Jihomoravský | 1.A třída sk. A
2023-2024
-
RAFK - Dobšice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 12.08. 17:30 -
Slovan - Kohoutovice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 12.08. 17:30 -
Tišnov - Žebětín 100-0-0 % 3:3 (2:1) 13.08. 17:30 -
Rájec-Jestřebí - Vilémovice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 13.08. 17:30 -
Zastávka - M. Krumlov 50-0-50 % 2:0 (1:0) 12.08. 17:30 -
Slatina - Ivančice 50-0-50 % 4:0 (3:0) 12.08. 17:30 -
Soběšice - Vojkovice 75-25-0 % 2:1 (0:1) 12.08. 17:00
-
Kohoutovice - Slatina 25-0-75 % 6:1 (3:1) 19.08. 10:30 -
Žebětín - Rájec-Jestřebí 75-25-0 % 1:4 (0:1) 19.08. 17:00 -
M. Krumlov - Soběšice 50-25-25 % 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Dobšice - Zastávka 0-75-25 % 4:2 (3:1) 20.08. 10:15 -
Vilémovice - Slovan 75-25-0 % 3:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Ivančice - RAFK 100-0-0 % 4:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Vojkovice - Tišnov 75-25-0 % 1:3 (1:2) 19.08. 17:00
-
RAFK - Kohoutovice 33-0-67 % 2:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Slovan - Žebětín 100-0-0 % 1:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Tišnov - Rájec-Jestřebí 67-0-33 % 3:0 (3:0) 27.08. 17:00 -
Zastávka - Ivančice 67-0-33 % 2:0 (0:0) 26.08. 10:15 -
Vojkovice - M. Krumlov 33-0-67 % 1:3 (1:2) 26.08. 17:00 -
Soběšice - Dobšice 0-0-100 % 2:1 (1:1) 26.08. 17:00 -
Slatina - Vilémovice 0-33-67 % 1:1 (1:1) 26.08. 17:00
-
Kohoutovice - Zastávka 67-0-33 % 4:2 (1:2) 02.09. 10:30 -
Žebětín - Slatina 100-0-0 % 2:1 (1:0) 02.09. 16:30 -
M. Krumlov - Tišnov 67-33-0 % 1:3 (1:1) 02.09. 16:30 -
Dobšice - Vojkovice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 03.09. 10:15 -
Vilémovice - RAFK 100-0-0 % 4:2 (0:1) 03.09. 16:30 -
Ivančice - Soběšice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 01.09. 17:30 -
Rájec-Jestřebí - Slovan 67-0-33 % 4:0 (3:0) 03.09. 16:30
-
RAFK - Žebětín 34-33-33 % 4:1 (2:0) 09.09. 16:30 -
M. Krumlov - Dobšice 100-0-0 % 5:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
Slatina - Rájec-Jestřebí 34-33-33 % 3:1 (1:0) 10.09. 16:30 -
Soběšice - Kohoutovice 33-0-67 % 0:2 (0:2) 09.09. 13:15 -
Vojkovice - Ivančice 0-33-67 % 2:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
Zastávka - Vilémovice 33-67-0 % 1:1 (0:0) 09.09. 10:30 -
Tišnov - Slovan 100-0-0 % 6:1 (4:0) 10.09. 16:30
-
Kohoutovice - Vojkovice 100-0-0 % 5:0 (1:0) 16.09. 10:30 -
Žebětín - Zastávka 100-0-0 % 0:1 (0:0) 16.09. 16:00 -
Slovan - Slatina 0-0-100 % 2:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
Dobšice - Tišnov 0-0-100 % 1:3 (1:1) 17.09. 10:15 -
Vilémovice - Soběšice 100-0-0 % 1:2 (1:0) 17.09. 16:00 -
Ivančice - M. Krumlov 0-0-100 % 1:1 (0:1) 17.09. 16:00 -
Rájec-Jestřebí - RAFK 100-0-0 % 4:1 (1:0) 17.09. 16:00
-
RAFK - Slovan 100-0-0 % 4:1 (0:0) 23.09. 16:00 -
M. Krumlov - Kohoutovice 100-0-0 % 2:2 (1:0) 23.09. 16:00 -
Dobšice - Ivančice 0-0-100 % 0:5 (0:4) 24.09. 10:15 -
Soběšice - Žebětín 100-0-0 % 1:2 (1:0) 23.09. 13:00 -
Vojkovice - Vilémovice 50-50-0 % 5:2 (3:1) 23.09. 16:00 -
Zastávka - Rájec-Jestřebí 100-0-0 % 0:2 (0:0) 24.09. 16:00 -
Tišnov - Slatina 50-0-50 % 3:0 (0:0) 24.09. 16:00
-
Kohoutovice - Dobšice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 30.09. 10:30 -
Žebětín - Vojkovice 100-0-0 % 2:4 (1:3) 30.09. 15:30 -
Slovan - Zastávka 0-0-100 % 4:6 (3:1) 30.09. 15:30 -
Rájec-Jestřebí - Soběšice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Ivančice - Tišnov 0-0-100 % 4:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Slatina - RAFK 100-0-0 % 1:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Vilémovice - M. Krumlov 0-100-0 % 1:1 (1:1) 01.10. 15:30
-
M. Krumlov - Žebětín 100-0-0 % 4:1 (1:1) 07.10. 15:30 -
Dobšice - Vilémovice 0-50-50 % 2:3 (1:2) 08.10. 10:15 -
Soběšice - Slovan 100-0-0 % 2:1 (0:1) 07.10. 12:30 -
Ivančice - Kohoutovice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Zastávka - Slatina 100-0-0 % 2:1 (1:0) 07.10. 10:30 -
Vojkovice - Rájec-Jestřebí 50-0-50 % 0:3 (0:0) 07.10. 15:30 -
Tišnov - RAFK 100-0-0 % 0:1 (0:0) 08.10. 15:30
-
Kohoutovice - Tišnov 100-0-0 % 1:2 (1:2) 14.10. 10:30 -
