Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor
2023-2024
-
Vysoká B - Malšovice 0-0-100 % 0:3 (0:2) 12.08. 17:00 -
Skřivany B - Lovčice 67-0-33 % 0:4 (0:1) 12.08. 17:00 -
Dohalice - Prasek 100-0-0 % 2:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Libřice - Nový HK B 100-0-0 % 6:3 (4:1) 30.08. 18:00 -
Sendražice - Roudnice B 33-0-67 % 1:4 (1:2) 12.08. 17:00 -
Lhota - Nechanice 33-0-67 % 1:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Kobylice - Olympia HK 33-0-67 % 1:8 (1:3) 12.08. 10:15
-
Nechanice - Libřice 80-0-20 % 6:5 (2:3) 19.08. 17:00 -
Prasek - Lhota 60-0-40 % 2:4 (0:3) 19.08. 17:00 -
Nový HK B - Skřivany B 100-0-0 % 8:1 (4:1) 19.08. 17:00 -
Vysoká B - Dohalice 20-20-60 % 1:3 (0:1) 19.08. 17:00 -
Lovčice - Sendražice 80-0-20 % 5:0 (5:0) 20.08. 15:00 -
Olympia HK - Malšovice 100-0-0 % 10:2 (6:0) 20.08. 18:00 -
Roudnice B - Kobylice 80-0-20 % 5:1 (2:1) 19.08. 17:00
-
Roudnice B - Lovčice 25-0-75 % 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Skřivany B - Nechanice 0-0-100 % 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Dohalice - Olympia HK 0-0-100 % 2:9 (0:3) 26.08. 17:00 -
Libřice - Prasek 100-0-0 % 5:2 (3:1) 26.08. 17:00 -
Lhota - Vysoká B 100-0-0 % 4:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Sendražice - Nový HK B 0-0-100 % 1:1 (1:1) 26.08. 17:00 -
Kobylice - Malšovice 25-0-75 % 4:2 (1:1) 26.08. 17:00
-
Prasek - Skřivany B 100-0-0 % 2:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
Nový HK B - Roudnice B 0-0-100 % 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Vysoká B - Libřice 0-0-100 % 1:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Malšovice - Dohalice 50-0-50 % 0:2 (0:1) 01.09. 18:00 -
Nechanice - Sendražice 100-0-0 % 6:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Olympia HK - Lhota 75-0-25 % 5:3 (1:3) 03.09. 17:00 -
Lovčice - Kobylice 75-0-25 % 7:0 (3:0) 02.09. 16:00
-
Roudnice B - Nechanice 75-0-25 % 0:0 (0:0) 09.09. 16:30 -
Libřice - Olympia HK 0-0-100 % 0:6 (0:3) 09.09. 16:30 -
Skřivany B - Vysoká B 75-25-0 % 3:4 (2:1) 10.09. 16:30 -
Lhota - Malšovice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 10.09. 16:30 -
Sendražice - Prasek 50-25-25 % 5:3 (3:2) 09.09. 16:30 -
Lovčice - Nový HK B 100-0-0 % 4:1 (2:1) 10.09. 15:00 -
Kobylice - Dohalice 33-0-67 % 0:1 (0:0) 08.09. 17:30
-
Prasek - Roudnice B 50-0-50 % 1:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
Dohalice - Lhota 100-0-0 % 1:2 (0:1) 16.09. 16:30 -
Malšovice - Libřice 50-0-50 % 4:1 (3:0) 16.09. 16:30 -
Vysoká B - Sendražice 75-0-25 % 5:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Nechanice - Lovčice 25-25-50 % 3:4 (2:1) 17.09. 16:30 -
Olympia HK - Skřivany B 100-0-0 % 5:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Nový HK B - Kobylice 50-25-25 % 6:2 (1:0) 16.09. 16:30
-
Skřivany B - Malšovice 0-0-100 % 2:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
Libřice - Dohalice 75-0-25 % 1:2 (0:1) 23.09. 16:30 -
Nový HK B - Nechanice 50-25-25 % 2:3 (1:0) 23.09. 16:30 -
Roudnice B - Vysoká B 75-0-25 % 4:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Sendražice - Olympia HK 0-0-100 % 0:6 (0:2) 23.09. 16:30 -
Lovčice - Prasek 100-0-0 % 9:2 (6:1) 23.09. 14:00 -
Kobylice - Lhota 0-0-100 % 1:1 (1:1) 23.09. 16:30
-
Malšovice - Sendražice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Vysoká B - Lovčice 17-0-83 % 1:3 (0:1) 30.09. 16:00 -
Dohalice - Skřivany B 83-0-17 % 6:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Prasek - Nový HK B 20-0-80 % 3:2 (1:0) 30.09. 16:00 -
Lhota - Libřice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Olympia HK - Roudnice B 83-0-17 % 3:5 (1:4) 01.10. 15:30 -
Nechanice - Kobylice 83-0-17 % 2:0 (0:0) 30.09. 16:00
-
Roudnice B - Malšovice 80-0-20 % 2:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Skřivany B - Lhota 0-0-100 % 1:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Nechanice - Prasek 80-0-20 % 5:2 (3:1) 07.10. 16:00 -
Sendražice - Dohalice 20-0-80 % 1:4 (1:2) 07.10. 16:00 -
Lovčice - Olympia HK 20-20-60 % 3:0 kont. 31.10. 00:00 -
Nový HK B - Vysoká B 100-0-0 % 2:1 (2:0) 08.10. 10:30 -
Kobylice - Libřice 20-20-60 % 7:1 (2:0) 07.10. 16:00
-
Vysoká B - Nechanice 0-0-100 % 3:5 (1:3) 14.10. 16:00 -
Malšovice - Lovčice 25-25-50 % 1:5 (0:2) 14.10. 16:00 -
Dohalice - Roudnice B 25-0-75 % 3:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Libřice - Skřivany B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 14.10. 16:00 -
