Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A
2023-2024
-
Oráčov - Olešná 38-13-49 % 2:6 (0:4) 20.08. 13:30 -
Ruda - Chrášťany 62-0-38 % 0:2 (0:1) 20.08. 13:30 -
B. Rynholec - Kolešovice 78-0-22 % 4:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Sýkořice - Čistá 78-0-22 % 2:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Pavlíkov B - Slabce 33-22-45 % 0:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Lišany - Řevničov 67-22-11 % 1:1 (0:1) 20.08. 17:00
-
Kolešovice - Lišany 10-0-90 % 1:5 (0:1) 26.08. 13:30 -
Slabce - Olešná 20-20-60 % 4:0 (1:0) 26.08. 13:30 -
Čistá - B. Rynholec 46-9-45 % 0:1 (0:0) 27.08. 14:00 -
Chrášťany - Sýkořice 46-36-18 % 1:5 (0:3) 27.08. 17:00 -
Pavlíkov B - Ruda 100-0-0 % 5:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Řevničov - Oráčov 100-0-0 % 6:3 (3:1) 27.08. 17:00
-
Olešná - Řevničov 50-0-50 % 1:6 (0:2) 02.09. 10:00 -
Ruda - Slabce 11-11-78 % 0:1 (0:1) 03.09. 13:30 -
Oráčov - Kolešovice 67-0-33 % 2:3 (0:2) 03.09. 13:30 -
Sýkořice - Pavlíkov B 78-11-11 % 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
B. Rynholec - Chrášťany 100-0-0 % 5:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Lišany - Čistá 89-11-0 % 2:1 (1:0) 03.09. 17:00
-
Kolešovice - Olešná 83-0-17 % 1:1 (0:1) 09.09. 13:30 -
Slabce - Řevničov 17-33-50 % 2:3 (1:2) 09.09. 13:30 -
Ruda - Sýkořice 0-0-100 % 2:0 (1:0) 10.09. 13:30 -
Čistá - Oráčov 100-0-0 % 3:0 (0:0) 10.09. 14:00 -
Chrášťany - Lišany 14-14-72 % 1:3 (0:2) 10.09. 17:00 -
Pavlíkov B - B. Rynholec 29-0-71 % 1:5 (1:3) 10.09. 17:00
-
Olešná - Čistá 83-17-0 % 0:2 (0:0) 16.09. 10:00 -
Oráčov - Chrášťany 11-0-89 % 1:3 (0:2) 17.09. 13:30 -
Lišany - Pavlíkov B 89-0-11 % 11:0 (8:0) 17.09. 16:30 -
B. Rynholec - Ruda 100-0-0 % 5:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
Sýkořice - Slabce 67-22-11 % 3:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Řevničov - Kolešovice 89-0-11 % 4:4 (3:4) 17.09. 16:30
-
Slabce - Kolešovice 86-0-14 % 3:1 (1:1) 23.09. 13:30 -
Ruda - Lišany 0-0-100 % 0:7 (0:3) 24.09. 13:30 -
Sýkořice - B. Rynholec 25-25-50 % 1:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Chrášťany - Olešná 62-25-13 % 1:2 (1:1) 24.09. 16:00 -
Čistá - Řevničov 38-0-62 % 2:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Pavlíkov B - Oráčov 87-0-13 % 2:1 (1:1) 24.09. 16:30
-
Olešná - Pavlíkov B 90-0-10 % 5:2 (2:1) 30.09. 10:00 -
Kolešovice - Čistá 70-10-20 % 2:4 (1:2) 30.09. 13:30 -
Oráčov - Ruda 70-20-10 % 3:2 (2:0) 01.10. 13:30 -
Lišany - Sýkořice 100-0-0 % 6:1 (4:0) 01.10. 16:00 -
Řevničov - Chrášťany 90-0-10 % 5:2 (3:1) 01.10. 16:00 -
B. Rynholec - Slabce 90-0-10 % 3:1 (1:0) 01.10. 16:00
-
Slabce - Čistá 60-20-20 % 1:0 (1:0) 07.10. 13:00 -
Ruda - Olešná 10-0-90 % 1:4 (1:0) 08.10. 13:00 -
B. Rynholec - Lišany 40-30-30 % 2:4 (1:3) 08.10. 16:00 -
Sýkořice - Oráčov 100-0-0 % 4:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Chrášťany - Kolešovice 70-10-20 % 2:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
Pavlíkov B - Řevničov 30-0-70 % 0:3 (0:0) 08.10. 16:00
-
Olešná - Sýkořice 62-13-25 % 3:1 (3:0) 14.10. 10:00 -
Kolešovice - Pavlíkov B 62-25-13 % 1:3 (0:2) 04.11. 10:00 -
Oráčov - B. Rynholec 0-0-100 % 1:6 (0:4) 15.10. 13:00 -
Lišany - Slabce 100-0-0 % 9:2 (6:0) 15.10. 15:30 -
Řevničov - Ruda 100-0-0 % 9:1 (2:0) 15.10. 15:30 -
Čistá - Chrášťany 100-0-0 % 3:2 (2:0) 15.10. 15:30
