Jihomoravský | 1.A třída sk. B
2023-2024
-
Valtice - Troubsko 50-0-50 % 1:5 (1:2) 11.08. 18:00 -
Veselí - Dubňany 100-0-0 % 6:4 (4:3) 12.08. 16:30 -
Podolí - Nikolčice 67-0-33 % 2:2 (1:0) 12.08. 17:30 -
Šlapanice - Vyškov B 67-0-33 % 0:2 (0:2) 12.08. 17:30 -
Kozojídky - Vnorovy 34-33-33 % 8:1 (3:1) 13.08. 10:00 -
Rohatec - Hroznová Lhota 33-0-67 % 1:3 (0:2) 13.08. 17:00 -
Želešice - V. Pavlovice 34-33-33 % 2:1 (1:0) 13.08. 17:30
-
Troubsko - Šlapanice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 19.08. 17:00 -
Vyškov B - Rohatec 100-0-0 % 2:3 (1:1) 20.08. 10:00 -
Hroznová Lhota - Veselí 67-0-33 % 2:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Nikolčice - Želešice 50-0-50 % 5:0 (0:0) 18.08. 17:30 -
V. Pavlovice - Kozojídky 0-0-100 % 0:3 (0:2) 20.08. 10:30 -
Dubňany - Podolí 67-33-0 % 5:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Vnorovy - Valtice 100-0-0 % 10:1 (5:0) 20.08. 17:00
-
Troubsko - Rohatec 100-0-0 % 2:1 (1:0) 25.08. 18:00 -
Veselí - Vyškov B 34-33-33 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Podolí - Hroznová Lhota 33-0-67 % 1:7 (0:4) 26.08. 17:00 -
Nikolčice - Kozojídky 33-0-67 % 0:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Vnorovy - V. Pavlovice 100-0-0 % 4:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Želešice - Dubňany 67-0-33 % 1:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Valtice - Šlapanice 67-33-0 % 0:4 (0:0) 27.08. 17:00
-
Troubsko - Veselí 100-0-0 % 6:0 (1:0) 02.09. 16:30 -
Šlapanice - Rohatec 50-50-0 % 1:2 (0:1) 02.09. 16:30 -
Vyškov B - Podolí 100-0-0 % 1:3 (0:2) 03.09. 10:00 -
Hroznová Lhota - Želešice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 03.09. 16:30 -
Nikolčice - Vnorovy 0-0-100 % 0:4 (0:1) 03.09. 16:30 -
V. Pavlovice - Valtice 100-0-0 % 7:1 (2:1) 03.09. 10:30 -
Dubňany - Kozojídky 0-0-100 % 2:2 (1:1) 03.09. 16:30
-
Veselí - Šlapanice 50-50-0 % 1:2 (0:0) 09.09. 16:30 -
Podolí - Troubsko 0-0-100 % 1:2 (1:1) 09.09. 16:30 -
Hroznová Lhota - Kozojídky 50-50-0 % 1:4 (0:2) 10.09. 16:30 -
Vnorovy - Dubňany 100-0-0 % 2:4 (2:2) 10.09. 16:30 -
V. Pavlovice - Nikolčice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 10.09. 10:30 -
Želešice - Vyškov B 50-0-50 % 1:3 (0:0) 10.09. 16:30 -
Valtice - Rohatec 50-0-50 % 1:6 (1:1) 10.09. 16:30
-
Šlapanice - Podolí 100-0-0 % 1:2 (1:2) 16.09. 16:00 -
Troubsko - Želešice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
Vyškov B - Kozojídky 100-0-0 % 1:2 (1:0) 17.09. 10:00 -
Hroznová Lhota - Vnorovy 100-0-0 % 0:2 (0:0) 17.09. 16:00 -
Nikolčice - Valtice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 17.09. 16:00 -
Rohatec - Veselí 100-0-0 % 1:0 (1:0) 17.09. 16:00 -
Dubňany - V. Pavlovice 0-100-0 % 2:2 (1:1) 17.09. 16:00
-
Podolí - Rohatec 100-0-0 % 1:3 (0:2) 23.09. 16:00 -
Troubsko - Kozojídky 50-0-50 % 2:2 (1:1) 23.09. 16:00 -
Nikolčice - Dubňany 50-0-50 % 3:0 (3:0) 24.09. 16:00 -
Vnorovy - Vyškov B 100-0-0 % 3:1 (0:1) 24.09. 16:00 -
Želešice - Šlapanice 100-0-0 % 5:1 (4:1) 24.09. 16:00 -
V. Pavlovice - Hroznová Lhota 50-0-50 % 1:7 (0:3) 23.09. 13:45 -
Valtice - Veselí 0-0-100 % 0:4 (0:1) 24.09. 16:00
-
