Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor
2023-2024
-
Ml. Buky - Rtyně 100-0-0 % 2:4 (1:0) 12.08. 14:00 -
Poříčí - Pilníkov 0-100-0 % 0:6 (0:3) 12.08. 17:00 -
St. Buky - Třemešná 0-0-100 % 2:4 (1:1) 13.08. 15:00 -
Žacléř - Podhůří 100-0-0 % 6:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Hostinné - Bohuslavice 100-0-0 % 3:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Hajnice - Libotov 100-0-0 % 6:1 (2:0) 13.08. 13:00 -
Strážné - Vítězná 100-0-0 % 3:2 (2:1) 13.08. 17:00 -
Rudník - Volanov 100-0-0 % 1:3 (0:2) 12.08. 17:00
-
Třemešná - Hajnice 100-0-0 % 4:1 (1:0) 19.08. 14:00 -
Pilníkov - Žacléř 100-0-0 % 5:0 (3:0) 19.08. 14:00 -
Volanov - Strážné 100-0-0 % 4:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Bohuslavice - Poříčí 100-0-0 % 1:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Podhůří - St. Buky 50-0-50 % 4:4 (2:1) 19.08. 17:00 -
Vítězná - Hostinné 50-0-50 % 4:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Libotov - Ml. Buky 50-50-0 % 5:3 (3:1) 20.08. 17:00 -
Rtyně - Rudník 100-0-0 % 1:1 (1:1) 19.08. 17:00
-
Poříčí - Vítězná 0-0-100 % 0:1 (0:1) 26.08. 14:00 -
Ml. Buky - Třemešná 0-0-100 % 1:2 (1:1) 26.08. 17:00 -
St. Buky - Pilníkov 0-0-100 % 0:4 (0:1) 26.08. 17:00 -
Žacléř - Bohuslavice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Hostinné - Volanov 67-0-33 % 1:1 (0:0) 26.08. 14:00 -
Rtyně - Libotov 67-0-33 % 2:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Hajnice - Podhůří 100-0-0 % 5:0 (3:0) 27.08. 13:00 -
Rudník - Strážné 100-0-0 % 1:1 (0:1) 26.08. 17:00
-
Třemešná - Rtyně 50-0-50 % 6:2 (3:0) 02.09. 13:00 -
Bohuslavice - St. Buky 100-0-0 % 1:4 (0:1) 02.09. 14:00 -
Podhůří - Ml. Buky 50-0-50 % 1:1 (0:1) 02.09. 17:00 -
Vítězná - Žacléř 0-50-50 % 0:7 (0:4) 02.09. 17:00 -
Pilníkov - Hajnice 50-0-50 % 0:4 (0:1) 02.09. 17:00 -
Volanov - Poříčí 100-0-0 % 4:0 (2:0) 02.09. 14:00 -
Strážné - Hostinné 100-0-0 % 4:4 (2:2) 03.09. 17:00 -
Libotov - Rudník 100-0-0 % 1:5 (0:3) 03.09. 17:00
-
Rtyně - Podhůří 100-0-0 % 1:0 (0:0) 09.09. 14:00 -
St. Buky - Vítězná 100-0-0 % 5:3 (2:3) 09.09. 17:00 -
Ml. Buky - Pilníkov 50-0-50 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Poříčí - Strážné 50-0-50 % 5:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Žacléř - Volanov 50-50-0 % 2:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Hajnice - Bohuslavice 100-0-0 % 12:1 (4:0) 10.09. 13:00 -
Libotov - Třemešná 0-0-100 % 1:3 (0:2) 10.09. 15:30 -
Rudník - Hostinné 100-0-0 % 6:4 (4:2) 09.09. 17:00
-
Podhůří - Libotov 100-0-0 % 5:0 (2:0) 16.09. 13:30 -
Vítězná - Hajnice 0-0-100 % 0:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Bohuslavice - Ml. Buky 50-0-50 % 0:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Volanov - St. Buky 50-0-50 % 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Pilníkov - Rtyně 0-50-50 % 6:3 (4:2) 16.09. 16:30 -
Hostinné - Poříčí 0-0-100 % 4:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Strážné - Žacléř 50-50-0 % 1:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
Třemešná - Rudník 50-0-50 % 5:1 (4:0) 16.09. 13:30
-
Ml. Buky - Vítězná 100-0-0 % 1:0 (0:0) 23.09. 13:30 -
Třemešná - Podhůří 100-0-0 % 1:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
St. Buky - Strážné 100-0-0 % 4:0 (3:0) 24.09. 13:30 -
Rtyně - Bohuslavice 100-0-0 % 7:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Žacléř - Hostinné 0-0-100 % 4:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Hajnice - Volanov 100-0-0 % 3:2 (1:2) 24.09. 12:30 -
Libotov - Pilníkov 0-0-100 % 0:6 (0:4) 24.09. 15:30 -
Rudník - Poříčí 100-0-0 % 5:3 (3:1) 23.09. 16:30
-
Volanov - Ml. Buky 0-0-0 % 9:0 (5:0) 13.09. 17:00 -
Pilníkov - Třemešná 100-0-0 % 2:1 (0:0) 30.09. 13:00 -
Hostinné - St. Buky 0-0-100 % 3:5 (1:2) 30.09. 16:00 -
Vítězná - Rtyně 0-50-50 % 6:4 (2:2) 30.09. 16:00 -
Poříčí - Žacléř 0-0-100 % 0:2 (0:2) 30.09. 16:00 -
Bohuslavice - Libotov 100-0-0 % 6:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
Strážné - Hajnice 0-0-100 % 1:4 (1:1) 01.10. 16:00 -
