ČECHÁČEK Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Záblatí - Markvartovice 2:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Oldřichovice - Sedliště 2:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Nebory - Inter. Petrovice 0:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Horní Žukov - Věřňovice 1:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Jistebník - Trojanovice 5:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Hrabová - Hať 4:2 (1:0) 16.09. 15:30 -
Slavia Opava - Budišov 0:3 (0:2) 26.08. 16:30 -
Vítkovice B - Hať 3:0 (2:0) 25.08. 16:30 -
Tošanovice - Lískovec 2:8 (1:4) 19.08. 16:30 -
Dobrá - Tošanovice 4:2 (1:1) 12.08. 17:00 -
Krhová - Hošťálková 2:4 (1:1) 24.06. 16:30 -
Sl.Rychvald - Bohuslavice 7:1 (4:0) 10.06. 17:00 -
B.Albrechtice - Raškovice 1:5 (0:5) 04.06. 17:00 -
Vendryně - Baník Orlová 3:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Baška - Nýdek 5:1 (3:0) 26.05. 17:00 -
Vendryně - Inter. Petrovice 3:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
Hnojník - Nýdek 3:0 (0:0) 29.04. 16:00 -
Oldřichovice - Vendryně 1:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Jistebník - Darkovičky 0:3 (0:1) 08.04. 15:30 -
Třebovice - Šilheřovice 5:2 (3:2) 01.04. 15:30 -
Svinov - Hrabová 0:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Záblatí - Hať 4:0 (2:0) 22.10. 14:30 -
Strahovice - Albrechtice 1:1 (1:0) 16.10. 15:00 -
Dobratice - Tichá 1:2 (0:2) 24.09. 15:30 -
Spálov - Klimkovice 2:3 (2:1) 18.09. 15:30 -
Palkovice - Veřovice 1:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Sedliště - Staříč 5:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Bohuslavice - Hrabová 2:2 (0:1) 05.06. 16:00 -
Lučina - Bystřice 5:3 (3:3) 28.05. 17:00 -
Hradec - Kravaře 2:4 (1:0) 07.05. 16:30 -
B.Albrechtice - St. Město F-M 9:0 (3:0) 04.05. 17:30 -
Slavia Opava - Žimrovice 3:1 (2:1) 23.04. 16:00 -
Veřovice - Kozlovice 0:4 (0:1) 09.04. 15:30 -
Štěpánkovice - Kravaře 1:1 (0:0) 27.03. 15:00 -
Stonava - Řepiště 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Kopřivnice - Lískovec 3:2 (2:0) 30.10. 14:30 -
Libhošť - Bystřice 4:1 (1:0) 24.10. 14:30 -
Darkovice - Sl.Rychvald 1:5 (3:0) 16.10. 14:30 -
Hradec - Vřesina 2:3 (1:1) 09.10. 15:00 -
Řepiště - Smilovice 4:1 (1:1) 25.09. 15:30 -
Žimrovice - MFK Bruntál B 1:3 (0:1) 18.09. 15:30 -
V. Heraltice - Kr. Loučky 2:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
Budišov - Velké Hoštice 3:2 (1:2) 05.09. 16:00 -
Bolatice - Hradec 4:1 (3:0) 29.08. 16:30 -
Zlatníky - Kozmice 1:1 (0:0) 15.08. 10:00 -
Hať - Bohuslavice 5:1 (0:1) 27.10. 14:00 -
Záblatí - Petrovice B 1:0 (1:0) 19.10. 14:00 -
Budišov - Chomýž 6:0 (2:0) 06.10. 15:00 -
Hradec - Mokré Lazce 0:3 (0:1) 05.10. 15:00 -
Chomýž - Velké Hoštice 6:3 (2:3) 28.09. 15:30