Troubsko - Vnorovy 0-0-0 % 4:1 (2:1) 28.09. 15:30 -
Vyškov B - V. Pavlovice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 30.09. 10:00 -
Šlapanice - Kozojídky 0-0-100 % 1:1 (0:1) 30.09. 15:30 -
Veselí - Podolí 100-0-0 % 5:5 (4:4) 30.09. 15:30 -
Rohatec - Želešice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Hroznová Lhota - Nikolčice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 01.10. 15:30 -
Dubňany - Valtice 100-0-0 % 12:1 (5:1) 01.10. 15:30
-
Rohatec - Kozojídky 0-0-100 % 2:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Dubňany - Hroznová Lhota 50-50-0 % 3:1 (1:1) 08.10. 15:30 -
Vnorovy - Šlapanice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
V. Pavlovice - Troubsko 0-0-100 % 3:0 (2:0) 08.10. 10:30 -
Želešice - Veselí 100-0-0 % 0:2 (0:0) 07.10. 15:30 -
Nikolčice - Vyškov B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 08.10. 15:30 -
Valtice - Podolí 0-0-100 % 0:4 (0:0) 07.10. 10:00
-
Troubsko - Nikolčice 100-0-0 % 1:3 (1:1) 14.10. 15:00 -
Veselí - Kozojídky 0-0-100 % 2:6 (1:2) 14.10. 15:00 -
Podolí - Želešice 0-0-100 % 4:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Šlapanice - V. Pavlovice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Vyškov B - Dubňany 100-0-0 % 1:3 (1:1) 15.10. 10:00 -
Rohatec - Vnorovy 0-0-100 % 4:0 (3:0) 15.10. 15:00 -
Hroznová Lhota - Valtice 100-0-0 % 8:0 (3:0) 15.10. 15:00
-
Hroznová Lhota - Vyškov B 100-0-0 % 4:1 (1:1) 22.10. 15:00 -
Nikolčice - Šlapanice 50-0-50 % 2:2 (1:0) 22.10. 15:00 -
Podolí - Kozojídky 0-0-100 % 0:2 (0:1) 21.10. 15:00 -
V. Pavlovice - Rohatec 100-0-0 % 2:4 (2:2) 22.10. 10:30 -
Dubňany - Troubsko 50-0-50 % 2:1 (1:1) 22.10. 15:00 -
Vnorovy - Veselí 100-0-0 % 2:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Valtice - Želešice 0-0-100 % 1:5 (0:2) 22.10. 15:00
-
Šlapanice - Dubňany 0-0-100 % 0:3 (0:1) 28.10. 14:00 -
Troubsko - Hroznová Lhota 0-0-100 % 1:4 (0:4) 28.10. 14:00 -
Podolí - Vnorovy 0-100-0 % 2:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Veselí - V. Pavlovice 0-0-100 % 3:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Vyškov B - Valtice 100-0-0 % 10:1 (4:0) 29.10. 10:00 -
Rohatec - Nikolčice 100-0-0 % 0:1 (0:1) 29.10. 14:00 -
Želešice - Kozojídky 0-0-100 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:00
-
Vyškov B - Troubsko 100-0-0 % 3:3 (0:2) 05.11. 10:00 -
V. Pavlovice - Podolí 100-0-0 % 2:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Vnorovy - Želešice 0-0-100 % 7:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Dubňany - Rohatec 100-0-0 % 1:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Valtice - Kozojídky 100-0-0 % 0:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Nikolčice - Veselí 100-0-0 % 4:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Hroznová Lhota - Šlapanice 0-0-100 % 3:1 (1:0) 05.11. 14:00
-
Troubsko - Valtice 100-0-0 % 10:0 (4:0) 16.03. 15:00 -
Vyškov B - Šlapanice 83-0-17 % 2:0 (1:0) 17.03. 10:00 -
Hroznová Lhota - Rohatec 50-33-17 % 3:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Nikolčice - Podolí 83-0-17 % 1:2 (0:0) 17.03. 15:00 -
Vnorovy - Kozojídky 50-0-50 % 0:1 (0:0) 17.03. 15:00 -
