Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
2023-2024
-
Těškovice - Hlavnice 77-23-0 % 1:1 (1:0) 12.08. 16:00 -
Štáblovice - Kozmice B 100-0-0 % 6:3 (2:2) 12.08. 16:00 -
Jakartovice - Štítina 15-23-62 % 0:4 (0:1) 12.08. 17:00 -
Slavkov B - Stěbořice 15-15-70 % 1:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
Vávrovice - Březová 92-8-0 % 3:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Dolní Životice - Žimrovice 36-7-57 % 0:1 (0:1) 13.08. 10:00 -
Litultovice - Bohuslavice 79-7-14 % 9:4 (5:2) 13.08. 15:00
-
Žimrovice - Slavkov B 69-6-25 % 2:1 (2:1) 19.08. 16:30 -
Dolní Životice - Kozmice B 69-25-6 % 2:3 (0:1) 20.08. 16:30 -
Štítina - Štáblovice 56-13-31 % 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Březová - Litultovice 6-0-94 % 8:0 (3:0) 19.08. 16:30 -
Stěbořice - Vávrovice 75-19-6 % 1:1 (0:1) 20.08. 16:30 -
Hlavnice - Jakartovice 81-6-13 % 8:0 (5:0) 19.08. 16:30 -
Bohuslavice - Těškovice 43-19-38 % 2:0 (0:0) 20.08. 16:00
-
Těškovice - Jakartovice 93-0-7 % 4:2 (0:1) 16.03. 15:00 -
Štáblovice - Hlavnice 72-14-14 % 6:1 (3:0) 26.08. 16:00 -
Vávrovice - Žimrovice 65-21-14 % 3:3 (1:0) 27.08. 16:30 -
Slavkov B - Kozmice B 72-7-21 % 2:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Dolní Životice - Štítina 0-0-100 % 0:8 (0:2) 27.08. 10:00 -
Litultovice - Stěbořice 36-7-57 % 1:2 (0:1) 27.08. 15:00 -
Bohuslavice - Březová 14-7-79 % 3:3 (1:3) 27.08. 16:00
-
Štítina - Slavkov B 87-0-13 % 3:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Kozmice B - Vávrovice 7-13-80 % 0:2 (0:1) 02.09. 16:00 -
Žimrovice - Litultovice 73-20-7 % 2:2 (1:2) 02.09. 16:00 -
Jakartovice - Štáblovice 0-0-100 % 0:7 (0:5) 03.09. 16:00 -
Březová - Těškovice 60-27-13 % 1:4 (0:1) 02.09. 16:00 -
Hlavnice - Dolní Životice 80-13-7 % 3:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Stěbořice - Bohuslavice 93-7-0 % 3:0 (1:0) 02.09. 16:00
-
Březová - Stěbořice 0-23-77 % 2:2 (1:1) 09.09. 16:00 -
Těškovice - Štáblovice 8-23-69 % 2:1 (0:0) 09.09. 16:00 -
Vávrovice - Štítina 0-31-69 % 1:5 (0:1) 10.09. 16:00 -
Slavkov B - Hlavnice 38-0-62 % 4:3 (2:2) 09.09. 16:00 -
Dolní Životice - Jakartovice 84-8-8 % 5:0 (3:0) 10.09. 10:00 -
Litultovice - Kozmice B 100-0-0 % 4:2 (3:0) 10.09. 15:00 -
Bohuslavice - Žimrovice 15-8-77 % 2:4 (1:2) 10.09. 16:00
-
Štítina - Litultovice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Žimrovice - Březová 100-0-0 % 4:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Jakartovice - Slavkov B 7-0-93 % 2:2 (2:0) 16.09. 15:30 -
Stěbořice - Těškovice 93-7-0 % 4:3 (3:2) 16.09. 15:30 -
Dolní Životice - Štáblovice 0-0-100 % 4:3 (1:3) 16.09. 15:30 -
Hlavnice - Vávrovice 36-7-57 % 2:1 (1:1) 16.09. 15:30 -
Bohuslavice - Kozmice B 43-57-0 % 3:1 (1:0) 16.09. 15:00
-
Stěbořice - Žimrovice 67-33-0 % 2:2 (1:2) 23.09. 15:30 -
Těškovice - Dolní Životice 100-0-0 % 4:1 (2:0) 27.09. 17:00 -
Březová - Kozmice B 93-7-0 % 1:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Vávrovice - Jakartovice 100-0-0 % 11:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Slavkov B - Štáblovice 7-7-86 % 2:2 (2:1) 23.09. 15:30 -
Litultovice - Hlavnice 53-27-20 % 3:0 (0:0) 24.09. 15:00 -
Bohuslavice - Štítina 0-0-100 % 0:6 (0:3) 24.09. 15:30
-
Štítina - Březová 93-0-7 % 3:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
Žimrovice - Těškovice 79-7-14 % 5:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Kozmice B - Stěbořice 0-0-100 % 2:4 (2:2) 30.09. 15:00 -
Jakartovice - Litultovice 7-0-93 % 1:5 (1:1) 30.09. 15:00 -
Štáblovice - Vávrovice 65-21-14 % 5:1 (4:0) 01.10. 15:00 -
Dolní Životice - Slavkov B 65-21-14 % 2:0 (1:0) 01.10. 10:00 -
Hlavnice - Bohuslavice 86-7-7 % 0:5 (0:3) 30.09. 15:00
-
Březová - Hlavnice 84-8-8 % 0:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Těškovice - Slavkov B 100-0-0 % 7:2 (2:1) 07.10. 15:00 -
Stěbořice - Štítina 15-15-70 % 1:3 (1:2) 07.10. 15:00 -
Žimrovice - Kozmice B 100-0-0 % 8:3 (5:2) 07.10. 15:00 -
Vávrovice - Dolní Životice 92-0-8 % 5:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Litultovice - Štáblovice 15-8-77 % 0:6 (0:4) 08.10. 15:00 -
Bohuslavice - Jakartovice 92-0-8 % 7:1 (3:0) 08.10. 15:00
-
Jakartovice - Březová 7-0-93 % 2:4 (2:3) 14.10. 15:00 -
Slavkov B - Vávrovice 14-7-79 % 4:4 (3:2) 14.10. 15:00 -
Štítina - Žimrovice 93-7-0 % 0:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Kozmice B - Těškovice 7-0-93 % 1:3 (1:1) 14.10. 15:00 -
Hlavnice - Stěbořice 7-7-86 % 2:4 (1:0) 14.10. 15:00 -
