U nás v rodině hraje fotbal "každej", říká Jan Hladký

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Jan Hladký z týmu Dobřínsko. O víkendu se brankově prosadil proti Loděnici a výrazně se podílel na remíze 1:1. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Nejprve bych Vám rád pogratuloval k získání ocenění hráče kola. Jaký je to pocit?
Je to dobrý pocit, když vám dá někdo najevo, že to děláte dobře.
V minulém zápase jste svým výkonem a brankou přispěl k remíze na hřišti Loděnic. Můžete nám popsat zápas a svou branku?
Zápas byl už od 5 minuty vyhrocen, jelikož jsme dostali nezkušeného rozhodčího, který si na hřišti nesjednal pořádek. Pak se nám podařila dát branka, když po levé záloze přišla nahrávka před branku, kde jsem byl připraven a v klidu jsem zakončil do prázdné branky. Následně jsme inkasovali z penalty gól. Druhá půle byla už klidnější měli jsme sice převahu, ale nepodařila se nám dát branka.
Nyní se nacházíte na 9. místě. Jaké jsou Vaše ambice pro tuto sezónu?
Pro tuto sezonu by bylo dobře, kdybychom se udrželi v horní polovině tabulky.
Jak dlouho už hrajete fotbal?
Fotbal hraji už od přípravky, takže nějakých 15 let
Kdo Vás k fotbalu přivedl?
K fotbalu mě přivedl taťka, jelikož u nás v rodině hraje fotbal každej :D
Kterými kluby jste během své kariéry prošel a na jaký klub nejraději vzpomínáte?
Od začátku jsem byl v Moravském Krumlově, odkud jsem po dorostu přešel do Dobřínska. Nejraději vzpomínám na dobu starších žáků, kde byla dobrá parta a nejvíce se nám dařilo.
Která pozice Vám na hřišti nejvíce sedí?
Nejvíce mi sedí post obránce, kde hraji už od přípravky.
Máte fotbalový vzor?
Můj vzor byl Zinédine Zidane.
Jaký je Váš oblíbený tým?
Můj oblíbený tým je FC Bayern Mnichov.
Jak trávíte volný čas, když zrovna nejste na hřišti?
Svůj volny čas trávím odpočinkem u PC , sledováním filmu nebo pomáháním na zahradě, když je dobré počasí, tak si jdu zaběhat, to mně hodně pomáhá vyčistit si hlavu .
Chodí Vás na zápasy někdo podporovat?
Ano , přátelé i rodina.
Znáte náš fotbalový web? Líbí se Vám myšlenka zviditelnit kluby z nižších soutěží?
Ano trochu ho znám , líbí se mi, že chcete upozornit i na nižší soutěže.
Děkuji za rozhovor a přeji mnoho štěstí jak ve fotbalovém, tak i v osobním životě.