RAFK - Zastávka 0-0-100 % 2:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Žebětín - Dobšice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Slovan - Vojkovice 0-0-100 % 4:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Rájec-Jestřebí - M. Krumlov 0-0-100 % 1:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Slatina - Soběšice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Vilémovice - Ivančice 100-0-0 % 1:1 (0:0) 15.10. 15:00
-
Kohoutovice - Vilémovice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 21.10. 10:30 -
M. Krumlov - Slovan 100-0-0 % 6:0 (4:0) 21.10. 15:00 -
Dobšice - Rájec-Jestřebí 0-0-100 % 8:5 (3:2) 22.10. 10:15 -
Soběšice - RAFK 50-50-0 % 1:4 (0:1) 21.10. 12:00 -
Ivančice - Žebětín 50-50-0 % 1:3 (1:2) 22.10. 15:00 -
Vojkovice - Slatina 100-0-0 % 2:1 (0:1) 21.10. 15:00 -
Tišnov - Zastávka 50-0-50 % 2:1 (0:0) 22.10. 11:45
-
Slovan - Dobšice 0-0-100 % 1:3 (0:3) 28.10. 10:30 -
RAFK - Vojkovice 100-0-0 % 4:2 (1:2) 28.10. 14:00 -
Žebětín - Kohoutovice 0-0-100 % 0:3 (0:2) 28.10. 14:00 -
Zastávka - Soběšice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 28.10. 10:30 -
Slatina - M. Krumlov 0-0-100 % 2:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Vilémovice - Tišnov 0-0-100 % 1:2 (1:1) 28.10. 10:30 -
Rájec-Jestřebí - Ivančice 100-0-0 % 2:2 (0:0) 29.10. 14:00
-
Kohoutovice - Rájec-Jestřebí 100-0-0 % 2:1 (0:1) 04.11. 10:30 -
M. Krumlov - RAFK 100-0-0 % 2:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Dobšice - Slatina 0-0-100 % 1:3 (0:1) 05.11. 10:15 -
Vilémovice - Žebětín 100-0-0 % 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Tišnov - Soběšice 0-0-100 % 1:0 (0:0) 10.11. 18:00 -
Ivančice - Slovan 100-0-0 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Vojkovice - Zastávka 0-0-100 % 3:2 (2:0) 04.11. 14:00
-
Kohoutovice - Slovan 67-0-33 % 3:1 (2:1) 16.03. 10:30 -
M. Krumlov - Zastávka 83-0-17 % 3:0 (2:0) 17.03. 15:00 -
Dobšice - RAFK 34-33-33 % 1:1 (1:1) 17.03. 10:15 -
Vilémovice - Rájec-Jestřebí 83-17-0 % 1:2 (0:1) 17.03. 15:00 -
Žebětín - Tišnov 50-17-33 % 2:2 (1:2) 16.03. 15:00 -
Ivančice - Slatina 100-0-0 % 4:2 (3:0) 17.03. 15:00 -
Vojkovice - Soběšice 67-0-33 % 4:1 (4:0) 16.03. 15:00
-
RAFK - Ivančice 0-25-75 % 01.05. 17:00 -
Zastávka - Dobšice 75-25-0 % 3:1 (2:0) 23.03. 10:00 -
Tišnov - Vojkovice 50-25-25 % 3:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Soběšice - M. Krumlov 0-0-100 % 1:5 (0:2) 23.03. 15:00 -
Slatina - Kohoutovice 25-0-75 % 6:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Slovan - Vilémovice 50-25-25 % 0:0 (0:0) 23.03. 10:30 -
Rájec-Jestřebí - Žebětín 75-25-0 % 1:0 (1:0) 24.03. 15:00
-
Kohoutovice - RAFK 100-0-0 % 30.03. 10:30 -
M. Krumlov - Vojkovice 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Vilémovice - Slatina 0-0-100 % 30.03. 15:30 -
Dobšice - Soběšice 100-0-0 % 31.03. 10:15 -
Ivančice - Zastávka 100-0-0 % 29.03. 15:30 -
Žebětín - Slovan 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Rájec-Jestřebí - Tišnov 0-100-0 % 31.03. 15:30
-
RAFK - Vilémovice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Tišnov - M. Krumlov -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Zastávka - Kohoutovice -:- (-:-) 06.04. 14:15 -
Vojkovice - Dobšice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Soběšice - Ivančice -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Slatina - Žebětín -:- (-:-) 05.04. 17:00 -
Slovan - Rájec-Jestřebí -:- (-:-) 06.04. 11:30
-
Kohoutovice - Soběšice -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Dobšice - M. Krumlov -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Vilémovice - Zastávka -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Ivančice - Vojkovice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Žebětín - RAFK -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Slovan - Tišnov -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Rájec-Jestřebí - Slatina -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
RAFK - Rájec-Jestřebí -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
M. Krumlov - Ivančice -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Soběšice - Vilémovice -:- (-:-) 20.04. 13:30 -
Slatina - Slovan -:- (-:-) 19.04. 17:00 -
Zastávka - Žebětín -:- (-:-) 20.04. 14:15 -