Dolní Životice - Litultovice 36-7-57 % 1:0 (1:0) 15.10. 10:00 -
Štáblovice - Bohuslavice 100-0-0 % 4:3 (3:1) 14.10. 15:00
-
Těškovice - Vávrovice 79-7-14 % 3:3 (0:0) 21.10. 14:30 -
Březová - Štáblovice 21-0-79 % 0:7 (0:2) 21.10. 14:30 -
Stěbořice - Jakartovice 100-0-0 % 6:3 (4:2) 21.10. 14:30 -
Kozmice B - Štítina 7-0-93 % 1:9 (1:5) 21.10. 14:30 -
Žimrovice - Hlavnice 93-7-0 % 6:0 (5:0) 21.10. 14:30 -
Litultovice - Slavkov B 72-14-14 % 0:7 (0:4) 22.10. 14:30 -
Bohuslavice - Dolní Životice 64-7-29 % 2:1 (1:1) 22.10. 14:30
-
Jakartovice - Žimrovice 0-0-100 % 0:5 (0:3) 28.10. 14:30 -
Štítina - Těškovice 100-0-0 % 3:0 kont. 28.10. 14:30 -
Vávrovice - Litultovice 100-0-0 % 5:2 (4:2) 28.10. 14:30 -
Štáblovice - Stěbořice 75-8-17 % 1:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Kozmice B - Hlavnice 41-17-42 % 5:5 (2:2) 28.10. 14:30 -
Dolní Životice - Březová 84-8-8 % 4:1 (1:1) 29.10. 10:00 -
Slavkov B - Bohuslavice 84-8-8 % 2:2 (0:1) 28.10. 14:30
-
Březová - Slavkov B 54-8-38 % 4:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Stěbořice - Dolní Životice 85-0-15 % 4:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Žimrovice - Štáblovice 31-46-23 % 3:3 (2:3) 04.11. 14:00 -
Jakartovice - Kozmice B 31-31-38 % 3:4 (1:3) 04.11. 14:00 -
Štítina - Hlavnice 92-0-8 % 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Litultovice - Těškovice 15-15-70 % 0:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Bohuslavice - Vávrovice 0-15-85 % 3:2 (1:2) 05.11. 14:00
-
Těškovice - Litultovice 83-0-17 % 3:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Vávrovice - Bohuslavice 75-0-25 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Slavkov B - Březová 25-33-42 % 2:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Štáblovice - Žimrovice 75-25-0 % 2:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Kozmice B - Jakartovice 84-8-8 % 8:1 (4:0) 23.03. 15:00 -
Hlavnice - Štítina 8-0-92 % 0:8 (0:4) 23.03. 15:00 -
Dolní Životice - Stěbořice 0-0-100 % 0:6 (0:2) 24.03. 10:00
-
Hlavnice - Těškovice 0-0-100 % 30.03. 15:30 -
Štítina - Jakartovice 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Kozmice B - Štáblovice 14-0-86 % 30.03. 15:30 -
Žimrovice - Dolní Životice 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Stěbořice - Slavkov B 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Březová - Vávrovice 42-29-29 % 30.03. 15:30 -
Bohuslavice - Litultovice 72-14-14 % 31.03. 15:30
-
Těškovice - Bohuslavice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Vávrovice - Stěbořice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Slavkov B - Žimrovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kozmice B - Dolní Životice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Štáblovice - Štítina -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Jakartovice - Hlavnice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Litultovice - Březová -:- (-:-) 07.04. 15:00
-
Jakartovice - Těškovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Hlavnice - Štáblovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Štítina - Dolní Životice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Kozmice B - Slavkov B -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Žimrovice - Vávrovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Stěbořice - Litultovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Březová - Bohuslavice -:- (-:-) 13.04. 16:00
-
Těškovice - Březová -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Vávrovice - Kozmice B -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Slavkov B - Štítina -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Štáblovice - Jakartovice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Dolní Životice - Hlavnice -:- (-:-) 21.04. 10:00 -
Litultovice - Žimrovice -:- (-:-) 21.04. 15:00 -
Bohuslavice - Stěbořice -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Štáblovice - Těškovice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Jakartovice - Dolní Životice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Hlavnice - Slavkov B -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Štítina - Vávrovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Kozmice B - Litultovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Žimrovice - Bohuslavice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Stěbořice - Březová -:- (-:-) 27.04. 16:30
