Rozhovory s hráči kola Středočeský | Mělník | Okresní přebor

Rozhovor

Hráč 17. kola Michal Rada: Fotbal v zahraničí? Zajímavá zkušenost!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 23.03.2017 22:07

V 17. kole soutěže se z další výhry, tentokrát 3:0 nad Veltrusy, radoval lídr tabulky ze Všestud. A jelikož jeho fanouškovská základna je široká, není divu, že se hráčem kola stal zástupce Viktorie - zkušený stoper Michal Rada (38), který k výhře přispěl vstřelenou brankou. V rozhovoru jsme se dotkli jeho zahraniční fotbalové štace a nevynechali jsme samozřejmě ani současné úspěšné období Všestud. Má tento tým na krajskou soutěž? Jak se seběhl Michalův přestup do Všestud? A kdo že jsou vlastně jeho bratři? To se dozvíte na dalších řádcích...

Rozhovor

Hráč 16. kola Martin Růně: Co jsme si řekli v kabině? Víc běhat, mluvit a jít do vápna!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 15.03.2017 20:38

V 16. kole získal nejvíce diváckých sympatií Martin Růně (26) ze Všestud. Ačkoli nastoupil na pozici stopera, dokázal se prosadit krásnou střelou, i díky které jeho tým dokázal nakonec vyválčit na Vysoké tři body. V rozhovoru jsme se dotkli zimní přípravy - a dozvěděli jsme se, že to není Martinova nejoblíbenější část sezóny. Nejen kvůli neoblíbenému běhání, ale také kvůli terénům na začátku jara, které neumožňují jeho oblíbenou kombinační hru... A postup? O tom se zatím ve Všestudech nemluví!

Rozhovor

Hráč 15. kola Filip Mündl: Zabránit gólu je stejně dobrý pocit, jako ho vstřelit!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 24.11.2016 13:47

Podzimní část sezóny je za námi a naopak před námi je jedno z posledních ohlédnutí. Poslední kolo soutěže nabídlo mnoho dramatických okamžiků včetně dvou potyček, naštěstí se ale hrál i fotbal. A to konkrétně v Horních Beřkovicích, k čemuž přispěly oba týmy. Hostující Libiš B si nakonec odvezla výhru i díky výbornému výkonu brankáře z nouze Filipa Mündla (20). S ním jsme si povídali o zápase, ale i o jeho vztahu k fotbalu. Věříme, že vás rozhovor bude bavit!

Rozhovor

Hráč 14. kola Michal Zeman: Tkaničky si vážu klidně i třikrát za poločas!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 18.11.2016 10:03

Ve 14. kole jste hlasovali nejvíce pro mladého obránce Mšena Michala Zemana, který přispěl k výhře 4:1 nad Dolními Beřkovicemi. V rozhovoru jsme se dozvěděli, že zadarmo hosté body ve Mšeně určitě nenechali a on sám to poznal na vlastní kůži. Michal se nám pochlubil také se svými fotbalovými vzory, okomentoval svou jedinou vstřelenou branku sezóny a prozradil, který z útočníků soupeřů se mu bránil za celý podzim nejhůře!

Rozhovor

Hráč 13. kola Marek Minář: Naší největší zbraní je brankář Karda!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 10.11.2016 22:05

Dosud nejmladšího vítěze naší ankety přineslo 13. kolo soutěže. Vstřelenou brankou i celkovým výkonem zaujal teprve patnáctiletý záložník Dolních Beřkovic Marek Minář. Mluvili jsme samozřejmě o jeho gólu, o tom, jak zapadl do kabiny dospělých, a také o tom, zda by ve svém věku nemohl pomýšlet i na vyšší metu, než jakou je Okresní přebor...

Rozhovor

Hráč 12. kola Jiří Vokoun: Po zápase skládám tělo jako puzzle!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 05.11.2016 01:35

Ve 12. kole obdržel v diváckém hlasování nejvíce důvěry zkušený záložník Horních Počapel Jiří Vokoun (41). Ten přispěl k výhře 4:3 nad Pšovkou B, u níž se ale hráči jeho týmu pořádně zapotili. Mluvili jsme o tom, proč se nejednalo o klidný zápas, o působení v týmu Galaktikos i o synovi, který prošel mládeží Sparty i Dukly Praha. Tak příjemné čtení!

