Do Koněšína jedeme vyhrát, říká Dominik Pavlíček z Budišova B

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal útočník Budišova-Nárameč B Dominik Pavlíček, který dvěma zásahy sestřelil Radkovice na samé dno tabulky. Nyní si s tímto hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
 Dominiku, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji. Předem bych chtěl poděkovat, spoluhráčům a přátelům, kteří pro mě hlasovali. Od první půle jsme je tlačili, měli jsme hodně šancí, které jsme poté využili a dali dva góly. Druhý poločas jsme trochu polevili, měli jsme také dost šancí, které jsme bohužel neproměnili. Hostům se ke konci podařilo snížit skóre na 2:1, ale naše vítězství jsme si udrželi.
 Jak bys popsal svůj výkon?
V zápase jsem se snažil hrát co nejlépe, abychom dosáhli vítězství, ke kterému nakonec došlo. Samozřejmě jsem udělal i pár chyb, ale utkání to nějak neovlivnilo.
 Popíšeš nám svoje dvě trefy?
První branku jsem trefil, když gólman hostů špatně rozehrál a Dominik Čech se zmocnil balónu, přihrál mi z levé lajny před prázdnou bránu a já zakončil. Druhá branka padla skoro ze stejné situace, kdy Tomáš Jakubec běžel po pravé lajně a přihrál pod sebe, kde jsem prvním dotekem zpracoval a druhým poslal do pravé šibenice.
 Jak jste spokojeni z dosavadní šestou příčkou tabulky?.
Šestá příčka tabulky je takový střed, ale více bychom byli spokojeni s umístěním výše.
 Nyní vás čeká venkovní zápas v Koněšíně. S čím do zápasu půjdete?
Jedeme vyhrát, jako na každý zápas. Bude to ale těžké, jelikož Koněšín je silný tým. Ovšem budeme se snažit o dobrý výkon od uplynutí prvních vteřin zápasu.
 Jak oslavujete vyhrané zápasy?
Po domácím zápase vždy posedíme před kabinami se spoluhráči, dáme si pizzu a napijeme se spolu (úsměv).
 Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě přivedl táta, který se mě zeptal, jestli si nechci jít zakopat s bratránkem na trénink. V tu chvíli se mi to zalíbilo a začal jsem se fotbalu víc věnovat. Nikde jinde, než v Budišově jsem nepůsobil.