KAPLAN Luděk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žamberk B - Rudoltice 0:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Kunvald - Dolní Třešňovec 3:2 (1:0) 26.08. 16:00 -
Tatenice B - Lichkov 3:0 (1:0) 10.10. 14:30 -
Třebařov - Městečko Trnávka 2:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Polička B - Třebařov 6:1 (2:1) 14.08. 17:00 -
Boršov - H. Újezd 3:1 (3:0) 07.08. 17:00 -
Skalice B - Kunštát C 4:3 (2:1) 04.10. 12:30 -
Koclířov - Čistá 0:2 (0:0) 03.10. 15:00 -
Vísky - Cetkovice 1:4 (1:3) 27.09. 15:30 -
Sebranice - Koclířov 4:0 (3:0) 12.09. 16:30 -
Kunvald - Libchavy B 5:1 (3:1) 05.09. 16:00 -
Hvozd - Přemyslovice 2:0 (1:0) 30.08. 16:30 -
Třebařov - Rohozná 2:4 (0:1) 15.08. 17:00 -
Albrechtice - Rybník 2:1 (1:0) 26.10. 14:00 -
Janov - Mladějov 0:7 (0:3) 19.10. 15:00 -
Koclířov - Čistá 1:2 (1:0) 07.09. 17:00 -
Třebařov - Kunčina B 1:0 (0:0) 17.08. 17:00 -
Cetkovice - Kotvrdovice 0:1 (0:1) 12.05. 17:00 -
Trstěnice - Třebařov 1:1 (0:0) 21.04. 16:00 -
Knínice - Benešov 3:0 (0:0) 14.04. 15:30 -
Třebařov - Trstěnice 3:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Kunčina B - Čistá 1:3 (1:1) 27.10. 11:30 -
Třebařov - Čistá 2:2 (0:2) 06.10. 15:30 -
Trstěnice - Koclířov 1:2 (1:1) 30.09. 15:30 -
Brodek u PV - Vyšovice 2:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Cerekvice - Radiměř 4:1 (2:1) 25.08. 17:00 -
Horní Štěpánov - Skalka 2011 3:2p. (1:1) 19.08. 16:30 -
Moravská Třebová C - Čistá 2:2 (2:1) 16.06. 14:00 -
Linhartice - Bystré 2:5 (0:4) 10.06. 17:00 -
Kunčina B - Rohozná 4:2 (1:1) 09.06. 14:00 -
Horní Štěpánov - Ptení 5:3 (3:1) 20.05. 16:30 -
Přemyslovice - Sokol Držovice 0:5 (0:2) 13.05. 16:30 -
Mladějov - Kunčina B 5:1 (3:0) 12.05. 17:00 -
Janov - Městečko Trnávka 1:0 (0:0) 08.05. 16:00 -
Mladějov - Koclířov 6:1 (2:1) 07.04. 16:00 -
Březová nad Svitavou - Trstěnice 6:0 (3:0) 28.10. 14:00 -
Jaroměřice - Radiměř 2:1 (1:0) 08.10. 15:30 -
Ptení - Vyšovice 1:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Cerekvice - Opatov 5:1 (0:0) 16.09. 16:00 -
Koclířov - Mladějov 0:3 (0:2) 27.08. 15:00 -
Borová/Telecí - Třebařov 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Radiměř - Boršov 8:1 (4:1) 17.06. 14:00 -
Koclířov - Radiměř 1:9 (1:5) 10.06. 15:00 -
D. Újezd B - Rohozná 8:2 (2:1) 28.05. 10:00 -
Kunčina B - Čistá 2:4 (0:2) 13.05. 14:00 -
Žichlínek B - Lichkov 1:2 (0:0) 22.04. 15:30 -
Vísky B - Doubravice B 1:2 (0:1) 16.04. 13:00 -
Chornice - Boršov 4:1 (1:0) 15.04. 16:30 -
Pomezí B - Kunčina B 1:4 (0:4) 25.03. 14:30 -
Boršov - Pomezí B 1:3 (0:0) 02.10. 15:00