HONZEJK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Václavice - Rozstání B 0:13 (0:9) 04.11. 13:00 -
Vesec B - JOKERS 3:3 (2:1) 30.09. 16:00 -
Machnín - Rynoltice 0:4 (0:1) 24.09. 16:30 -
Mníšek - Hejnice B 5:1 (2:0) 16.09. 10:30 -
Chotyně - Rozstání B 1:3 (0:2) 09.09. 17:00 -
Kr. Studánka B - Mníšek 0:5 (0:2) 09.09. 14:00 -
Osečná - Machnín 1:3 (0:1) 16.04. 17:00 -
B. Kostel B - Machnín 3:2 (1:2) 03.04. 16:30 -
Rynoltice - Nová Ves 4:2 (2:0) 03.04. 14:00 -
JOKERS - Nová Ves 6:1 (1:0) 17.10. 15:00 -
Frýdlant B - Nové Město 3:0 (2:0) 16.10. 14:00 -
Raspenava - Mníšek B 1:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
JOKERS - Rozstání B 4:1 (2:0) 08.08. 15:00 -
Nová Ves - Žandov 4:1 (3:1) 02.11. 11:00 -
Semily - Plavy 2:0 (0:0) 19.10. 15:30 -
Vratislavice - VTJ Rapid 4:7 (1:4) 12.10. 10:30 -
Zdislava - Nová Ves B 4:5 (4:2) 28.09. 15:00 -
JOKERS - Hejnice B 5:0 (2:0) 22.09. 15:00 -
Chotyně - Nové Město 6:5 (4:3) 21.09. 15:00 -
Vesec B - Nová Ves B 3:1 (1:1) 15.09. 16:00 -
Višňová B - Stráž n.N. B 2:0 (1:0) 08.09. 17:00 -
Osečná - Chrastava zrušen -
Hlavice - Mníšek 1:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Chotyně - Rynoltice 1:2 (0:1) 31.08. 15:00 -
Vratislavice B - Český Dub 5:2 (3:1) 31.08. 10:30 -
JOKERS - Víska 7:2 (4:1) 25.08. 15:00 -
Dětřichov - Machnín 3:2 (0:1) 24.08. 17:00 -
Vesec B - Rozstání B 5:4 (2:0) 18.08. 16:00 -
Nové Město - Hrádek B 0:3 (0:2) 17.08. 17:00 -
B. Kostel B - Frýdlant B 5:2 (2:2) 11.08. 17:00 -
Kr. Studánka B - Václavice 5:3 (2:1) 10.08. 14:00 -
Vratislavice B - Vesec B 6:1 (2:1) 15.06. 17:00 -
Frýdlant C - Horní Řasnice 1:3 (1:1) 14.06. 18:00 -
Machnín - Bulovka 2:2 (1:0) 09.06. 14:00 -
Bílý Potok - Hejnice 3:3 (2:2) 08.06. 17:00 -
Višňová B - Stráž n.N. B 6:5 (3:2) 02.06. 17:00 -
Habartice - Jindřichovice 6:1 (2:0) 01.06. 17:00 -
Raspenava - Český Dub 6:4 (2:2) 18.05. 17:00 -
Rozstání B - Osečná 0:2 (0:1) 11.05. 17:00 -
Český Dub - Frýdlant 2:2 (1:1) 11.05. 14:00 -
Hejnice - Víska 6:2 (1:1) 28.04. 15:00 -
Bílý Potok - JOKERS 0:10 (0:4) 27.04. 17:00 -
Rozstání B - Jablonné B 0:3 (0:2) 21.04. 10:45 -
Mníšek B - Krásný Les 1:1 (0:0) 20.04. 16:00 -
Nová Ves - Hrádek B 2:2 (0:1) 13.04. 14:00 -
Víska - Frýdlant C 4:2 (2:1) 06.04. 16:30 -
Frýdlant - Rynoltice 4:2 (2:2) 06.04. 14:00 -
Nové Město B - JOKERS 1:5 (0:4) 31.03. 15:00 -
Vesec B - Kr. Studánka B 1:2 (0:1) 24.03. 14:00 -
Jablonné B - Václavice 12:3 (6:0) 23.03. 13:00