-
Ruda - Kolešovice 11-11-78 % 3:1 (1:0) 22.10. 13:00 -
B. Rynholec - Olešná 100-0-0 % 1:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Sýkořice - Řevničov 0-11-89 % 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Chrášťany - Slabce 67-11-22 % 2:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Lišany - Oráčov 100-0-0 % 7:0 (4:0) 22.10. 15:30 -
Pavlíkov B - Čistá 22-33-45 % 1:1 (0:0) 22.10. 15:30
-
Olešná - Lišany 0-0-100 % 0:5 (0:2) 28.10. 10:00 -
Slabce - Oráčov 89-11-0 % 4:0 (1:0) 28.10. 13:30 -
Kolešovice - Sýkořice 22-11-67 % 1:2 (0:0) 28.10. 13:30 -
Čistá - Ruda 100-0-0 % 4:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Chrášťany - Pavlíkov B 78-22-0 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Řevničov - B. Rynholec 56-22-22 % 3:4 (2:3) 29.10. 14:00
-
Lišany - Chrášťany 100-0-0 % 8:1 (5:1) 24.03. 15:00 -
Olešná - Kolešovice 100-0-0 % 2:2 (1:0) 23.03. 10:00 -
Řevničov - Slabce 90-0-10 % 6:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Sýkořice - Ruda 90-10-0 % 2:3 (2:0) 24.03. 15:00 -
B. Rynholec - Pavlíkov B 90-10-0 % 6:1 (4:0) 24.03. 15:00 -
Oráčov - Čistá 0-0-100 % 2:1 (1:1) 24.03. 13:30
-
Ruda - B. Rynholec 0-0-100 % 1:2 (1:1) 31.03. 13:30 -
Pavlíkov B - Lišany 0-0-100 % 0:2 (0:1) 31.03. 16:30 -
Kolešovice - Řevničov 0-13-87 % 2:4 (0:3) 30.03. 13:30 -
Čistá - Olešná 37-38-25 % 3:0 kont. 31.03. 13:30 -
Chrášťany - Oráčov 62-13-25 % 2:0 (1:0) 31.03. 16:30 -
Slabce - Sýkořice 62-13-25 % 4:2 (1:0) 30.03. 13:30
-
Kolešovice - Slabce 50-0-50 % 1:6 (0:3) 06.04. 13:30 -
Lišany - Ruda 100-0-0 % 11:0 (5:0) 07.04. 16:30 -
Olešná - Chrášťany 74-13-13 % 2:2 (1:2) 06.04. 10:00 -
B. Rynholec - Sýkořice 87-0-13 % 0:5 (0:3) 07.04. 16:30 -
Oráčov - Pavlíkov B 37-25-38 % 3:6 (0:3) 07.04. 13:30 -
Řevničov - Čistá 100-0-0 % 7:0 (3:0) 07.04. 16:30
-
Sýkořice - Lišany 13-0-87 % 4:1 (1:0) 14.04. 17:00 -
Ruda - Oráčov 87-13-0 % 2:1 (1:0) 14.04. 13:30 -
Pavlíkov B - Olešná 50-25-25 % 4:6 (2:3) 14.04. 17:00 -
Slabce - B. Rynholec 72-14-14 % 1:4 (1:2) 13.04. 13:30 -
Čistá - Kolešovice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 14.04. 14:00 -
Chrášťany - Řevničov 13-0-87 % 1:6 (1:2) 14.04. 17:00
Rozhovory
- Našim cílem bude skončit v první čtyřce a v nadstavbě se poprat o co nejlepší umístění, říká hráč sezóny Jiří Tomeš
- Jsem rád, že jsem Radimovi i klukům v Petrohradě mohl pomoct, říká Jiří Masopust
- Scházet se v deseti lidech a vyhrávat, to prostě nejde, říká Daniel Sklenička
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Lišany | 15 | 82:14 | 40 |
2 | SK Sparta Řevničov | 15 | 67:25 | 36 |
3 | TJ Baník Rynholec | 15 | 49:21 | 34 |
4 | Sokol Sýkořice | 15 | 35:24 | 26 |
5 | TJ Slabce | 15 | 33:34 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jakub Feher | 21 |
2 | Ondřej Humr | 13 |
3 | Vojtěch Hříbal | 13 |
4 | Václav Mutinský | 12 |
5 | Marek Konopásek | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav Bureš | 59 | 66,3% | 1 |
2 | Michal Neubauer | 55 | 61,1% | 1 |
3 | Václav Jelínek | 54 | 60,0% | 0 |
4 | Jiří Klik | 52 | 68,4% | 2 |
5 | Petr Čech | 46 | 54,8% | 1 |
Nejnovější události
V. Likeš 14:42 18.4.2024 Tip: výhra domácích Čistá V. Likeš 14:42 18.4.2024 Tip: výhra hostů Ruda V. Likeš 14:42 18.4.2024 Tip: výhra domácích Kolešovice V. Likeš 14:42 18.4.2024 Tip: výhra domácích Lišany V. Likeš 14:42 18.4.2024 Tip: výhra hostů Sýkořice