Tomáš Konečný je fanouškem Viktorie Plzeň

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Tomáš Konečný z Koněšína. Tento záložník přispěl ve šlágru kola proti Valči jednou brankou ke konečné remíze 3:3. Celý rozhovor s tímto hráčem si nyní můžete přečíst

0
Ahoj Tomáši, gratuluji ti k vítězství Hráče kola. Mohl by jsi mi popsat svůj výkon?
Děkuji. Výkon, myslím, nebyl špatný, když jsem byl nominovaný (smích).
Popíšeš nám svoji branku z tvého pohledu?
Kopal jsem roh na přední tyč, kde skvěle clonil spoluhráč Syky a míč propadl až do brány, trochu štěstí.
Důležitý zápas proti Valči byl jako na houpačce, je bod z tohoto utkání zisk a nebo ztráta?
Jak to vypadalo po poločase, tak bych řekl, že ztráta, ale potom jsme se strachovali alespoň o bod, takže asi remíza dobrá.
Naštěstí zaváhal i váš konkurent v boji o postup Třebenice. Byla to od Pyšle nečekaná pomoc?
To bylo velké překvapení a určitě jsme tuto ztrátu uvítali.
Spoluhráč Pavel Malý vstřelil na podzim již dvacet branek. Co říkáš na jeho obdivuhodnou střeleckou formu?
Pavel je gólový hráč, má to prostě v noze a jeho góly nám strašně pomáhají.
Který tým tě letos příjemně překvapil a který tým je pro tebe naopak velkým zklamáním?
Tak tady napíšu Koněšín. Oproti minulé sezóně je to překvapení a nedaří se mužstvu z Pyšela.
Těšíš se už na zimní přestávku a co budeš dělat ve svém volnu?
Na zimní přestávku se těším, jelikož máme doma s přítelkyní dvouměsíčního syna a tím pádem máme o zábavu postaráno.
Kdo tě k fotbalu dovedl?
K fotbalu mě dovedl táta, který sám za Koněšín hrával.
Jak vypadala tvoje kariéra?
V 5.třídě jsem nastoupil do Fotbalové školy v Třebíči, kde jsem hrál do patnácti let a potom tři roku za dorost ve Vladislavy. Od té doby už jsem v Koněšíně.
Doufám a věřím, že právě Plzeň.
Jak si myslíš, že dopadnou naši reprezentanti na Mistrovství Evropy?
Doufám, že postoupí ze základní skupiny a i když je to trochu sci-fi, tak doufám, že naši fotbalisté porazí ve finále Slovenskou republiku (smích).
Navštívil jsi někdy mezistátní, pohárové nebo ligové utkání?
Ano navštívil. Jezdíme s týmem na ligové zápasy. Navštívili jsme už hodně domácích stadionů a bylo to super.
Podporuje tě nějak tvoje rodina? A co říká na tvoje výkony?
Ano podporuje, přítelkyně se synkem nevynechali ani jeden zápas a povzbuzují (úsměv).
Čím vším je pro tebe fotbal?
Fotbal mě baví hodně, je pro mě zábavou, odreagováním a také trochu odpovědnost.
Jakou muziku posloucháš?
Od každého trochu, hlavně rádio, ale teď docela skupinu Kabát.
Sleduješ naše webové stránky?
Sleduji je pravidelně, jsou dobré.Je na nich hodně podrobností z nižších soutěží.
Jak si myslíš, že dopadne váš příští zápas v Rouchovanech?
Věřím, že se nám tam zadaří a odvezeme si domů tři body.