Dvě hodiny před zápasem se prospím, říká Dominik Čech

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Dominik Čech z Budišova B. Tento mladý záložník přispěl jedním gólem k jasné výhře nad Třebenicemi. Nyní si s tímto hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
 Dominiku, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji za gratulaci. Jsem rád, že nám zápas s Třebenicemi vyšel. V prvním poločase jsme diktovali tempo hry a vyhráli jsme ho 4:0. Ve druhém poločase jsme trochu polevili a na baloně se více držel soupeř , podařilo se jim snížit skóre ale od té doby už jsme to byli mi , kdo vstřelil další branky. V 78.minutě přidal 5 branku střídající Jakub Kazda a v 81.minutě vstřelil branku na 6:1 Tomáš Jakubec. Myslím si, že díky týmovému výkonu jsme zápas zaslouženě vyhráli.
Jak jsi byl spokojen se svým výkonem výkon?
Nerad hodnotím sám sebe , ale podle toho co mi řekl trenér byl můj výkon dobrý.
Popíšeš nám z tvého pohledu tvůj gól?
Jeden z našich obránců sebral balon Třebenickému útočníkovi , poslal ho na našeho nejlepšího střelce Milana Holubáře. Já si nabíhal po lajně. Křikl jsem si na něj a on mi poslal balon mezi dvěma obránci a já už utíkal sám na brankáře , dostal jsem se na penaltu, koukl se kde je brankář a poslal jsem balon kolem něj do branky. Za ten gól bych chtěl poděkovat Milanovi.
Budišovu se na jaře velmi daří, v jarní tabulce vám patří třetí příčka. Do jakého místa tabulky se budete chtít umístit?
Ano, to je pravda , že se nám na jaře velmi daří. Chtěli bychom se pohybovat mezi 3 až 5 příčkou.
Nyní vás doma čeká vedoucí Pyšel. Co by jsi řekl o soupeři a s čím do zápasu půjdete?
Tak Pyšel je velmi těžký soupeř. Ve svém kádru má dobré a rychlé střelce. Budeme jejich střelcům dávat co nejméně prostoru k zakončení a zabraňovat jejich rozehrávce. Do zápasu půjdeme samozřejmě vyhrát. Hrajeme doma a tam si troufnu říct , že jsme velmi silní.
Máš před zápasem nějaký zvláštní rituál?
Před zápasem se 2 hodinky prospím abych byl odpočatý a plný energie.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě přivedl táta , když mě poprvé vzal na fotbalový zápas a já si mohl o přestávce jít zakopat.