ŠOUKAL Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Radostín B - Jimramov 1:2 (1:2) 29.10. 14:30 -
Doubravník - D. Rožínka 2:3 (1:0) 22.10. 14:30 -
Vír - Nová Ves B 1:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Vel. Meziříčí C - Bobrová 1:6 (0:1) 30.09. 14:00 -
Polnička - Počítky B 9:1 (5:0) 04.06. 16:30 -
Bory - Křižanov 1:0 (0:0) 29.05. 16:30 -
Vír - Radostín 0:2 (0:2) 15.05. 16:30 -
Nová Ves B - Doubravník 1:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Bobrová - Nová Ves B 3:2 (0:2) 01.05. 16:30 -
Věchnov - Pohledec 2:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Jívoví - Štěpánov 2:1 (1:0) 10.04. 15:30 -
Ujčov - Jimramov 2:2 (2:1) 03.04. 15:30 -
Křižanov - Os. Bitýška 2:1 (1:0) 27.03. 15:00 -
Rozsochy - Nová Ves B 3:2 (1:1) 23.10. 14:30 -
Věchnov - Bohdalec 4:3 (2:1) 17.10. 14:30 -
Radostín - Bobrová 1:8 (1:2) 09.10. 15:00 -
Bystřice B - D. Rožínka 2:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Vír - Os. Bitýška 1:4 (1:1) 19.09. 15:30 -
Os. Bitýška - Radostín 5:1 (1:0) 29.08. 15:00 -
Pohledec - V. Losenice 7:1 (4:1) 22.08. 16:30 -
Rozsochy - Os. Bitýška 5:0 (1:0) 15.08. 16:30 -
D. Rožínka - Jívoví 6:0 (5:0) 08.08. 16:30 -
Štěpánov - Os. Bitýška 1:5 (1:3) 10.10. 14:00 -
Křižanov B - Měřín B 5:0 (4:0) 04.10. 10:00 -
Bobrová - Doubravník 3:1 (2:0) 27.09. 15:30 -
Os. Bitýška - Křoví 2:3 (0:2) 19.09. 15:00 -
V. Losenice - Vír 0:3 (0:2) 13.09. 16:00 -
Radostín - Rozsochy 0:1 (0:1) 05.09. 16:00 -
Jimramov - Jívoví 3:0 (2:0) 30.08. 16:30 -
Počítky B - Měřín B 4:1 (1:0) 08.08. 16:30 -
Křoví - Rozsochy 3:3 (1:2) 26.10. 14:30 -
Os. Bitýška - Radostín 1:1 (0:0) 12.10. 15:00 -
Rozsochy - Bobrová 2:2 (1:2) 06.10. 15:00 -
Bystřice B - Os. Bitýška 0:2 (0:1) 22.09. 15:30 -
Os. Bitýška - Křoví 4:1 (4:1) 14.09. 16:00 -
Rad. Svratka B - Sněžné 2:2 (1:1) 08.09. 16:00 -
D. Rožínka - Os. Bitýška 2:5 (1:2) 31.08. 16:00 -
Bystřice B - Doubravník 2:2 (0:1) 25.08. 16:30 -
Rozsochy - Štěpánov 3:3 (2:0) 17.08. 11:00 -
Křoví - Jimramov 8:5 (3:4) 11.08. 16:30 -
Rad. Svratka B - Sněžné 5:0 (3:0) 26.05. 16:30 -
Radostín B - Bohdalov B 1:1 (0:1) 18.05. 16:30 -
Vír - Věchnov 2:4 (0:2) 05.05. 16:30 -
Svratka - Křižanov 4:1 (2:1) 27.04. 16:00 -
Bory - Křoví 10:2 (6:1) 21.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí C - Křoví B 1:6 (1:2) 13.04. 15:30 -
Jimramov - Ujčov 4:2 (1:0) 07.04. 15:30 -
Bystřice B - Křižanov 0:4 (0:3) 30.03. 15:00 -
Svratka - Radostín 2:1 (1:1) 20.10. 14:30 -
Pohledec - Radostín B 6:2 (2:1) 09.09. 16:00