STRAKA Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Herálec - Bory 1:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Nová Ves - Ledeč 4:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Vel. Bíteš B - Jemnicko 0:3 (0:1) 21.10. 14:30 -
Kamenice - Nové Město B 3:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Chotěboř - Sapeli 1:2 (0:1) 01.10. 14:00 -
Ledeč - Žďár B 1:1 (0:0) 23.09. 10:00 -
Pacov - Sapeli 1:1 (1:1) 03.09. 16:30 -
Rapotice - Bystřice 3:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Sapeli - Kamenice 1:2 (0:1) 04.06. 10:30 -
Okříšky - Kamenice 1:1 (0:1) 27.05. 16:30 -
AFC B - Havl. Brod B 1:1 (0:0) 21.05. 14:00 -
Vel. Meziříčí B - Okříšky 2:3 (1:3) 14.05. 14:00 -
Náměšť - Nová Ves 0:5 (0:1) 22.04. 16:00 -
Ledeč - Maraton 0:1 (0:0) 02.04. 15:30 -
Chotěboř - Maraton 2:6 (0:3) 30.10. 14:30 -
Nová Ves - Okříšky 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Hamry - Počítky 3:3 (3:2) 22.10. 14:30 -
Dukovany - Žirovnice 0:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Přibyslavice - Mor. Bud. 4:4 (1:3) 09.10. 15:00 -
Nové Město B - Kamenice 3:2 (2:1) 02.10. 15:00 -
Náměšť - Maraton 0:5 (0:2) 24.09. 15:30 -
Sapeli - Chotěboř 1:1 (0:0) 11.09. 10:30 -
FŠ Třebíč - Bedřichov 6:0 (2:0) 04.09. 16:00 -
Nová Ves - Žirovnice 4:0 (2:0) 03.09. 16:00 -
Dukovany - Sapeli 0:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Náměšť - Sapeli 1:3 (0:0) 06.08. 16:30 -
HFK Třebíč - Okříšky 2:3 (1:2) 11.06. 16:30 -
Vel. Bíteš B - Přibyslavice 4:3 (1:0) 05.06. 16:30 -
Sapeli - Bedřichov 4:0 (3:0) 22.05. 10:30 -
Chotěboř - Maraton 0:2 (0:2) 14.05. 16:30 -
Náměšť - Sapeli 1:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Herálec - Měřín 2:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Bohdalov - Vel. Bíteš B 2:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Přibyslav - Maraton 2:4 (0:2) 17.04. 16:00 -
Bedřichov - Chotěboř 3:1 (1:1) 14.04. 17:00 -
Ant. Důl - Habry 3:2 (3:1) 27.03. 15:00 -
Nedvědice - Stařeč 1:4 (0:1) 07.11. 14:00 -
Náměšť - Speřice 0:5 (0:3) 23.10. 14:30 -
Moravec - Dukovany 3:0 (1:0) 17.10. 14:30 -
HFK Třebíč - Vel. Meziříčí B 1:3 (1:3) 02.10. 15:00 -
Bedřichov - Přibyslav 2:4 (1:2) 18.09. 15:30 -
Chotěboř - HFK Třebíč 2:2 (1:1) 04.09. 16:00 -
Přibyslavice - Stařeč 2:2 (2:1) 22.08. 16:30 -
Sapeli - Vel. Meziříčí B 6:0 (2:0) 22.08. 10:30 -
Měřín - Šebkovice 1:2 (0:0) 15.08. 16:30 -
Přibyslav - HFK Třebíč 4:3 (2:2) 08.08. 16:30 -
Bohdalov - Stonařov 4:3 (1:2) 11.10. 15:00 -
Přibyslav - Vel. Meziříčí B 0:3 (0:2) 04.10. 15:00 -
Sapeli - Žirovnice 4:3 (1:0) 06.09. 10:30 -
Světlá - Černíč 8:0 (4:0) 30.08. 16:30