KÝR František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choryně - Prlov 3:2 (2:1) 23.03. 15:00 -
Choryně - Kelč 5:0 (4:0) 28.10. 14:00 -
H. Bečva - Jablůnka 3:1 (3:0) 21.10. 14:30 -
Uh. Ostroh - Traplice 4:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Halenkov - Brumov B 1:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
H. Bečva - Choryně 2:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Dolní Lhota - Fryšták 3:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Malenovice - Vlčnov 2:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Louky - Tečovice 1:2 (1:0) 23.09. 15:30 -
Zádveřice - Mysločovice B 1:1 (1:0) 17.09. 15:30 -
Kelč - Brumov B 2:4 (2:1) 16.09. 15:30 -
Slušovice B - Chropyně 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Polešovice - Zdounky 2:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Fryšták - Tečovice 1:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Lhota - Zdounky 1:4 (0:3) 18.06. 17:00 -
Uh. Ostroh - Ořechov 4:4 (2:4) 17.06. 17:00 -
Vlčnov - Staré Město 1:3 (1:1) 17.06. 14:30 -
Holešov B - Březnice 5:2 (3:1) 11.06. 10:15 -
Ratiboř - Hovězí 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Brumov B - Ratiboř 10:0 (7:0) 04.06. 10:00 -
Prakšice - Zlechov 1:2 (0:2) 28.05. 17:00 -
Jablůnka - Brumov B 2:3 (1:1) 13.05. 16:30 -
Zdounky - Velký Ořechov 5:0 (3:0) 07.05. 16:30 -
Prlov - Hovězí 0:1 (0:1) 30.04. 16:00 -
Březnice - Ludkovice 1:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Jaroslavice - Holešov B 2:7 (2:3) 15.04. 16:00 -
O.N.Ves - Topolná 3:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Slavkov - Vlčnov 1:2 (0:2) 25.03. 15:00 -
Dol.Bečva - Halenkov 3:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Holešov B - Louky 3:1 (0:1) 23.10. 10:15 -
Dolní Lhota - Brumov B 5:3 (4:1) 09.10. 15:00 -
Fryšták - Ludkovice 5:2 (0:1) 01.10. 15:00 -
Veselá - Chropyně 1:2 (1:2) 25.09. 15:30 -
Slavkov - Velký Ořechov 6:0 (5:0) 17.09. 15:30 -
Ludkovice - Březnice 0:3 (0:2) 11.09. 16:00 -
Fryšták - Slušovice B 2:3 (2:1) 04.09. 16:00 -
Dol.Bečva - Jablůnka 4:1 (0:0) 28.08. 16:30 -
Lužkovice - Holešov B 4:2 (1:0) 14.08. 17:00 -
Slušovice B - Ludkovice 4:0 (3:0) 07.08. 10:15 -
Kostelec - Louky 2:1 (0:0) 18.06. 16:00 -
Hovězí - Prostř.Bečva 0:2 (0:0) 12.06. 17:00 -
Jablůnka - Ratiboř 10:0 (4:0) 05.06. 17:00 -
Staré Město - Slavkov 3:0 (3:0) 29.05. 17:00 -
Veselá - Jaroslavice 9:0 (4:0) 28.05. 17:00 -
Slavkov - Lužkovice 2:1 (2:1) 22.05. 16:30 -
Slavkov - Polešovice 4:1 (4:0) 08.05. 16:30 -
Staré Město - Jankovice 6:0 (2:0) 01.05. 16:30 -
Halenkov - Dol.Bečva 0:3 (0:2) 30.04. 16:30 -
Lidečko - Prostř.Bečva 2:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Lužkovice - Veselá 4:2 (2:2) 17.04. 14:30