V. Pavlovice - Želešice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 17.03. 10:30 -
Dubňany - Veselí 67-0-33 % 1:0 (1:0) 17.03. 15:00
-
Veselí - Hroznová Lhota 25-0-75 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Podolí - Dubňany 25-50-25 % 1:4 (1:2) 23.03. 15:00 -
Šlapanice - Troubsko 0-0-100 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Kozojídky - V. Pavlovice 75-0-25 % 3:0 (1:0) 24.03. 10:00 -
Želešice - Nikolčice 50-50-0 % 1:3 (1:0) 23.03. 15:00 -
Valtice - Vnorovy 75-0-25 % 1:4 (0:1) 24.03. 15:00 -
Rohatec - Vyškov B 75-0-25 % 2:4 (1:3) 24.03. 15:00
-
Vyškov B - Veselí 100-0-0 % 5:4 (4:0) 29.03. 10:00 -
Rohatec - Troubsko 100-0-0 % 1:3 (0:0) 30.03. 15:30 -
Šlapanice - Valtice 100-0-0 % 5:0 (1:0) 30.03. 15:30 -
Kozojídky - Nikolčice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 31.03. 10:00 -
Dubňany - Želešice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 29.03. 15:00 -
V. Pavlovice - Vnorovy 50-0-50 % 2:1 (1:0) 31.03. 10:30 -
Hroznová Lhota - Podolí 100-0-0 % 2:4 (2:2) 31.03. 15:30
-
Veselí - Troubsko 50-50-0 % 4:2 (0:0) 06.04. 16:30 -
Podolí - Vyškov B 50-0-50 % 3:2 (1:1) 06.04. 16:30 -
Želešice - Hroznová Lhota 75-0-25 % 3:6 (1:2) 07.04. 16:30 -
Kozojídky - Dubňany 25-25-50 % 0:0 (0:0) 07.04. 10:00 -
Vnorovy - Nikolčice 50-0-50 % 3:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Rohatec - Šlapanice 100-0-0 % 5:1 (3:0) 07.04. 16:30 -
Valtice - V. Pavlovice 0-0-100 % 1:4 (0:2) 07.04. 16:30
-
Troubsko - Podolí 75-0-25 % 3:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
Šlapanice - Veselí 25-50-25 % 0:4 (0:1) 13.04. 16:30 -
Vyškov B - Želešice 75-25-0 % 4:0 (3:0) 14.04. 10:00 -
Rohatec - Valtice 100-0-0 % 11:1 (4:0) 14.04. 16:30 -
Nikolčice - V. Pavlovice 50-25-25 % 1:2 (1:0) 14.04. 16:30 -
Kozojídky - Hroznová Lhota 100-0-0 % 0:6 (0:2) 14.04. 10:00 -
Dubňany - Vnorovy 50-50-0 % 1:2 (0:0) 14.04. 16:00
-
Veselí - Rohatec 25-0-75 % 1:3 (0:1) 20.04. 16:30 -
Podolí - Šlapanice 75-25-0 % 1:0 (0:0) 20.04. 16:30 -
Kozojídky - Vyškov B 75-0-25 % 0:5 (0:1) 21.04. 10:00 -
Vnorovy - Hroznová Lhota 50-25-25 % 2:4 (1:2) 21.04. 16:30 -
Želešice - Troubsko 50-25-25 % 2:1 (1:1) 21.04. 16:30 -
V. Pavlovice - Dubňany 75-0-25 % 4:1 (3:0) 21.04. 10:30 -
Valtice - Nikolčice 75-0-25 % 0:6 (0:3) 21.04. 15:00
-
Podolí - Veselí -:- (-:-) 01.05. 10:30 -
Kozojídky - Šlapanice -:- (-:-) 05.05. 10:00 -
Vnorovy - Troubsko -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
V. Pavlovice - Vyškov B -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Želešice - Rohatec -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Nikolčice - Hroznová Lhota -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Valtice - Dubňany -:- (-:-) 05.05. 15:00
-
Veselí - Želešice -:- (-:-) 08.05. 16:30 -
Podolí - Valtice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Troubsko - V. Pavlovice -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Šlapanice - Vnorovy -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Vyškov B - Nikolčice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Hroznová Lhota - Dubňany -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Kozojídky - Rohatec -:- (-:-) 12.05. 10:00
