Výhru z Litohoře jsme nijak neslavili, říká Milan Picmaus

Vítězem ankety Hráč kola se stal Milan Picmaus z Přibyslavic B. Díky jeho jistému výkonu v obraně, slavil jeho tým nečekanou výhru na hřišti aspiranta postupu mužstva Litohoře 3:2. Nyní si s tímto hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
 Milane, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
.Děkuji. Určitě to byl zapas těžký. První půle byla na horu dolu ale bez vyložených šancí Rozhodla 45.minuta když se nám hned po inkasovaném gólu podařilo vyrovnat. Druhá půle byla podobná té první až do 70.minuty, když se nám podařilo dat na 2:1, poté jsme si to už pohlídali.
Jak bys popsal svůj výkon?
.Na tuto otázku by měli odpovídat naši trenéři. Ale hrálo se mi skvěle.
 Dokázali jste porazit aspiranta postupu na jeho hřišti. Jak jste oslavili vítězství?
.Nic moc jsme neslavili.
 Jak jste spokojeni s momentálním postavením v tabulce?
Určitě jsem velmi spokojen ale mohlo by to být i lepší.
 Nyní hrajete dokonce s vedoucím týmem tabulky z Opatova. S čím do zápasu půjdete, aby jste favoritovi znepříjemnili cestu za postupem?
Do zápasu půjdeme s tím, že chceme doma vyhrát.
 Kdo podle tebe nakonec do Okresního přeboru postoupí?