Mužem kola se stal Ladislav Koclíř z Vrábče, který je vůbec nejstarším vítězem této ankety

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítezem se stal Ladislav Koclíř z Vrábče.

0
O víkendu vás čekal zápas na Rudolfově. Druhý tým tabulky na vás celkem vletěl, když po čtvrthodině vedl o dvě branky. Nebáli jste se v tu chvíli, že zápas směřuje jednoznačným směrem, jako třeba na podzim, kdy jste doma podlehli 1:7?
Už na začátku jsem věděl, že to bude těžký zápas a v body jsem moc nevěřil. O to mně víc překvapilo, že jsme to dotáhli a měli víc stoprocentních šancí.
Do hry vás dostala branka Davida Seethalera, který snížil a ve druhém poločase se vám podařilo vyrovnat. Dokonce byly šance na to, dotáhnout zápas do vítězného konce. Jak se hrálo vám osobně?
Hrálo se mi dobře, i když to vedro nesnáším, přeci jen roky jsou znát. Hlavně první dotyk s míčem se mi povedla nahrávka a pak to šlo nějak samo.
Paradoxem bylo sněžení v parném odpoledni z okolních topolů. Jak moc to komplikovalo třeba pohyb na hřišti a dýchání?
Sníh z topolů nic moc, ale dalo se to.
V týmu jste nejstarší a prý je to znát i při komunikaci na hřišti. Je třeba často usměrňovat mladší spoluhráče?
S mladšími hráči je to těžký, jsou hned horký, a co si dovolí jak na soupeře, ale i své spoluhráče to nebývalo.
Po podzimní části jste se pohybovali u dna tabulky. Jaro je však z vaší strany o něčem jiném. Co se stalo přes zimní přestávku, že se vám začalo dařit sbírat body?
Začali jsme konečně dávat góly i nový hráč je znát, i když teď zrovna nebyl.
Jaké byly vaše fotbalové začátky a kdo patřil mezi vaše fotbalové vzory?
Já s fotbalem začal před vojnou a to tak, že mně kluci přemluvili, ať si jdu kopnout za Včelnou. Nevěděl jsem co je bek nebo záloha, takže ani vzor nebyl. A má přednost byla rychlost.
Máte i jiné koníčky kromě fotbalu?
Rád si zahraji tenis a bowling ligu u Pouzara.
Se sezonou se rozloučíte v domácím zápase s Mladým B. Co od zápasu očekáváte a na co si dát pozor?
Poslední zápas bych byl rád, aby byl klid na hřišti a zahráli jsme si pěkný fotbal a bez zranění.