Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A
2023-2024
-
Dašice B - H. Ředice B 67-0-33 % 5:3 (3:1) 12.08. 17:00 -
Valy - Opatovice B 100-0-0 % 9:1 (4:0) 12.08. 17:00 -
Býšť - Ostřetín 100-0-0 % 2:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Přelovice B - Nemošice 67-0-33 % 4:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Staré Hradiště - Choltice B 100-0-0 % 4:1 (3:0) 13.08. 17:00 -
SKP Pardubice - L. Bohdaneč B 67-0-33 % 3:2 (2:1) 13.08. 17:00
-
Choltice B - Přelovice B 0-33-67 % 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
H. Ředice B - SKP Pardubice 67-0-33 % 1:6 (1:4) 19.08. 15:00 -
Nemošice - Valy 0-0-100 % 3:7 (2:5) 20.08. 17:00 -
L. Bohdaneč B - Staré Hradiště 33-0-67 % 1:5 (0:2) 20.08. 15:00 -
Jaroslav - Býšť 34-33-33 % 4:1 (0:0) 20.08. 17:00 -
Ostřetín - Dašice B 33-0-67 % 2:5 (0:1) 20.08. 17:00
-
Přelovice B - L. Bohdaneč B 100-0-0 % 5:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Dašice B - SKP Pardubice 100-0-0 % 4:4 (3:1) 26.08. 17:00 -
Valy - Choltice B 100-0-0 % 7:1 (7:0) 26.08. 17:00 -
Býšť - Opatovice B 100-0-0 % 5:2 (2:0) 27.08. 17:00 -
Ostřetín - Jaroslav 0-0-100 % 0:3 (0:0) 27.08. 17:00 -
Staré Hradiště - H. Ředice B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 27.08. 17:00
-
H. Ředice B - Přelovice B 50-0-50 % 5:0 (4:0) 03.09. 17:00 -
Opatovice B - Ostřetín 100-0-0 % 2:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Nemošice - Býšť 50-0-50 % 6:0 (1:0) 02.09. 15:00 -
L. Bohdaneč B - Valy 0-0-100 % 0:2 (0:0) 03.09. 15:00 -
Jaroslav - Dašice B 100-0-0 % 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
SKP Pardubice - Staré Hradiště 100-0-0 % 1:5 (0:3) 03.09. 17:00
-
Dašice B - Staré Hradiště 0-33-67 % 3:3 (1:2) 09.09. 17:00 -
Valy - H. Ředice B 67-0-33 % 4:1 (3:1) 10.09. 17:00 -
Býšť - Choltice B 100-0-0 % 5:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Jaroslav - Opatovice B 67-0-33 % 3:3 (1:1) 10.09. 17:00 -
Ostřetín - Nemošice 33-0-67 % 2:5 (1:4) 10.09. 17:00 -
Přelovice B - SKP Pardubice 100-0-0 % 2:2 (2:0) 10.09. 17:00
-
Nemošice - Jaroslav 100-0-0 % 5:1 (3:0) 17.09. 16:30 -
Opatovice B - Dašice B 100-0-0 % 1:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Choltice B - Ostřetín 0-0-100 % 1:3 (1:1) 16.09. 16:30 -
L. Bohdaneč B - Býšť 0-0-100 % 1:3 (0:2) 17.09. 15:00 -
SKP Pardubice - Valy 0-0-100 % 2:2 (1:0) 17.09. 16:30 -
Staré Hradiště - Přelovice B 0-0-100 % 4:1 (3:1) 17.09. 16:30
-
Opatovice B - Nemošice 0-0-100 % 1:2 (1:2) 23.09. 16:30 -
Dašice B - Přelovice B 100-0-0 % 3:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Býšť - H. Ředice B 0-0-100 % 3:0 (3:0) 24.09. 16:30 -
Valy - Staré Hradiště 0-0-100 % 1:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Jaroslav - Choltice B 100-0-0 % 3:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Ostřetín - L. Bohdaneč B 100-0-0 % 2:1 (1:0) 24.09. 16:30
