POLAŠTÍK Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choryně - Ratiboř 2:6 (1:4) 10.10. 15:00 -
Ludkovice - Jaroslavice 3:2p. (2:1) 27.09. 15:30 -
Malenovice - Uh. Ostroh 4:3 (3:1) 20.09. 15:30 -
Velký Ořechov - Ořechov 4:5 (1:3) 06.09. 16:00 -
Admira - Chropyně 1:2 (0:2) 30.08. 16:30 -
Dol.Bečva - Lidečko 2:3 (1:2) 03.11. 13:30 -
Tlumačov - Morkovice B 4:1 (1:0) 19.10. 14:30 -
Choryně - Slavičín B 2:0 (1:0) 12.10. 15:00 -
Slovácko C - Ludkovice 6:1 (1:0) 06.10. 15:00 -
Poličná - Prlov 3:1 (2:1) 28.09. 15:30 -
Lužkovice - Slavkov 2:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Louky - Březnice 1:3 (0:1) 31.08. 16:00 -
Lužkovice - Slavkov 1:0p. (0:0) 15.06. 17:00 -
Podlesí - Nedašov 1:2p. (0:0) 09.06. 17:00 -
Dol.Němčí - Buchlovice 3:2p. (0:0) 26.05. 17:00 -
Staré Město - Ludkovice 2:1 (2:0) 18.05. 17:00 -
Březnice - Staré Město 4:1 (1:1) 12.05. 16:30 -
Vigantice - Val.Klobouky 4:0 (3:0) 11.05. 16:30 -
Kvasice - Ořechov 5:0 (3:0) 27.04. 16:00 -
Dol.Němčí - Bojkovice 3:0 (2:0) 14.04. 15:30 -
Malenovice - Příluky 2:1 (0:0) 07.04. 15:30 -
Kelč - Vigantice 1:3 (1:1) 30.03. 15:00 -
Admira - Louky 2:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Malenovice - Tečovice 1:2p. (1:0) 16.09. 16:00 -
Louky - Příluky 1:2p. (1:1) 15.09. 16:00 -
Kelč - Kateřinice 3:2 (3:2) 08.09. 16:00 -
Napajedla - Kunovice 3:1 (0:0) 01.09. 16:30 -
Ořechov - Buchlovice 0:1 (0:1) 07.04. 15:30 -
Slavkov - Příluky 3:0 (0:0) 01.04. 15:30 -
Kelč - Val.Příkazy 2:3 (2:1) 31.03. 15:30 -
Koryčany - Nedachlebice 3:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Březnice - Veselá 0:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Osvětimany - Ořechov 6:1 (2:0) 21.10. 14:30 -
Havřice - Kunovice 3:2 (1:0) 15.10. 15:00 -
Malenovice - Kostelec 4:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
Drslavice - Ludkovice 0:1 (0:0) 23.09. 15:30 -
Buchlovice - Jaroslavice 0:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Vigantice - Val.Klobouky 3:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Kelč - Vidče 3:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Ořechov - Nivnice 6:4 (3:3) 26.08. 16:30 -
Žalkovice - Zlínsko B 5:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
Val. Meziříčí B - Podlesí 4:3p. (2:1) 17.06. 17:30 -
Žalkovice - Újezdec 4:0 (0:0) 10.06. 16:30 -
Juřinka - Val.Klobouky 6:0 (4:0) 06.05. 09:30 -
Hor.Lideč - Nedašov 1:0 (1:0) 01.05. 16:00 -
Veselá - Lužkovice 3:0 (2:0) 15.04. 16:00 -
Vlčnov - Dol.Němčí 2:4 (0:0) 09.04. 15:30 -
Žalkovice - Kvasice 3:2p. (0:1) 02.04. 15:30 -
Buchlovice - Zlechov 1:3 (1:1) 26.03. 15:00 -
Val.Příkazy - Jaroslavice 1:0 (0:0) 25.03. 15:00