Podhůří - Rudník 0-0-100 % 2:2 (2:2) 30.09. 16:00
-
Rtyně - Volanov 0-0-100 % 1:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
St. Buky - Poříčí 100-0-0 % 2:2 (1:2) 07.10. 16:00 -
Třemešná - Bohuslavice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Ml. Buky - Strážné 100-0-0 % 3:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Podhůří - Pilníkov 0-0-100 % 1:8 (1:4) 07.10. 16:00 -
Hajnice - Hostinné 100-0-0 % 7:2 (4:0) 08.10. 13:00 -
Libotov - Vítězná 0-0-100 % 4:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Rudník - Žacléř 50-0-50 % 0:6 (0:2) 07.10. 13:00
-
Volanov - Libotov 50-0-50 % 7:0 (0:0) 14.10. 11:00 -
Hostinné - Ml. Buky 0-50-50 % 3:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Žacléř - St. Buky 100-0-0 % 1:0 (0:0) 14.10. 16:00 -
Vítězná - Třemešná 0-0-100 % 1:3 (0:1) 14.10. 16:00 -
Poříčí - Hajnice 0-0-100 % 0:10 (0:5) 14.10. 16:00 -
Bohuslavice - Podhůří 50-0-50 % 2:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Strážné - Rtyně 50-0-50 % 0:6 (0:4) 15.10. 16:00 -
Pilníkov - Rudník 100-0-0 % 5:6 (2:1) 14.10. 16:00
-
Pilníkov - Bohuslavice 67-0-33 % 10:1 (4:1) 21.10. 12:30 -
Rtyně - Hostinné 67-0-33 % 2:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Třemešná - Volanov 33-0-67 % 1:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Ml. Buky - Poříčí 67-0-33 % 3:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Podhůří - Vítězná 67-33-0 % 6:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Hajnice - Žacléř 100-0-0 % 8:0 (4:0) 22.10. 13:00 -
Libotov - Strážné 67-0-33 % 3:2 (2:2) 22.10. 12:30 -
Rudník - St. Buky 100-0-0 % 1:4 (0:3) 21.10. 15:30
-
Libotov - St. Buky 2:2 (0:0) 13.09. 17:00 -
Bohuslavice - Strážné 1:2 (0:1) 13.09. 17:00 -
Rtyně - Hajnice 3:5 (0:2) 13.09. 17:00 -
Pilníkov - Hostinné 2:0 (1:0) 13.09. 17:00 -
Třemešná - Žacléř 0:1 (0:1) 20.09. 17:00 -
Podhůří - Poříčí 0:1 (0:1) 20.09. 17:00 -
Vítězná - Volanov 3:2 (2:1) 20.09. 17:00 -
Ml. Buky - Rudník 1:5 (0:4) 20.09. 17:00
-
St. Buky - Hajnice 0-0-100 % 5:2 (1:1) 28.10. 11:30 -
Vítězná - Pilníkov 0-0-100 % 2:7 (1:4) 28.10. 14:30 -
Poříčí - Rtyně 0-0-100 % 24.04. 17:30 -
Volanov - Podhůří 100-0-0 % 8:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Žacléř - Ml. Buky 100-0-0 % 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Hostinné - Libotov 100-0-0 % 7:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Strážné - Třemešná 0-0-100 % 1:1 (0:0) 19.11. 13:00 -
Bohuslavice - Rudník 0-0-100 % 5:1 (1:0) 28.10. 14:30
-
Třemešná - Hostinné 67-0-33 % 01.05. 17:00 -
Bohuslavice - Vítězná 100-0-0 % 2:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Rtyně - Žacléř 33-0-67 % 01.05. 17:00 -
Ml. Buky - St. Buky 34-33-33 % 2:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Podhůří - Strážné 100-0-0 % 4:5 (0:2) 04.11. 14:00 -
Pilníkov - Volanov 67-0-33 % 3:0 (1:0) 04.11. 16:15 -
Libotov - Poříčí 67-0-33 % 3:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Rudník - Hajnice 67-0-33 % 01.05. 17:00
-
Poříčí - Třemešná 100-0-0 % 1:3 (0:2) 11.11. 11:00 -
St. Buky - Rtyně 100-0-0 % 4:2 (2:2) 11.11. 14:00 -
Hostinné - Podhůří 50-0-50 % 3:0 kont. 11.11. 14:00 -
Žacléř - Libotov 50-0-50 % 1:1 (1:1) 11.11. 16:00 -
Volanov - Bohuslavice 100-0-0 % 6:1 (5:1) 11.11. 14:00 -
Hajnice - Ml. Buky 50-0-50 % 4:1 (3:0) 12.11. 13:00 -
Strážné - Pilníkov 50-0-50 % 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Vítězná - Rudník 50-50-0 % 3:4 (1:2) 11.11. 14:00
-
Vítězná - Poříčí 50-50-0 % 1:0 (0:0) 23.03. 12:00 -
Podhůří - Hajnice 50-0-50 % 0:5 (0:2) 23.03. 14:00 -
Volanov - Hostinné 100-0-0 % 3:0 (2:0) 17.03. 14:00 -
Pilníkov - St. Buky 0-0-100 % 9:1 (4:0) 23.03. 17:00 -
Bohuslavice - Žacléř 100-0-0 % 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Třemešná - Ml. Buky 50-0-50 % 12:1 (5:0) 17.04. 17:00 -
Strážné - Rudník 100-0-0 % 3:1 (1:0) 24.03. 17:30 -
Libotov - Rtyně 50-50-0 % 4:5 (1:2) 24.03. 15:00
-
Hajnice - Pilníkov 0-0-0 % 4:2 (3:1) 30.03. 13:00 -
Rudník - Libotov 0-0-0 % 6:1 (3:0) 30.03. 13:30 -
Žacléř - Vítězná 0-0-0 % 0:3 (0:2) 30.03. 16:30 -
