Hlavním cílem bude letos záchrana, říká David Břoušek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal David Břoušek z Březníku, který se podílel jedním gólem na výhře proti Valči. Nyní si s tímto hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
Davide, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se, jaký byl zápas z tvého pohledu?
Díky, zápas byl zejména ze začátku nervózní z obou stran, skóre mohlo být po patnácti minutách klidně 3:3, ale nás podržel gólman a my jsme ze začátku byli ve předu nedůrazní a ztráceli dost balónů, což jsme ve druhý půlce zlepšili a od toho se společně s jistou obranou odvíjelo i skóre.
Jak jsi spokojen se svým výkonem?
Výkon nebyl nejhorší, ale nedostatků tam bylo furt až až...
Popíšeš nám svou gólovou trefu?
Začátek druhé půle, kopali jsme roh, který kupodivu na výbornou zahrál Víťa Franěk a mě z malého vápna nezbylo nic jiného, než zavěsit. Takže takovej Lafatovskej výběr místa.
Na jakých příčkách tabulky se chcete v této nelehké sezóně pohybovat?
Hlavním cílem letos bude záchrana, všechno ostatní navíc by byl bonus, i když...
Nyní vás čeká zápas v Kralicích. Co by jsi řekl o soupeři a s čím do zápasu půjdete?
V Kralicích vždycky záleží, jestli se kluci před zápasem nepohádají a slezou se v plným počtu (smích). Každopádně do zápasu jdeme s tím, že si jedeme pro tři body, čehož se snad dočká i početná skupina našich fans.
Máš před zápasem nějaký zvláštní rituál?
Nic zvláštního nemám, jen doušek Francovky a sparťanský ponožky (smích).