Lhota - Sendražice 100-0-0 % 3:1 (1:0) 15.10. 16:00 -
Olympia HK - Nový HK B 75-0-25 % 8:1 (3:1) 15.10. 16:00 -
Prasek - Kobylice 0-25-75 % 2:5 (0:1) 14.10. 16:00
-
Roudnice B - Lhota 50-0-50 % 6:1 (4:0) 22.10. 15:30 -
Nový HK B - Malšovice 25-50-25 % 0:5 (0:3) 21.10. 15:30 -
Prasek - Vysoká B 75-0-25 % 2:1 (1:1) 21.10. 11:00 -
Nechanice - Olympia HK 25-0-75 % 1:3 (0:2) 21.10. 15:30 -
Sendražice - Libřice 50-25-25 % 0:5 (0:4) 21.10. 15:30 -
Lovčice - Dohalice 75-0-25 % 1:5 (0:1) 22.10. 15:00 -
Kobylice - Skřivany B 100-0-0 % 2:2 (0:1) 22.10. 15:30
-
Dohalice - Nový HK B 100-0-0 % 4:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Skřivany B - Sendražice 100-0-0 % 6:3 (2:1) 29.10. 14:30 -
Libřice - Roudnice B 0-0-100 % 1:3 (0:3) 28.10. 14:30 -
Malšovice - Nechanice 0-50-50 % 2:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Lhota - Lovčice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Olympia HK - Prasek 100-0-0 % 12:0 (4:0) 29.10. 14:30 -
Vysoká B - Kobylice 50-0-50 % 5:1 (3:0) 28.10. 14:30
-
Nový HK B - Lhota 50-0-50 % 2:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Vysoká B - Olympia HK 25-0-75 % 2:3 (1:0) 04.11. 14:00 -
Roudnice B - Skřivany B 50-0-50 % 3:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Prasek - Malšovice 50-0-50 % 1:3 (0:0) 04.11. 14:00 -
Nechanice - Dohalice 50-0-50 % 4:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Lovčice - Libřice 100-0-0 % 5:2 (4:0) 05.11. 14:00 -
Sendražice - Kobylice 25-0-75 % 1:5 (0:3) 04.11. 14:00
-
Skřivany B - Roudnice B 0-0-100 % 3:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Dohalice - Nechanice 50-0-50 % 0:3 (0:3) 11.11. 14:00 -
Libřice - Lovčice 25-0-75 % 0:4 (0:1) 11.11. 14:00 -
Malšovice - Prasek 75-0-25 % 7:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Lhota - Nový HK B 100-0-0 % 4:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Olympia HK - Vysoká B 100-0-0 % 4:0 (2:0) 11.11. 14:15 -
Kobylice - Sendražice 67-0-33 % 2:0 (0:0) 10.11. 18:00
-
Nový HK B - Libřice 100-0-0 % 3:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Roudnice B - Sendražice 100-0-0 % 7:1 (3:1) 24.03. 10:00 -
Malšovice - Vysoká B 100-0-0 % 1:1 (1:0) 23.03. 18:00 -
Prasek - Dohalice 34-33-33 % 0:3 (0:0) 23.03. 15:00 -
Lovčice - Skřivany B 67-0-33 % 9:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Nechanice - Lhota 67-0-33 % 3:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Olympia HK - Kobylice 100-0-0 % 7:0 (5:0) 23.03. 10:15
-
Lhota - Prasek -:- (-:-) 31.03. 16:30 -
Sendražice - Lovčice -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Dohalice - Vysoká B -:- (-:-) 31.03. 16:30 -
Skřivany B - Nový HK B -:- (-:-) 31.03. 16:30 -
Libřice - Nechanice -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Malšovice - Olympia HK -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Kobylice - Roudnice B -:- (-:-) 29.03. 16:30
-
Olympia HK - Dohalice -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Vysoká B - Lhota -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Nový HK B - Sendražice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Prasek - Libřice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Lovčice - Roudnice B -:- (-:-) 06.04. 15:00 -
Nechanice - Skřivany B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Malšovice - Kobylice -:- (-:-) 06.04. 16:30
-
Sendražice - Nechanice -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Lhota - Olympia HK -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Dohalice - Malšovice -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Skřivany B - Prasek -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Libřice - Vysoká B -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Roudnice B - Nový HK B -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Kobylice - Lovčice -:- (-:-) 13.04. 17:00
-
Malšovice - Lhota -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Olympia HK - Libřice -:- (-:-) 19.04. 18:00 -
Vysoká B - Skřivany B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Nový HK B - Lovčice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Prasek - Sendražice -:- (-:-) 20.04. 10:00 -
Nechanice - Roudnice B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Dohalice - Kobylice -:- (-:-) 20.04. 13:00
-