Tišnov - Dobšice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Vojkovice - Kohoutovice -:- (-:-) 20.04. 16:30
-
Kohoutovice - M. Krumlov -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Slatina - Tišnov -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Vilémovice - Vojkovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Žebětín - Soběšice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Ivančice - Dobšice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Rájec-Jestřebí - Zastávka -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Slovan - RAFK -:- (-:-) 27.04. 10:30
-
RAFK - Slatina -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
M. Krumlov - Vilémovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Dobšice - Kohoutovice -:- (-:-) 05.05. 10:15 -
Soběšice - Rájec-Jestřebí -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Vojkovice - Žebětín -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Tišnov - Ivančice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Zastávka - Slovan -:- (-:-) 04.05. 14:45
-
Kohoutovice - Ivančice -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
RAFK - Tišnov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Žebětín - M. Krumlov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Slatina - Zastávka -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Vilémovice - Dobšice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Slovan - Soběšice -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Rájec-Jestřebí - Vojkovice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
M. Krumlov - Rájec-Jestřebí -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Dobšice - Žebětín -:- (-:-) 19.05. 10:15 -
Soběšice - Slatina -:- (-:-) 18.05. 14:30 -
Ivančice - Vilémovice -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
Vojkovice - Slovan -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Zastávka - RAFK -:- (-:-) 18.05. 15:15 -
Tišnov - Kohoutovice -:- (-:-) 19.05. 17:30
-
RAFK - Soběšice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Rájec-Jestřebí - Dobšice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Slovan - M. Krumlov -:- (-:-) 25.05. 11:30 -
Zastávka - Tišnov -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Žebětín - Ivančice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Vilémovice - Kohoutovice -:- (-:-) 26.05. 17:30 -
Slatina - Vojkovice -:- (-:-) 24.05. 17:30
-
Kohoutovice - Žebětín -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
M. Krumlov - Slatina -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Dobšice - Slovan -:- (-:-) 02.06. 10:15 -
Soběšice - Zastávka -:- (-:-) 01.06. 11:00 -
Ivančice - Rájec-Jestřebí -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Vojkovice - RAFK -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Tišnov - Vilémovice -:- (-:-) 02.06. 17:30
-
Rájec-Jestřebí - Kohoutovice -:- (-:-) 08.06. 13:00 -
RAFK - M. Krumlov -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Zastávka - Vojkovice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Žebětín - Vilémovice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Soběšice - Tišnov -:- (-:-) 08.06. 15:00 -
Slatina - Dobšice -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Slovan - Ivančice -:- (-:-) 08.06. 10:30
Rozhovory
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | AFK Tišnov | 15 | 37:17 | 35 |
2 | Tatran Kohoutovice | 15 | 38:19 | 34 |
3 | FC Moravský Krumlov | 15 | 39:16 | 30 |
4 | FK MKZ Rájec-Jestřebí | 15 | 32:26 | 25 |
5 | FC Ivančice | 14 | 26:18 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Patrik Bogner | 17 |
2 | Libor Macháček | 10 |
3 | Jakub Vacula | 9 |
4 | Tomáš Chlup | 9 |
5 | Michal Pavliš | 9 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 37 | 53,6% | 0 |
2 | Jiří Kubíček | 26 | 41,9% | 0 |
3 | David Erkol | 15 | 53,6% | 0 |
4 | Venca Likeš | 12 | 42,9% | 0 |
5 | Radek Hruška | 11 | 39,3% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:20 28.3.2024 Tip: výhra domácích Kohoutovice J. Klik 11:20 28.3.2024 Tip: výhra domácích M. Krumlov J. Klik 11:20 28.3.2024 Tip: výhra hostů Slatina J. Klik 11:20 28.3.2024 Tip: výhra domácích Dobšice J. Klik 11:20 28.3.2024 Tip: výhra domácích Ivančice