-
Těškovice - Stěbořice -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Štáblovice - Dolní Životice -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Březová - Žimrovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Kozmice B - Bohuslavice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Vávrovice - Hlavnice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Slavkov B - Jakartovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Litultovice - Štítina -:- (-:-) 05.05. 15:00
-
Štáblovice - Slavkov B -:- (-:-) 11.05. 16:00 -
Jakartovice - Vávrovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Hlavnice - Litultovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Štítina - Bohuslavice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kozmice B - Březová -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Žimrovice - Stěbořice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dolní Životice - Těškovice -:- (-:-) 12.05. 10:00
-
Těškovice - Žimrovice -:- (-:-) 18.05. 16:00 -
Stěbořice - Kozmice B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Březová - Štítina -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vávrovice - Štáblovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Slavkov B - Dolní Životice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Litultovice - Jakartovice -:- (-:-) 19.05. 15:00 -
Bohuslavice - Hlavnice -:- (-:-) 19.05. 16:00
-
Štáblovice - Litultovice -:- (-:-) 25.05. 16:00 -
Slavkov B - Těškovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Jakartovice - Bohuslavice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hlavnice - Březová -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Štítina - Stěbořice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kozmice B - Žimrovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Dolní Životice - Vávrovice -:- (-:-) 26.05. 10:00
-
Těškovice - Kozmice B -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Žimrovice - Štítina -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Stěbořice - Hlavnice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Březová - Jakartovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vávrovice - Slavkov B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Litultovice - Dolní Životice -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Bohuslavice - Štáblovice -:- (-:-) 02.06. 16:00
-
Štáblovice - Březová -:- (-:-) 08.06. 16:00 -
Vávrovice - Těškovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Slavkov B - Litultovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Jakartovice - Stěbořice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hlavnice - Žimrovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Štítina - Kozmice B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dolní Životice - Bohuslavice -:- (-:-) 09.06. 10:00
-
Těškovice - Štítina -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Hlavnice - Kozmice B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Žimrovice - Jakartovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Stěbořice - Štáblovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Březová - Dolní Životice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Litultovice - Vávrovice -:- (-:-) 16.06. 15:00 -
Bohuslavice - Slavkov B -:- (-:-) 16.06. 16:00
Rozhovory
- Petr Kupka - Do jarní části máme co zlepšovat
- Jan Lichovník - S bodovým ziskem nejsme spokojeni
- Lukáš Ulrich - Musíme urvat 6 bodů, ať je ta zima klidnější
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Tatran Štítina | 14 | 61:4 | 39 |
2 | TJ Žimrovice | 14 | 48:19 | 32 |
3 | TJ Sokol Stěbořice | 14 | 41:23 | 29 |
4 | TJ Sokol Těškovice | 14 | 37:27 | 26 |
5 | SK Štáblovice | 14 | 53:24 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Lukáš Fajkus | 18 |
2 | Jakub Mecner | 16 |
3 | Dušan Vala | 15 |
4 | Lukáš Veřmiřovský | 13 |
5 | Jakub Galdia | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Martin Vitásek | 62 | 63,3% | 1 |
2 | Marek Chovanec | 60 | 61,2% | 0 |
3 | Lukaš Postulka | 58 | 59,2% | 0 |
4 | Karel Balcar | 57 | 58,2% | 0 |
5 | Jiří Novák | 57 | 58,2% | 0 |
Nejnovější události
F. Šenk 20:25 28.3.2024 Tip: výhra hostů Těškovice F. Šenk 20:25 28.3.2024 Tip: výhra domácích Štítina F. Šenk 20:25 28.3.2024 Tip: výhra hostů Štáblovice F. Šenk 20:25 28.3.2024 Tip: výhra domácích Žimrovice F. Šenk 20:25 28.3.2024 Tip: výhra domácích Stěbořice