-
Nemošice - Dašice B 33-0-67 % 1:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Choltice B - Opatovice B 100-0-0 % 4:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
H. Ředice B - Ostřetín 67-0-33 % 3:4 (0:3) 01.10. 13:30 -
L. Bohdaneč B - Jaroslav 33-0-67 % 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
SKP Pardubice - Býšť 34-33-33 % 4:5 (3:4) 01.10. 16:00 -
Přelovice B - Valy 33-0-67 % 4:3 (2:0) 01.10. 16:00
-
Nemošice - Choltice B 50-0-50 % 7:1 (4:1) 07.10. 16:00 -
Opatovice B - L. Bohdaneč B 0-0-100 % 5:4 (5:1) 07.10. 16:00 -
Dašice B - Valy 50-0-50 % 3:1 (3:1) 07.10. 16:00 -
Býšť - Staré Hradiště 100-0-0 % 4:0 (3:0) 08.10. 16:00 -
Jaroslav - H. Ředice B 100-0-0 % 2:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Ostřetín - SKP Pardubice 50-0-50 % 2:2 (0:1) 08.10. 16:00
-
Přelovice B - Býšť 0-0-100 % 1:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
H. Ředice B - Opatovice B 50-0-50 % 9:1 (6:0) 15.10. 15:30 -
L. Bohdaneč B - Nemošice 0-0-100 % 2:11 (1:4) 15.10. 15:00 -
SKP Pardubice - Jaroslav 50-0-50 % 2:5 (0:2) 15.10. 15:30 -
Staré Hradiště - Ostřetín 50-0-50 % 2:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Choltice B - Dašice B 0-0-100 % 1:1 (1:1) 15.10. 15:30
-
Opatovice B - SKP Pardubice 67-33-0 % 3:3 (0:2) 21.10. 15:30 -
Nemošice - H. Ředice B 67-0-33 % 3:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Ostřetín - Přelovice B 67-0-33 % 5:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Jaroslav - Staré Hradiště 67-0-33 % 1:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Choltice B - L. Bohdaneč B 100-0-0 % 4:2 (2:2) 22.10. 15:30 -
Býšť - Valy 33-0-67 % 2:3 (2:1) 22.10. 15:30
-
H. Ředice B - Choltice B 0-0-0 % 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Valy - Ostřetín 0-0-0 % 7:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Přelovice B - Jaroslav 0-0-0 % 2:5 (1:1) 28.10. 14:30 -
Staré Hradiště - Opatovice B 0-0-0 % 3:3 (2:1) 29.10. 14:30 -
SKP Pardubice - Nemošice 0-0-0 % 0:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
L. Bohdaneč B - Dašice B 0-0-0 % 2:3 (1:2) 29.10. 14:30
-
Opatovice B - Přelovice B 100-0-0 % 1:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
SKP Pardubice - Choltice B 0-0-100 % 3:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Nemošice - Staré Hradiště 100-0-0 % 2:1 (0:1) 05.11. 14:00 -
Jaroslav - Valy 0-0-100 % 3:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
L. Bohdaneč B - H. Ředice B 0-0-100 % 1:3 (0:3) 05.11. 14:00 -
Býšť - Dašice B 100-0-0 % 1:1 (0:1) 19.11. 14:00
-
Nemošice - Přelovice B 75-0-25 % 1:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
L. Bohdaneč B - SKP Pardubice 50-25-25 % 1:4 (0:0) 24.03. 15:00 -
Opatovice B - Valy 0-25-75 % 1:5 (0:1) 23.03. 15:00 -
