Marek Hutla: Na kraji zálohy se mi hraje dobře, pokud se nemusím moc vracet

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Prvotně bych vám chtěl poblahopřát. Co pro vás znamená toto ocenění a jaké důsledky to bude mít v kabině, respektive v klubové pokladně?
Díky. Obávám se, že pokladník si mě asi najde :)
Porazili jste Kunčice 3:10, jaký byl vývoj utkání, že utkání skočilo takovým rozdílem a čím to bylo dáno?
No, v desáté minutě jsme vedli 3:0 a vypadalo to na hladký průběh, ale domácí dvěma slepenými góly se dostali zpátky do zápasu. Zhruba do třicáté minuty to byl vyrovnaný duel. Do poločasu jsme ale přidali další dva góly a pak již byla otázku casu, jaké bude skóre v náš prospěch. Hlavně teda kolik gólu da náš kanonýr Moucha.
Zažil jsi už někdy v mužské kategorii takový výsledek?
Takovéto skóre v mužské kategorii opravdu nepamatuji. A to už jsem na Slavii něco zažil :)
V zápase jsi čtyřikrát nahrával Janu Mukařovskému na gól, vyhovovala ti pozice na kraji zálohy a vrchního nahrávače?
Rozkaz zněl jasně. “Všechno na Mouchu.“ :) Někdy je daleko větší radost z krásné přihrávky na gól, než ho sám vsítit. Na kraji zálohy se mi hraje dobře, pokud se nemusím moc vracet :))
V okresním přeboru máš 6 branek, za áčko v kraji 4. Jsi z tohoto pohledu spokojen se sezónou?
Hm, těžká otázka. Vždy je co zlepšovat, gólu mohlo byt samozřejmě o něco více jak v okresním, tak i krajském přeboru.
Jak hodnotíš prozatímní sezónu obou vašich týmů?
V kraji je to parádní jízda, hlavně teď na jaře a těším se, až překonáme bodový rekord za sezónu. Chybí nám dva body, tak snad se dočkáme co nejdříve. Co se týče okresu, tak by to chtělo o par příček výše.
Pověz nám, jak ty vidíš souboj o první a zároveň postupové místo v OP?
Momentálně je to pěkně vyrovnané, ale vsadil bych určitě na postup rezervy Kratonoh.