Rozhovor

Hráč 11. kola Karel Boček: Bylo na čase to zlomit!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 27.10.2016 23:05

V posledních kolech se konečně začalo dařit Řepínu a z jeho řad se rekrutoval také vítěz hlasování o nejlepšího hráče 11. kola. Je jím dvacetiletý záložník Karel Boček, který přispěl k výhře nad Veltrusy 5:1 jednou brankou. V rozhovoru jsme nakousli téma nepovedeného vstupu do soutěže a také jsme se dozvěděli, kdo je podle Karla nejlepším fotbalistou všech dob. Tak čtěte pozorně!

Rozhovor

Hráč 10. kola Milan Hanuš: Kluci mi neřeknou jinak než Milan Lafata!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 20.10.2016 20:55

V 10. kole zvítězil v hlasování střelec hattricku Milan Hanuš z Horních Počapel. Nemůže následovat nic jiného než rozhovor a pokud budete číst i dál, uvidíte sami, že Milan je velmi sdílný hráč. Dozvěděli jsme se, čím bylo způsobeno polevení ve druhé půli zápasu proti Vehlovicím a kde se na hřišti cítí nejlépe. Nedozvěděli jsme se však, jak by sám sebe na hřišti charakterizoval. Proč?

Rozhovor

Hráč 9. kola Jiří Franz: Páté místo? Pokud nám vydrží zdraví, máme i na víc!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 13.10.2016 21:40

V 9. kole soutěže byl nejlepším hráčem zvolen Jiří Franz (22) ze Sokolu Obříství. Ten si získal sympatie diváků gólem a asistencí, díky který jeho tým zvítězil v těžkém zápase 2:1 nad Horními Počaply. Dozvěděli jsme se, že fanoušky v Obříství Jirka považuje za nejlepší v okrese a také, kdo je jeho osobním trenérem ve fitku. To a mnoho dalšího si můžete přečíst právě teď.

Rozhovor

Hráč 8. kola Filip Hakl: Nejvíc pro mě byl futsalový nároďák!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 07.10.2016 13:21

Kuriózní situaci přineslo hlasování o nejlepšího hráče 8. kola. Z něj totiž vzešli hned dva vítězové. I po ukončení hlasování se totiž výsledky měnily, a tak jsme se nakonec rozhodli ocenit možností rozhovoru oba vítěze. Jako první na naše otázky odpovídal Filip Hakl (26) ze Mšena, v blízké době přineseme i odpovědi Petr Vlka (33) ze Všestud.

Rozhovor

Hráč 7. kola Daniel Slezák: S Honzou Žídkem jsme jako manželé!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 29.09.2016 12:32

V 7. kole zabodoval u vás, fanoušků okresního fotbalu, jedenadvacetiletý hráč Horních Počapel Daniel Slezák. A to dokonce tak výrazně, že získal více než polovinu všech odeslaných hlasů. Zjistili jsme, jakou bude muset do kabiny spoluhráčům přinést odměnu, jak to vypadá s jeho futsalovou kariérou v Olympiku Mělník a také (jak už titulek napovídá), kdo je Danovým největším parťákem v týmu. Přejeme příjemné čtení!

Rozhovor

Hráč 6. kola Ondřej Kolumpek: Ani jsem nevěděl, jestli na zápas půjdu!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 22.09.2016 23:09

Teprve 17 let je nejlepšímu hráči 6. kola OP Mělník Ondřeji Kolumpkovi. I přesto již nastupuje v základní sestavě A-týmu Mšena a vede si velmi dobře. V rozhovoru jsme mluvili o tom, jaké to je být nejmladší v týmu a dozvěděli jsme se také, který z jeho spoluhráčů je nejlepším fotbalistou. Tak příjemné čtení!

Rozhovor

Hráč 5. kola Roman Kolumpek: Končit se ještě nechystám!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 16.09.2016 14:11

Osmatřicetiletý veterán, jehož fotbalový um můžeme obdivovat nejčastěji na pozici středního záložníka SK Mšeno, se stal nejlepším hráčem 5. kola OP Mělník. Stalo se tak díky rozhodujícímu gólu, kterým zajistil cennou výhru 2:3 na hřišti Horních Počapel. V rozhovoru jsme se dozvěděli, kterému klubu fandí a taky to, že jinde než ve Mšeně by hrát nedokázal...