Choltice B - Staré Hradiště 50-25-25 % 0:1 (0:0) 24.03. 15:00 -
H. Ředice B - Dašice B 75-0-25 % 1:3 (1:0) 24.03. 15:00 -
Ostřetín - Býšť 50-25-25 % 1:2 (1:1) 24.03. 15:00
-
Valy - Nemošice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 30.03. 15:30 -
Přelovice B - Choltice B 100-0-0 % 6:1 (3:1) 31.03. 15:30 -
Dašice B - Ostřetín 100-0-0 % 11:1 (5:0) 30.03. 15:30 -
Býšť - Jaroslav 100-0-0 % 2:2 (0:0) 31.03. 15:30 -
Staré Hradiště - L. Bohdaneč B 100-0-0 % 1:1 (0:0) 31.03. 15:30 -
SKP Pardubice - H. Ředice B 100-0-0 % 3:5 (3:3) 31.03. 15:30
-
L. Bohdaneč B - Přelovice B 67-0-33 % 3:5 (1:3) 07.04. 15:00 -
Opatovice B - Býšť 67-33-0 % 1:4 (0:1) 06.04. 16:00 -
Jaroslav - Ostřetín 34-33-33 % 2:0 (2:0) 07.04. 16:00 -
SKP Pardubice - Dašice B 33-0-67 % 3:7 (1:4) 07.04. 16:00 -
Choltice B - Valy 34-33-33 % 0:5 (0:3) 07.04. 16:00 -
H. Ředice B - Staré Hradiště 67-33-0 % 2:3 (1:1) 07.04. 13:30
-
Valy - L. Bohdaneč B 75-0-25 % 5:2 (4:1) 13.04. 16:00 -
Dašice B - Jaroslav 50-0-50 % 7:0 (4:0) 13.04. 16:00 -
Přelovice B - H. Ředice B 75-0-25 % 4:1 (1:1) 14.04. 16:00 -
Býšť - Nemošice 75-0-25 % 2:1 (0:1) 14.04. 16:00 -
Ostřetín - Opatovice B 75-0-25 % 2:1 (2:0) 14.04. 16:00 -
Staré Hradiště - SKP Pardubice 50-0-50 % 5:3 (1:2) 14.04. 16:00
-
Opatovice B - Jaroslav 25-25-50 % 4:4 (2:2) 20.04. 16:30 -
Choltice B - Býšť 25-0-75 % 1:6 (0:4) 20.04. 16:30 -
Nemošice - Ostřetín 75-0-25 % -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Staré Hradiště - Dašice B 50-0-50 % 0:3 (0:3) 21.04. 16:30 -
H. Ředice B - Valy 0-25-75 % 3:3 (0:2) 21.04. 16:30 -
SKP Pardubice - Přelovice B 75-0-25 % 1:1 (1:1) 21.04. 16:30
Rozhovory
- Vladimír Nahálka: „Potřetí mě už do sestavy kola asi nevyberou“
- Filip Kubánek - „ Mám sádru a sedím doma na zadku, místo abych chodil do práce a dával góly "
- David Stehno - „spolupráce s bráchou nám funguje téměř naslepo"
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Sparta Dašice B | 17 | 65:25 | 41 |
2 | TJ Valy | 17 | 68:28 | 38 |
3 | SK Býšť | 17 | 48:28 | 36 |
4 | TJ Sokol Staré Hradiště | 17 | 38:28 | 29 |
5 | SK Nemošice | 15 | 51:30 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Libor Švadlenka | 32 |
2 | Lukáš Rydval | 20 |
3 | Andrei Cumpana | 18 |
4 | Jiří Svatoň | 17 |
5 | Daniel Sokol | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 52 | 54,2% | 1 |
2 | Jiří Klik | 29 | 53,7% | 0 |
3 | Jaromír Bělunek | 10 | 83,3% | 1 |
4 | Radek Hruška | 9 | 30,0% | 0 |
5 | Josef Paulovič | 5 | 83,3% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 22:44 19.4.2024 Tip: remíza Opatovice - Jaroslav M. Liška 22:44 19.4.2024 Tip: výhra hostů Býšť M. Liška 22:44 19.4.2024 Tip: výhra domácích Nemošice M. Liška 22:44 19.4.2024 Tip: výhra hostů Dašice M. Liška 22:44 19.4.2024 Tip: výhra hostů Valy