MACHÁČEK Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kunžak - Stráž 1:3 (1:2) 12.11. 14:00 -
Slavonice - Popelín 3:0 (1:0) 21.05. 13:30 -
Plavsko - Staňkov 1:2 (0:0) 24.04. 16:00 -
Popelín - Suchdol B 2:3 (0:1) 23.10. 11:00 -
Třebětice B - Dačice B 4:2 (3:1) 16.10. 15:00 -
Plavsko - Lodhéřov 0:3 (0:0) 03.10. 16:00 -
Strmilov - Lásenice 5:4 (1:1) 25.09. 10:30 -
Dačice B - St. Město 3:3 (2:0) 12.09. 15:00 -
Popelín - Novosedly 0:1 (0:0) 04.09. 13:30 -
N.Včelnice B - Stráž 3:4 (2:2) 29.08. 17:00 -
Peč - Jarošov 10:5 (5:2) 10.10. 14:00 -
H. Žďár B - Lodhéřov 0:6 (0:2) 19.09. 13:00 -
Slavonice - Jarošov 7:4 (4:2) 13.09. 15:00 -
Bystřice B - Popelín 3:2 (0:1) 30.08. 10:30 -
Buk B - H. Pěna 1:5 (0:2) 19.10. 10:30 -
N.Včelnice B - H. Žďár 1:4 (0:3) 08.09. 17:00 -
N.Včelnice B - St. Hobzí 3:3 (1:3) 25.08. 17:00 -
Peč - N.Včelnice B 4:2 (2:0) 25.05. 13:30 -
Jarošov - Bystřice B 8:2 (4:0) 18.05. 14:00 -
Kunžak - Stráž 3:5 (2:2) 11.05. 17:00 -
Peč - Buk 0:2 (0:1) 11.05. 13:30 -
N.Včelnice B - Suchdol B 8:3 (2:1) 14.04. 16:30 -
Bystřice B - Novosedly 1:1 (0:1) 06.04. 10:30 -
Strmilov - Kunžak 1:2 (1:1) 18.08. 17:00 -
Studená - Strmilov 3:2 (2:0) 02.06. 16:00 -
Jarošov - Dešná 3:0 (2:0) 02.06. 10:00 -
Chlum - Novosedly 1:1 (0:1) 27.05. 14:00 -
Popelín - Dešná 6:1 (3:0) 19.05. 17:00 -
Kunžak - Halámky/Hranice 6:2 (3:1) 12.05. 17:00 -
Studená - Chlum 1:0 (1:0) 05.05. 16:00 -
Peč - St. Hlína 8:2 (4:0) 28.04. 11:00 -
Peč - Buk 2:1 (2:0) 07.04. 14:00 -
St. Hobzí - St. Hlína 2:3 (2:1) 12.11. 13:30 -
Stráž - Halámky/Hranice 3:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Popelín - Třebětice B 7:1 (3:1) 01.10. 14:00 -
Bystřice B - Novosedly 6:3 (3:0) 28.09. 10:30 -
Chlum - St. Hlína 1:2 (0:0) 23.09. 10:00 -
Stráž - St. Hlína 4:1 (3:0) 10.09. 16:00 -
Studená - Strmilov 3:0 (1:0) 03.06. 16:00 -
Strmilov - Klikov 1:2 (0:1) 13.05. 17:00 -
Slavonice B - Cizkrajov 1:3 (0:0) 30.04. 10:00 -
Slavonice B - Peč 0:2 (0:0) 16.04. 10:00 -
Strmilov - Kunžak 1:2 (0:0) 08.04. 16:30 -
Deštná - Lodhéřov 2:4 (1:3) 09.10. 15:30 -
Cizkrajov - Třebětice B 5:2 (3:0) 02.10. 15:00 -
Kunžak - Suchdol B 2:2 (0:2) 24.09. 16:30 -
Cizkrajov - Slavonice B 1:4 (1:0) 18.09. 15:00 -
Slavonice B - Rudolec 0:4 (0:2) 11.09. 10:00 -
Stráž - St. Hlína 2:0 (2:0) 28.08. 16:00 -
Dešná - K.Řečice B 4:2 (3:0) 18.06. 17:00