Hostinné - Strážné 0-0-0 % 3:2 (0:2) 30.03. 16:30 -
Ml. Buky - Podhůří 0-0-0 % 4:0 (2:0) 30.03. 16:30 -
Poříčí - Volanov 0-0-0 % 2:3 (1:1) 30.03. 16:30 -
St. Buky - Bohuslavice 0-0-0 % 7:1 (2:1) 30.03. 16:30 -
Rtyně - Třemešná 0-0-0 % 2:3 (1:0) 30.03. 16:30
-
Bohuslavice - Hajnice 50-0-50 % 1:2 (1:2) 06.04. 13:30 -
Třemešná - Libotov 50-0-50 % 4:0 (3:0) 06.04. 16:30 -
Vítězná - St. Buky 50-0-50 % 4:1 (2:0) 06.04. 16:30 -
Podhůří - Rtyně 50-50-0 % 1:6 (0:5) 06.04. 16:30 -
Hostinné - Rudník 50-50-0 % 3:2 (3:0) 06.04. 16:30 -
Pilníkov - Ml. Buky 100-0-0 % 3:0 kont. 06.04. 16:30 -
Volanov - Žacléř 0-0-100 % 4:0 (2:0) 06.04. 16:30 -
Strážné - Poříčí 50-50-0 % 2:1 (2:0) 07.04. 16:30
-
Hajnice - Vítězná 50-0-50 % 2:3 (0:1) 13.04. 13:00 -
Žacléř - Strážné 50-0-50 % 0:1 (0:0) 13.04. 17:00 -
Rudník - Třemešná 0-25-75 % 3:5 (3:1) 13.04. 17:00 -
Rtyně - Pilníkov 50-0-50 % 3:2 (0:1) 13.04. 17:00 -
St. Buky - Volanov 50-0-50 % 3:5 (1:1) 13.04. 17:00 -
Ml. Buky - Bohuslavice 100-0-0 % 1:4 (0:0) 13.04. 17:00 -
Poříčí - Hostinné 50-0-50 % 4:2 (1:2) 13.04. 17:00 -
Libotov - Podhůří 75-25-0 % 2:0 (0:0) 14.04. 17:00
-
Pilníkov - Libotov 80-0-20 % 20.04. 14:00 -
Hostinné - Žacléř 60-40-0 % 15.05. 18:00 -
Volanov - Hajnice 40-60-0 % 20.04. 17:00 -
Podhůří - Třemešná 40-0-60 % 20.04. 17:00 -
Poříčí - Rudník 60-0-40 % 20.04. 17:00 -
Vítězná - Ml. Buky 80-20-0 % 20.04. 17:00 -
Bohuslavice - Rtyně 40-0-60 % 20.04. 17:00 -
Strážné - St. Buky 80-0-20 % 21.04. 17:00
-
Hajnice - Strážné -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
Žacléř - Poříčí -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Rudník - Podhůří -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Ml. Buky - Volanov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
St. Buky - Hostinné -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Rtyně - Vítězná -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Třemešná - Pilníkov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Libotov - Bohuslavice -:- (-:-) 28.04. 14:00
-
Poříčí - St. Buky -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Vítězná - Libotov -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Bohuslavice - Třemešná -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Žacléř - Rudník -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Volanov - Rtyně -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Hostinné - Hajnice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Pilníkov - Podhůří -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Strážné - Ml. Buky -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Hajnice - Třemešná -:- (-:-) 08.05. 13:00 -
Poříčí - Bohuslavice -:- (-:-) 08.05. 14:00 -
Ml. Buky - Libotov -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Strážné - Volanov -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
St. Buky - Podhůří -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Rudník - Rtyně -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Žacléř - Pilníkov -:- (-:-) 08.05. 17:00 -
Hostinné - Vítězná -:- (-:-) 08.05. 17:00
-
Hajnice - Poříčí -:- (-:-) 11.05. 13:00 -
Rudník - Pilníkov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Rtyně - Strážné -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
St. Buky - Žacléř -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Třemešná - Vítězná -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Ml. Buky - Hostinné -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Podhůří - Bohuslavice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Libotov - Volanov -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Volanov - Třemešná -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Hostinné - Rtyně -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Žacléř - Hajnice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vítězná - Podhůří -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Poříčí - Ml. Buky -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Bohuslavice - Pilníkov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
