Byl to můj první hattrick, říká David Veleba

Vítězem hlasovací sotěže Hráč kola se stal David Veleba z Vladislavi, který se hattrickem podílel na výhře svého týmu nad Hrotovicemi 6:2.

0
Davide, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji všem za hlasy a hlavně spoluhráčům za podporu. Do zápasu jsme nevročili příliš dobře. Soupeř nám vstřelil dvě branky, ale naštěstí se nám podařilo do konce první půle stav otočit. Do druhé půle jsme vkročili výrazně lépe a povedlo se nám přidat další góly.
 Jak bys popsal svůj výkon?
Hodnocení mého výkonu bych nechal na trenérovi. Podali jsme dobrou týmovou hru, díky které jsme zvítězili.
 Popíšeš nám z tvého pohledu tvé tři góly?
.Na prvním gólu má zásluhu Jarda Slabý, který mi dal podařený centr a já hlavou trefil na první tyč. U druhého gólu kopal Michal Nováček přímák z půlky, který propadl přes beka a já jen umístil balon do brány. Nakonec se ke mně přiklonilo štěstí a střelu Marka Horta, kterou brankář vyrazil pouze před sebe jsem dorazil do prázdné branky.
Kolikrát se ti podařilo vsítit v kategorii dospělých hattrick?
Byl to můj první hattrick v dospělé kategorii a zároveň i první gól, takže mám radost já a samozřejmě i pokladník.
 Nyní vás čeká zápas ve Studenci. Co by jsi řekl o soupeři a s čím do zápasu půjdete?
Studenci se nepodařilo dát v prvním zápase sezóny gól a prohráli 1:0. Proto půjdeme do zápasu jako mírní favorité, ale zároveň nechceme nic podcenit a navázat na naši výhru s Hrotovicemi.
 Máš před zápasem nějaký zvláštní rituál?
Před zápasem žádný rituál nemám.
 Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě přivedli rodiče. Začínal jsem ve fotbalové škole, poté jsem přestoupil do Vladislavi. Tam jsem hrával od přípravky až do žáků. Následně jsem se vrátil do dorostenecké kategorie ve fotbalové škole a nyní jsem zpět ve Vladislavi.