V Přibyslavi jsme si setrvání v příštím ročníku zkomplikovali, říká Miloš Neumann

Hráčem 19. kola se stal Miloě Neumann z Kout. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
1. Podle hlasování fanoušků jste se stal nejlepším hráčem 19. kola, gratuluji. V zápase proti Chotěboři jste vstřelil v 51. minutě branku na 3:1, která se později ukázala jako vítězná. Jak byste nám ji popsal?
Děkuji všem fanouškům za jejich hlasy. Branku jsem vstřelil po trestném kopu a domluvě s Jirkem Cejpkem. Domluvili jsme se, aby střelu mířil na zadní tyč. Pak už jsme se mohli radovat :).
2. Jak probíhalo utkání?
Už před utkáním jsme věděli, že hrajeme se silným soupeřem a že zápas bude náročný. V první polovině utkání jsme soupeře zaskočili naší bojovností a rychlými protiútoky, kterých jsme dvakrát využili. Druhý poločas nabídl očekávaný tlak hostů a v závěru utkání jsme s vypětím všech sil tento tlak hostů ustáli.
3. Vítězstvím jste udělali další krok k záchraně. Věříte, že to zvládnete?
Vítězství bylo důležité, ale záchrana je ještě daleko. A jestli to zvládneme, to se ukáže v následujících zápasech.
4. Co očekáváte od příštího utkání v Přibyslavi?
V Přibyslavi jsme potřebovali vyhrát, to se nám bohužel nepodařilo. Nešťastně jsme prohráli a myslím, že tím jsme si setrvání v příštím ročníku KP hodně zkomplikovali.