St. Buky - Rudník -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Strážné - Libotov -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Libotov - Hajnice -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Podhůří - Žacléř -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Vítězná - Strážné -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Pilníkov - Poříčí -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Rtyně - Ml. Buky -:- (-:-) 29.05. 17:30 -
Třemešná - St. Buky -:- (-:-) 29.05. 17:30 -
Bohuslavice - Hostinné -:- (-:-) 29.05. 17:30 -
Volanov - Rudník -:- (-:-) 29.05. 17:30
-
Hajnice - St. Buky -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Pilníkov - Vítězná -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Rudník - Bohuslavice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Podhůří - Volanov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Ml. Buky - Žacléř -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Třemešná - Strážné -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Rtyně - Poříčí -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Libotov - Hostinné -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Hajnice - Rudník -:- (-:-) 01.06. 13:00 -
Volanov - Pilníkov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Hostinné - Třemešná -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Žacléř - Rtyně -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
St. Buky - Ml. Buky -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vítězná - Bohuslavice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Poříčí - Libotov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Strážné - Podhůří -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Podhůří - Hostinné -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
Rudník - Vítězná -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
Pilníkov - Strážné -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Bohuslavice - Volanov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Ml. Buky - Hajnice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Třemešná - Poříčí -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Rtyně - St. Buky -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Libotov - Žacléř -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Hajnice - Rtyně -:- (-:-) 15.06. 13:00 -
Volanov - Vítězná -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Žacléř - Třemešná -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Rudník - Ml. Buky -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Hostinné - Pilníkov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Poříčí - Podhůří -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
St. Buky - Libotov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Strážné - Bohuslavice -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016
- O postupu zatím nemluvím, říká hráč kola Pavel Hrubeš
- Chceme hrát ve vyšších patrech tabulky říká mladičký kanonýr z Mostku.
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Spartak Hajnice | 18 | 87:26 | 45 |
2 | FK Sokol Volanov | 19 | 67:22 | 40 |
3 | TJ SOKOL Bílá Třemešná | 18 | 60:25 | 40 |
4 | TJ Spartak Pilníkov | 19 | 82:31 | 39 |
5 | TJ Baník Žacléř | 18 | 38:30 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Martin Škoda | 23 |
2 | Filip Čáp | 23 |
3 | Aleš Starý | 22 |
4 | Pavel Meliš | 21 |
5 | Jan Jákl | 16 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 61 | 59,2% | 0 |
2 | Jiří Klik | 42 | 59,2% | 0 |
3 | Radek Hruška | 17 | 42,5% | 0 |
4 | Lukáš Andrle | 9 | 56,3% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 4 | 26,7% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 22:38 19.4.2024 Tip: výhra domácích Pilníkov M. Liška 22:38 19.4.2024 Tip: remíza Hostinné - Žacléř M. Liška 22:38 19.4.2024 Tip: remíza Volanov - Hajnice M. Liška 22:38 19.4.2024 Tip: výhra hostů Třemešná M. Liška 22:38 19.4.2024 Tip: výhra domácích Poříčí