VITÁSEK Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bojkovice - Kroměříž B 0:4 (0:2) 24.03. 15:00 -
Staré Město - Nedašov 6:0 (5:0) 28.10. 14:00 -
Koryčany - Nedachlebice 1:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Bojkovice - Nedachlebice 7:1 (4:0) 30.09. 15:00 -
Brumov - Morkovice 2:0 (1:0) 20.08. 10:15 -
Nedachlebice - Nedašov 2:4 (1:3) 13.08. 17:00 -
Nevšová - Luhačovice 1:1 (0:1) 28.05. 15:00 -
Zborovice - Mladcová 3:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Hrachovec - Vigantice 2:1 (1:0) 30.04. 16:00 -
Boršice - Osvětimany 1:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Staré Město - Lhota 4:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
Napajedla - Osvětimany 1:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Franc.Lhota - Brumov 2:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Újezdec - Šumice 1:2 (1:1) 18.09. 10:15 -
Zlechov - O.N.Ves 1:0 (0:0) 11.09. 10:00 -
Bystřice - Franc.Lhota 1:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Boršice - Napajedla 2:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Buchlovice - Hluk 3:2 (2:1) 07.08. 17:00 -
Buchlovice - Bojkovice 2:2 (0:1) 12.06. 17:00 -
Kateřinice - Hor.Lideč 2:3 (2:1) 05.06. 17:00 -
Polešovice - Ořechov 0:1 (0:0) 15.05. 16:30 -
Zlechov - Újezdec 2:1 (0:1) 15.05. 10:00 -
Fryšták - Těšnovice 2:3 (2:1) 30.04. 14:30 -
Hluk - Kunovice 3:1 (2:0) 02.04. 15:30 -
Veselá - Tečovice 3:3 (1:3) 27.03. 11:00 -
Osvětimany - Nedachlebice 7:2 (3:1) 23.10. 13:00 -
Nedachlebice - Bojkovice 2:4 (2:2) 17.10. 14:30 -
Šumice - Fryšták 4:1 (2:1) 10.10. 14:30 -
Val. Meziříčí B - Rožnov 1:1 (1:0) 03.10. 13:30 -
Zlechov - Šumice 0:3 (0:2) 19.09. 10:00 -
Těšnovice - Fryšták 3:2 (1:1) 12.09. 15:30 -
Hluk - Koryčany 4:1 (2:1) 28.08. 16:00 -
Buchlovice - Zlechov 2:1 (1:0) 22.08. 16:30 -
Topolná - O.N.Ves 4:1 (2:0) 15.08. 16:30 -
Polešovice - Staré Město 2:2 (2:0) 08.08. 17:00 -
Podlesí - Vigantice 3:4p. (1:1) 20.09. 15:30 -
Šumice - Újezdec 0:4 (0:0) 30.08. 16:30 -
Val.Příkazy - Podlesí 2:4 (2:1) 23.08. 10:00 -
Vlachovice - Vidče 4:0 (1:0) 02.11. 13:30 -
Podlesí - Kateřinice 4:0 (1:0) 20.10. 14:30 -
Šumice - Zlínsko B 4:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Brumov B - Dol.Bečva 2:4 (1:2) 22.09. 10:00 -
Nivnice - Nedachlebice 2:1p. (0:0) 15.09. 16:00 -
Osvětimany - Zlechov 9:1 (6:0) 07.09. 16:00 -
Vidče - Hor.Lideč 1:2 (0:0) 10.08. 16:30 -
Zlechov - Šumice 1:0p. (0:0) 02.06. 17:00 -
Mladcová - Malenovice 3:2p. (1:0) 25.05. 17:00 -
Poličná - Val.Polanka 3:2 (1:1) 11.05. 16:30 -
Březnice - Tlumačov 1:2p. (1:0) 28.04. 16:00 -
Malenovice - Holešov B 5:1 (2:0) 20.04. 16:00