Rozhovor

Sud piva mě to asi stát bude a k tomu šiška sekané, hodnotí výsledek ankety Vojtěch Trup

Ústecký | Louny | Okresní přebor
Ústecký Louny 11.03.2022 17:35 0

Vítězem hlasování o hráči podzimu byl zvolen zkušený lounský záložník Vojtěch Trup. Jak reagovali na nominaci a výhru jeho spoluhráči a co říká na aktuální postavení svého týmu v tabulce?

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 24.09.2015 21:44 0

Dvacetři minut na hřišti stačilo hráči TJ Blatno Jakubovi Dubcovi, aby získal ocenenění Hráče 5. kola okresního přeboru. S přehledem porazil mladíky Michala Kadlece z Lubence a Petra Trhlíka z Lenešic.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 17.09.2015 17:52 0

Hráčem 4. kola se na základě hlasování fanoušků stal záložník TJ Blatno Miroslav Krajňák. V zápase s vrouteckým béčkem podal výborný výkon a v předposlední minutě dokázal vyrovnat z penalty. Po Josefu Kohoutovi a Liboru Žebrakovském zde máme rozhovor se třetím hráčem tohoto klubu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Ústecký | Louny | III. třída , 2015-2016

Ústecký | Louny | III. třída sk. A
Ústecký Louny 22.09.2015 00:07 0

Hlasování o nejlepšího hráče 4. kola ovládli fotbalisté béčka Postoloprt. Vítězem se stal záložník Lukáš Hrbek, který dvěma góly pomohl porazit Chožov.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 17.09.2015 05:52 0

Hráčem 3. kola se stal slavětínský útočník Jindřich Neuman, který vstřelil Lubenci hattrick

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 04.09.2015 07:47 0

Vítězem hlasování o hráče 2. kola okresního přeboru se stal blatenský obránce Libor Žebrakovký. Je to už druhý fotbalista z tohoto týmu, který získal toto ocenění. V úvodním 13. kole vyhrál anketu kanonýr soutěže Josef Kohout, mimochodem jeho švagr!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 29.08.2015 10:58 0

Hráčem 1. kola okresního přeboru se zaslouženě stal hráč cítolibského týmu Lukáš Müller, který dokázal nastřílet krásnodvorským pět branek a napodobil tak vítěze minulého kola Josef Kohouta z TJ Blatno.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Ústecký Louny 21.08.2015 13:29 0

Hráčem 13. kola okresního přeboru se stal dle hlasování fanoušků hráč TJ Blatno Josef Kouhout. Tento borec na úvod sezóny nasázel do výškovské brány  5 branek!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Ústecký | Louny | III. třída , 2014-2015

Ústecký Louny 25.06.2015 20:50 0

Vítězem v hlasování o nejlepšího hráče 14. kola se stal nejlepší střelec soutěže, vroutecký Jan Kukla.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2014-2015

Ústecký Louny 18.06.2015 21:27 0

Z hlasování fanoušků ve 26. kole vyšel vítězně krásnodvorský brankář Jurij Popenko, který by si na sklonku kariéry přál s jeho týmem postoupit do 1.B třídy.

Rozhovor

Svěřenci z dorostu mi dali asi hodně hlasů, ale od běhání jim to neuleví, říká hráč 25. kola Zdeněk Kouba z FK Postoloprty.

Ústecký Louny 11.06.2015 18:45 0

Hlasování fanoušků našeho webu vyneslo na nejvyšší stupeň postoloprtského útočníka Zdeňka Koubu. Ten si o víkendu zahrál za jejich Áčko i Béčko a v obou týmech podal výborné výkony, které mu přinesly vítězství v anketě o Hráče kola jak v naší III. třídě, tak i v 1. A. třídě, skupiny B!