-
Kozojídky - Veselí -:- (-:-) 19.05. 10:00 -
Dubňany - Vyškov B -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Vnorovy - Rohatec -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Želešice - Podolí -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
V. Pavlovice - Šlapanice -:- (-:-) 19.05. 10:30 -
Nikolčice - Troubsko -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
Valtice - Hroznová Lhota -:- (-:-) 19.05. 17:30
-
Veselí - Vnorovy -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Troubsko - Dubňany -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Šlapanice - Nikolčice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kozojídky - Podolí -:- (-:-) 26.05. 10:00 -
Vyškov B - Hroznová Lhota -:- (-:-) 26.05. 10:00 -
Rohatec - V. Pavlovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Želešice - Valtice -:- (-:-) 26.05. 17:30
-
Kozojídky - Želešice -:- (-:-) 02.06. 10:00 -
Hroznová Lhota - Troubsko -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Nikolčice - Rohatec -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Dubňany - Šlapanice -:- (-:-) 02.06. 13:30 -
Vnorovy - Podolí -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
V. Pavlovice - Veselí -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Valtice - Vyškov B -:- (-:-) 02.06. 17:30
-
Podolí - V. Pavlovice -:- (-:-) 08.06. 15:00 -
Troubsko - Vyškov B -:- (-:-) 08.06. 16:00 -
Veselí - Nikolčice -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Šlapanice - Hroznová Lhota -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Rohatec - Dubňany -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Kozojídky - Valtice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Želešice - Vnorovy -:- (-:-) 08.06. 17:30
Rozhovory
- Přeju si, ať zůstaneme všichni pohromadě a hrajeme pořád tak skvělý fotbal, říká Patrik Hron. Hráč 25. kola | 1.A třída sk. B, 2022-2023
- Tím, že patřím k nejstarším v kabině, tak si mě nikdo nedovolí kritizovat, říká hráč 24.kola Jakub Šabata | 1.A třída sk. B, 2022-2023
- Chemie v kabině funguje, hrajeme jako tým a to je důležité, říká Karel Macháč. Hráč 23. kola 1.A třídy
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Sokol Hroznová Lhota | 19 | 68:29 | 40 |
2 | SK Kozojídky | 19 | 45:23 | 40 |
3 | TJ Slavoj Rohatec | 19 | 53:27 | 39 |
4 | FK Baník Dubňany | 19 | 54:32 | 34 |
5 | Troubsko | 19 | 53:30 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Ondřej Březina | 25 |
2 | Jiří Justel | 14 |
3 | Florin Lucian Tomele | 13 |
4 | Tomáš Kunc | 12 |
5 | Nikola Absolon | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Kubíček | 48 | 51,1% | 0 |
2 | Jiří Klik | 40 | 52,6% | 0 |
3 | Venca Likeš | 26 | 54,2% | 0 |
4 | Radek Hruška | 21 | 42,9% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 13 | 37,1% | 0 |
Nejnovější události
J. Kubíček 20:09 19.4.2024 Tip: výhra hostů Rohatec J. Kubíček 20:09 19.4.2024 Tip: výhra domácích Podolí J. Kubíček 20:09 19.4.2024 Tip: výhra domácích Kozojídky J. Kubíček 20:09 19.4.2024 Tip: výhra hostů Hroznová Lhota J. Kubíček 20:09 19.4.2024 Tip: výhra domácích Želešice