DOČEKAL Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čes. Kopisty - Benešov 8:2 (4:0) 30.11. 13:30 -
Lenešice - Údlice 2:1 (1:0) 23.11. 10:15 -
Litoměřicko - Vilémov 5:2 (2:1) 16.11. 13:30 -
Rumburk - Střekov 2:1 (0:0) 09.11. 14:00 -
Černovice - Proboštov 3:4p. (0:3) 26.10. 14:00 -
Dobroměřice - Střekov 5:2 (3:2) 19.10. 15:30 -
Jílové - Lovosice 5:2 (3:1) 05.10. 16:00 -
Údlice - Kopisty 3:0 (0:0) 28.09. 13:00 -
Nové Sedlo - Lenešice 2:4 (0:0) 21.09. 10:30 -
T.Kadaň - Modrá 2:1 (0:0) 14.09. 10:15 -
Vejprty - Meziboří 1:2p. (1:1) 07.09. 13:30 -
Dobroměřice - Roudnice 5:1 (2:0) 31.08. 10:30 -
Klášterec - Bílina 2:1 (2:1) 24.08. 17:00 -
Jílové - Žatec 2:5 (1:4) 17.08. 17:00 -
Perštejn - Litoměřicko 1:2 (0:1) 10.08. 17:00 -
Modlany - Dobroměřice 3:1 (1:0) 15.06. 17:00 -
Spořice - Vroutek 8:1 (4:0) 08.06. 17:00 -
Dobroměřice - Jílové 0:3 (0:1) 18.05. 14:00 -
Štětí - Žatec 3:2p. (1:1) 12.05. 17:00 -
Mojžíř - Střekov 4:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
Litoměřicko B - Perštejn 4:3 (1:1) 21.04. 17:00 -
Libouchec - Střekov 3:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Údlice - Postoloprty 3:2 (2:1) 30.03. 16:30 -
Litoměřicko B - Modlany 1:4 (1:2) 24.03. 10:30 -
Louny - Modlany 6:1 (3:0) 10.03. 14:30 -
Březno - Ledvice 1:4 (1:2) 17.11. 13:30 -
Lovosice - Brná 0:1 (0:1) 03.11. 14:00 -
Braňany - Vilémov 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Krupka - Brná 2:1p. (0:0) 20.10. 15:30 -
1.SK Jirkov - Strupčice 4:8 (3:3) 14.10. 15:30 -
Lom - Braňany 1:4 (1:2) 13.10. 12:00 -
Svádov - Hostovice 1:0 (0:0) 07.10. 10:30 -
Sedmihorky - Chrastava 1:1 (0:1) 29.09. 15:30 -
H. Jiřetín - Dobroměřice 3:2 (1:0) 08.09. 17:00 -
Tuchořice - Vilémov 5:0 (3:0) 01.09. 13:30 -
Meziboří - Unčín 1:0p. (0:0) 26.08. 10:30 -
Litoměřicko B - Krupka 2:4 (1:4) 19.08. 10:30 -
Bílina - H. Jiřetín 4:0 (1:0) 16.06. 15:00 -
Mojžíř - Bohušovice 3:1 (1:0) 09.06. 17:00 -
Neštěmice - Jílové 5:2 (2:0) 27.05. 15:00 -
Černiv - Dubí 3:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Lukavec - Hrob 10:0 (3:0) 12.05. 10:30 -
Lovosice - Bohušovice 2:1 (0:1) 05.05. 10:15 -
Srbice - Jílové 6:1 (3:0) 28.04. 17:00 -
Rumburk - Bohušovice 2:3p. (1:2) 21.04. 14:30 -
Bř. Chomutov - Černovice 2:0 (1:0) 07.04. 13:00 -
Velké Březno - Čes. Kamenice 3:6 (0:3) 31.03. 12:00 -
Benešov - Čes. Kamenice 1:3 (0:1) 11.11. 14:00 -
Liběšice - Dubí 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Údlice - Dobroměřice 2:1 (1:1) 14.10. 13:00