Rozhovor

Hráč 4. kola Libor Tichota: Měl jsem dobře našlápnuto, abych se dostal daleko!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 08.09.2016 15:15

Po 4. kole soutěže byl nejlepším hráčem zvolen jednoznačně Libor Tichota (25) ze Sokola Obříství. Jeho výkon na Vysoké zaujal téměř polovinu všech hlasujících fanoušků. V rozhovoru jsme probrali jeho minulost ve Spartě Praha i trenérskou současnost v Neratovicích. Řeč byla samozřejmě i o odehraném zápase. Přejeme příjemné čtení!

Rozhovor

Hráč 3. kola Jan Mikoláš: Jak těžké je prosadit se do ligového kádru? Hodně!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 01.09.2016 21:38

Ve 3. kole jste zvolili nejlepším hráčem Jana Mikoláše z Horních Počapel. Ten přidal ve druhé půli další dva góly do sítě Veltrus a podtrhl tak jejich demolici v poměru 5:0. V rozhovoru jsme se bavili nejen o zápase samotném, ale i o minulosti v ligových klubech. Odpovědi byly mnohdy velmi stručné, ale o to výstižnější. Posuďte sami...

Rozhovor

Hráč 30. kola Jiří Guttenberg st.: Proč bychom ve Mšeně nemohli hrát vyšší soutěž?

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 27.06.2016 14:21

Máme za sebou úplně poslední kolo soutěže a před námi jsou prázdniny a fotbalové turnaje. Ještě předtím jsme se ale vydali do Mšena, kde jsme mluvili s nejlepším hráčem 30. kola OP Mělník Jiřím Guttenbergem st. (42). Ten v rozhovoru zmínil vztah se synem Jiřím, se kterým nastupuje v jednom týmu a zároveň je jeho trenérem. Proběhlo také zamyšlení nad případnou vyšší soutěží ve Mšeně a probráno bylo i mnoho dalších témat. Dočkali jsme se také poděkování, což je pro novináře vždy rarita a balzám na duši. Děkujeme!

Rozhovor

Hráč 29. kola Jakub Hájek: Jsem jako Mario Balotelli - kde hraju, tam je vždy živo!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 16.06.2016 13:12

Ve 29. kole byl zvolen nejlepším hráčem střední záložník Dolních Beřkovic Jakub Hájek (26). Ten se v OP Mělník pohybuje teprve od začátku sezóny, a tak nám může přinést zajímavé srovnání s dalšími soutěžemi, kterými si prošel. V rozhovoru jsme se dozvěděli, že v Borku čekal kolotoč, ale jelikož je míč kulatý, dopadlo to úplně jinak. Jinak je ale znát z hlasu tohoto hráče rozčarování nad přístupem jeho spoluhráčů a z výkonů v jarní části sezóny.

Rozhovor

Hráč 28. kola Zdeněk Vavrek: Velký Borek je mým nejúspěšnějším působištěm!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 09.06.2016 22:58

Ve 28. kole jsme s gratulací k vítězství v anketě spěchali do Velkého Borku. Jeho hráči totiž překonali drobnou dvouzápasovou krizi a vítězstvím 0:3 v Hoříně si pojistili druhé místo v tabulce. K tomu přispěl výborným výkonem i hráč kola Zdeněk Vavrek (35) - tedy hráč, který si v dresu EMĚ Mělník zahrál i ČFL. Jeho nejsilnější fotbalový zážitek má ale úplně jinou podobu...

Rozhovor

Hráč 27. kola Jiří Zabilanský: Třetí místo je velká motivace!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 02.06.2016 22:04

S velkým náskokem přesvědčil svým výkonem ve 27. kole OP Mělník Jiří Zabilanský. Ten se již v úvodu zápasu proti Veltrusům trefil, čímž se odpíchl k vynikajícímu výkonu. V rozhovoru jsme se bavili nejen o minulém povedeném zápase, ale také o zápasech nadcházejících, které mohou Mšenu vynést umístění na krásném 3. místě konečné tabulky.

Rozhovor

Hráč 26. kola Pavel Dohnal: Stále věřím v záchranu Počapel i Lužce!

 Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 27.05.2016 14:46

Ve 26. kole OP Mělník se stal nejlepším hráčem dvougólový útočník Horních Počapel Pavel Dohnal (41). Ten si v kariéře vyzkoušel například i ČFL v dresu Roudnice nad Labem, kde ho vedl současný kouč Sparty Zdeněk Ščasný. V současnosti působí rovněž jako trenér Lužce nad Vltavou, který se zachraňuje v I.B třídě. O záchranářských starostech i o bohaté kariéře jsme se bavili ve společném rozhovoru.

Celkový počet článků: 43