S postavením v tabulce jsme víceméně spokojeni, tvrdí Martin Skryja z Rudíkova

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Martin Skryja z Rudíkova. I díky jeho dvoum gólů se radovali domácí nad soupeřem z Třebenic v poměru 4:0. Nyní si s vítězným hráčem můžete přečíst celý rozhovor

0
 Martine, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji. Zápas se pro nás začal vyvíjet velice dobře. Celý první poločas jsme se tlačili za vítězstvím, což se nám také vyplatilo.  Druhý poločas jsme trochu polevili, ale hostům se nepodařilo nás naštěstí potrestat.
Jak bys popsal svůj výkon?
Můj výkon byl slabý. I když jsem dal 2 branky nebylo to ono a myslím si, že jsem ze sebe mohl vydat určitě víc.
 Popíšeš nám své dva góly ze svého pohledu?
První gól jsem dal trošku se štěstím. Skvělou přihrávku poslal před bránu Vláďa Šula, míč jsem chtěl hlavně trefit a tak jsem se po něm skluzem natáhl a trefil ho mírně svou slabší levou nohou, což nakonec stačilo k tomu aby jsme vedli 1:0.  Do mé druhé gólové šance mě vyslal Martin Jaša průnikovou přihrávkou mezi beky a já jsem běžel sám na brankáře více z pravé strany a tak jsem ho musel obstřelovat zprava. Vše vyšlo a my jsme se mohli podruhé radovat.
 Byly nějaké reakce od spoluhráčů na tvé vítězství v naší anketě?.
Zatím ne, myslím, že někteří to ještě ani nezjistili.
Nyní vás čeká zápas jara s vedoucím Pyšelem. S čím do zápasu půjdete?
Chceme určitě vyhrát. Výhrou by jsme se dostali ještě blíže k postupu zpátky do Okresního přeboru. Snad nám vyjdou oba poločasy jako ten první proti Třebenicím. Jsme si ale vědomi kvalit soupeře.
Jak jste momentálně spokojeni se svým postavením v tabulce?
Víceméně spokojeni, i když by to mohlo být určitě lepší, některé ztráty bodů byly hodně zbytečné.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedli asi moji současní spoluhráči. Jednu dobu jsem byl na hostování v Budišově-Náramči, ale jinak jsem stále v Rudíkově, kde se mi líbí.
Máš oblíbeného fotbalistu?
Jednoznačně je mým oblíbeným fotbalistou je Lionel Messi, ale jelikož hraji na hrotu útoku uznávám i většinu útočníků jako například Luise Suáreze nebo Roberta Lewandowského.