FRANTIŠÁK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Študlov - Janová 3:1 (3:0) 14.10. 14:30 -
Val.Polanka B - Leskovec 6:2 (5:0) 01.10. 10:15 -
Študlov - Huslenky B 1:8 (0:3) 23.09. 15:30 -
Val.Polanka B - Janová 6:3 (4:1) 17.09. 10:15 -
Hutisko - Hošťálková 3:1 (2:1) 09.09. 16:00 -
Růžďka - Loučka 1:6 (1:2) 02.09. 16:00 -
Ústí - Dol.Bečva B 4:0 (3:0) 26.08. 16:30 -
Liptál - Študlov 3:3 (2:1) 19.08. 18:00 -
Vigantice - Vlachovice 2:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Podlesí - Val.Příkazy 2:3p. (1:1) 24.05. 17:30 -
Zlínsko B - Ořechov 3:1 (1:1) 12.05. 10:15 -
Vidče - Val.Příkazy 0:1 (0:1) 27.04. 16:00 -
Kelč - Val.Klobouky 4:0 (2:0) 13.04. 15:30 -
Brumov B - Hrachovec 1:2 (1:0) 31.03. 10:00 -
Veselá - Jaroslavice 1:2 (0:0) 04.11. 14:30 -
Chropyně - Kostelec 5:2 (3:2) 28.10. 14:30 -
Holešov B - Příluky 3:1 (3:1) 21.10. 10:15 -
Veselá - Malenovice 6:2 (5:1) 06.10. 15:00 -
Slavičín B - Prostř.Bečva 2:1 (1:0) 23.09. 10:15 -
Jaroslavice - Chropyně 1:2p. (1:1) 15.09. 16:00 -
Holešov B - Malenovice 4:1 (2:0) 09.09. 10:15 -
Luhačovice B - Staré Město 2:0 (2:0) 01.09. 13:30 -
Zašová - Ratiboř 0:2 (0:1) 15.06. 18:00 -
Zašová - Hutisko 4:3 (1:1) 03.06. 17:00 -
Prostř.Bečva - Hor.Lideč 2:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Lužkovice - Louky 2:1p. (1:0) 26.05. 17:00 -
Admira - Březnice 3:2 (1:2) 20.05. 16:30 -
Hrachovec - Prostř.Bečva 2:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Malenovice - Mladcová 1:4 (0:1) 29.04. 16:30 -
Tlumačov - Zborovice 3:0 (1:0) 15.04. 16:00 -
Příluky - Kostelec 1:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Tečovice - Březnice 2:0 (0:0) 31.03. 15:30 -
Dol.Bečva - Choryně 1:4 (0:4) 05.11. 14:00 -
Choryně B - Střelná 3:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Bynina - Hošťálková 1:4 (1:1) 21.10. 14:30 -
Střítež - Choryně 2:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Poličná - Střítež 2:3 (2:1) 30.09. 15:00 -
Choryně - Lhotka 5:0 (3:0) 28.09. 15:30 -
Krhová - H. Bečva 2:3p. (0:2) 16.09. 15:00 -
Halenkov B - Leskovec 1:0 (0:0) 16.09. 10:00 -
Huslenky - H. Bečva 1:3 (1:1) 02.09. 10:15 -
Huslenky B - Police 1:5 (0:3) 26.08. 16:30 -
Krhová - Poličná 1:2p. (0:1) 03.06. 16:30 -
N. Hrozenkov - Halenkov 2:3 (1:1) 31.05. 18:00 -
Halenkov B - Janová 4:0 (2:0) 20.05. 16:30 -
Val. Bystřice - Jablůnka 5:2 (4:1) 19.05. 17:00 -
Leskovec - Vsetín B 4:2 (1:1) 14.05. 16:30 -
Študlov - Zděchov 5:0 (3:0) 30.04. 15:30 -
Střítež - Poličná 2:1 (0:1) 22.04. 16:00 -
Študlov - Vsetín B 4:0 (1:0) 16.04. 15:30