Jsme určitě rádi, že nám to tam zatím padá, říká Lukáš Tomek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Lukáš Tomek z FŠ Třebíč, který přispěl jedním gólem k vysoké výhře svého týmu nad rezervou Okříšek 8:2. Nyní si s tímto hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
Lukáši, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
. Děkuji. Výsledek vypadá jednoznačně, ale hlavně v první půli to byl vcelku vyrovnaný zápas, měli jsme ještě několik šancí, které jsme neproměnili, i soupeř mohl dvakrát skórovat. Druhá půle už byla hra na jednu branku.
Jak jsi spokojen se svým výkonem?
Nerad hodnotím sám sebe, to nechám raději na ostatních, ale určitě to může být vždycky lepší.
 Popíšeš nám svoji dvě gólovou trefu?
Držel jsem se hesla, když nevíš, co s míčem, tak vystřel. A ono to tam spadlo.
 Jak jste zatím spokojeni se svoji obdivuhodnou produktivitou?
Jsme určitě rádi, že nám to tam zatím padá, ale v každém zápase ještě hodně, opravdu hodně šancí spálíme, takže máme pořád na čem pracovat.
 Nyní vás čeká zápas na půdě Nových Syrovic. Co by jsi řekl o soupeři a s čím do zápasu půjdete?
Já se v této soutěži zatím rozkoukávám, takže o soupeři nic nevím, ale pohled na tabulku nám velí jednoznačně - jet pro vítězství.
 Máš před zápasem nějaký zvláštní rituál?