 1:0 (1:0) 22.05. 16:30 -
Březnice - Veselá 4:2 (0:1) 24.04. 16:00 -
Kelč - Bylnice 1:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Choryně - Prostř.Bečva 1:3 (0:1) 10.04. 15:30 -
Nivnice - Šumice 2:1 (1:0) 03.04. 15:30 -
Juřinka - Bylnice 0:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Admira - Holešov B 2:1p. (1:1) 27.09. 15:30 -
Holešov B - Slavkov 2:0 (2:0) 20.09. 10:15 -
Louky - Luhačovice B 3:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Bylnice - Dol.Bečva 1:0 (1:0) 06.09. 16:00 -
Val. Meziříčí B - Val.Příkazy 3:2 (1:0) 30.08. 10:15 -
Brumov B - Slavičín B 4:0 (2:0) 23.08. 16:30 -
Slavkov - Veselá 1:4 (1:1) 15.08. 17:00 -
Slavičín B - Prlov 3:0 (0:0) 02.11. 14:00 -
Choryně - Dol.Bečva 2:1 (2:1) 26.10. 14:00 -
Krhová - Poličná 2:3 (0:3) 21.09. 15:30 -
Hovězí - Prostř.Bečva 3:2p. (1:1) 15.09. 16:00 -
Prlov - Hovězí 5:2 (2:1) 08.09. 16:00 -
Brumov B - Ratiboř 2:3p. (2:1) 01.09. 10:00 -
Bojkovice - Napajedla 4:0 (2:0) 09.06. 17:00 -
Újezdec - Nedachlebice 2:0 (1:0) 08.06. 14:30 -
Příluky - Holešov B 1:4 (0:3) 02.06. 17:00 -
Val.Příkazy - Vigantice 2:3p. (0:1) 02.06. 10:00 -
Rožnov - Nedašov 0:5 (0:1) 25.05. 17:00 -
Choryně - Halenkov 2:0 (1:0) 11.05. 16:30 -
Slavkov - Admira 1:2p. (1:1) 21.04. 16:00 -
Halenkov - Slavičín B 1:3 (0:1) 20.04. 16:00 -
Hrachovec - Vigantice 2:3p. (1:1) 14.04. 15:30 -
Val.Klobouky - Vidče 1:0 (0:0) 07.04. 15:30 -
Ořechov - Újezdec 0:3 (0:2) 23.03. 15:00 -
Vlachovice - Vigantice 2:1 (2:0) 27.10. 13:30 -
Březolupy - Staré Město 0:5 (0:3) 19.10. 15:30 -
Nedašov - Rožnov 3:2 (2:0) 14.10. 15:00 -
Kostelec - Lužkovice 1:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Fryšták - Tečovice 1:3 (0:2) 02.09. 16:30 -
Hrachovec - Podlesí 0:4 (0:0) 26.08. 16:30 -
Bojkovice - Koryčany 4:1 (2:1) 19.08. 17:00 -
Napajedla - Nedachlebice 2:1 (1:1) 11.08. 17:00 -
Lačnov - Kladeruby 2:1 (1:1) 23.06. 13:00 -
Podlesí - Val.Příkazy 4:5 (2:1) 16.06. 10:00 -
Vidče - Kateřinice 2:3 (0:0) 09.06. 17:00