Lhota - Dohalice -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Skřivany B - Olympia HK -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Lovčice - Nechanice -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
Libřice - Malšovice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Sendražice - Vysoká B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Roudnice B - Prasek -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Kobylice - Nový HK B -:- (-:-) 27.04. 17:00
-
Malšovice - Skřivany B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Olympia HK - Sendražice -:- (-:-) 03.05. 18:00 -
Vysoká B - Roudnice B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Prasek - Lovčice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Dohalice - Libřice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Nechanice - Nový HK B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Lhota - Kobylice -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Lovčice - Vysoká B -:- (-:-) 12.05. 15:00 -
Skřivany B - Dohalice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Sendražice - Malšovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Libřice - Lhota -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Roudnice B - Olympia HK -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Nový HK B - Prasek -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Kobylice - Nechanice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Malšovice - Roudnice B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Olympia HK - Lovčice -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Vysoká B - Nový HK B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Prasek - Nechanice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Dohalice - Sendražice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Lhota - Skřivany B -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Libřice - Kobylice -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Nechanice - Vysoká B -:- (-:-) 24.05. 18:00 -
Skřivany B - Libřice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lovčice - Malšovice -:- (-:-) 26.05. 15:00 -
Sendražice - Lhota -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Roudnice B - Dohalice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Nový HK B - Olympia HK -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Kobylice - Prasek -:- (-:-) 25.05. 17:00
-
Vysoká B - Prasek -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Malšovice - Nový HK B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Olympia HK - Nechanice -:- (-:-) 31.05. 18:00 -
Libřice - Sendražice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Dohalice - Lovčice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Lhota - Roudnice B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Skřivany B - Kobylice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Nechanice - Malšovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Prasek - Olympia HK -:- (-:-) 08.06. 13:00 -
Lovčice - Lhota -:- (-:-) 08.06. 15:00 -
Sendražice - Skřivany B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Roudnice B - Libřice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Nový HK B - Dohalice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kobylice - Vysoká B -:- (-:-) 08.06. 17:00
Rozhovory
- Lukáš Kukla: Je mi trochu líto přístupu mladší generace
- Marek Hutla: Na kraji zálohy se mi hraje dobře, pokud se nemusím moc vracet
- Lukáš Drapák: Snad přidám ještě pár branek do konce sezóny
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Olympia Hradec Králové | 15 | 89:20 | 39 |
2 | TJ Sokol Lovčice | 15 | 64:25 | 36 |
3 | TJ Sokol Roudnice B | 15 | 47:18 | 34 |
4 | Nechanice | 15 | 45:23 | 33 |
5 | TJ Sokol Dohalice | 15 | 38:24 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Radek Korba | 41 |
2 | Martin Klátil | 23 |
3 | Denis Piták | 17 |
4 | Jiří Jareš | 15 |
5 | Jakub Šanda | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 72 | 68,6% | 0 |
2 | Venca Likeš | 57 | 58,2% | 1 |
3 | Jiří Klik | 55 | 72,4% | 2 |
4 | Daniel Bouška | 38 | 70,4% | 0 |
5 | Radek Šimák | 23 | 67,6% | 0 |
Nejnovější události
J. Paulovič 18:05 22.3.2024 Tip: výhra domácích Nový HK J. Paulovič 18:05 22.3.2024 Tip: výhra domácích Roudnice J. Paulovič 18:05 22.3.2024 Tip: výhra domácích Malšovice J. Paulovič 18:05 22.3.2024 Tip: výhra hostů Dohalice J. Paulovič 18:05 22.3.2024 Tip: výhra domácích Lovčice