MĚŠŤÁNEK Bronislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vidče - Kateřinice 3:2 (2:2) 20.04. 16:00 -
Prlov - Lužkovice 1:3 (0:2) 14.04. 15:30 -
Halenkov - Jablůnka 2:1 (1:1) 13.04. 15:30 -
Dolní Lhota - Holešov B 3:1 (0:0) 07.04. 15:30 -
Fryšták - Chropyně 4:0 (3:0) 06.04. 15:30 -
Halenkov - Choryně 0:2 (0:0) 30.03. 15:00 -
Poličná - Kelč 4:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Juřinka - Rožnov 3:0 (2:0) 28.10. 14:00 -
Záhlinice - Dolní Lhota 2:5 (1:2) 21.10. 14:30 -
Vlachovice - Bynina 3:3 (1:3) 14.10. 15:00 -
Slušovice B - Tlumačov 2:3 (1:3) 08.10. 10:15 -
Kelč - Ludkovice 2:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
Slušovice B - Holešov B 1:0 (0:0) 27.08. 10:15 -
Hovězí - Brumov B 5:1 (3:0) 16.06. 18:00 -
Louky - Tečovice 0:3 (0:0) 06.05. 16:30 -
Veselá - Fryšták 2:5 (1:2) 29.04. 16:00 -
Dolní Lhota - H. Bečva 0:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Louky - Kostelec 1:0 (0:0) 01.04. 15:30 -
Jaroslavice - Slušovice B 2:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Březnice - Holešov B 1:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Louky - Veselá 2:3 (0:1) 15.10. 14:30 -
Slavkov - Zdounky 2:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Vlachovice - Halenkov 1:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Chropyně - Jaroslavice 10:1 (4:0) 17.09. 15:30 -
Jablůnka - Dolní Lhota 4:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Březnice - Kostelec 4:1 (3:1) 27.08. 16:30 -
Halenkov - Lidečko 1:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Prostř.Bečva - Poličná 1:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Poličná - Halenkov 6:1 (2:1) 21.05. 16:30 -
Jaroslavice - Tečovice 2:2 (0:1) 07.05. 16:30 -
Ratiboř - Dol.Bečva 1:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Lužkovice - Holešov B 5:4 (3:2) 02.04. 15:30 -
Slavičín B - Prostř.Bečva 0:5 (0:3) 26.03. 16:00 -
Slavičín B - Halenkov 6:1 (3:1) 06.11. 14:00 -
Slavičín B - Poličná 1:1 (0:0) 31.10. 10:15 -
Poličná - Ratiboř 5:3 (3:2) 23.10. 13:30 -
Zborovice - Slavkov 2:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Halenkov - Krhová 3:1 (1:1) 09.10. 14:30 -
Halenkov - Poličná 0:3 (0:1) 02.10. 15:00 -
Velký Ořechov - Staré Město 1:2 (0:0) 26.09. 10:00 -
Veselá - Lhota 5:3 (4:2) 18.09. 15:30 -
Jaroslavice - Slavkov 1:3 (1:1) 11.09. 15:30 -
Ořechov - Vlčnov 3:1 (2:1) 21.08. 16:30 -
Jablůnka - Krhová 5:1 (1:0) 14.08. 16:30 -
Slavkov - Velký Ořechov 1:0 (0:0) 08.08. 10:00 -
O.N.Ves - Slavkov 0:1 (0:1) 22.08. 16:30 -
Choryně - Halenkov 3:2p. (1:0) 15.08. 17:00 -
Holešov B - Luhačovice B 2:3p. (0:2) 03.11. 10:15 -
Tečovice - Jaroslavice 0:1p. (0:0) 02.11. 13:30 -
Poličná - Slavičín B 0:1 (0:1) 26.10. 14:00