Vysočina | Krajský přebor
2023-2024
-
Bystřice - Kamenice 48-5-47 % 1:3 (0:1) 12.08. 16:30 -
Žirovnice - Nové Město B 60-30-10 % 3:3 (2:2) 12.08. 16:30 -
Okříšky - Pacov 85-5-10 % 0:3 (0:1) 12.08. 16:30 -
Sapeli - Ledeč 95-0-5 % 1:1 (0:0) 13.08. 10:30 -
Vel. Meziříčí B - FŠ Třebíč 10-25-65 % 0:6 (0:2) 13.08. 14:00 -
Nová Ves - Rapotice 85-0-15 % 2:5 (1:2) 12.08. 16:30 -
Chotěboř - Žďár B 80-5-15 % 1:1 (0:0) 13.08. 16:30
-
Rapotice - Bystřice 75-15-10 % 3:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Ledeč - Žirovnice 55-35-10 % 3:2 (0:0) 19.08. 16:30 -
Sapeli - Kamenice 27-9-64 % 2:1 (0:1) 20.08. 10:30 -
Pacov - Nová Ves 62-24-14 % 4:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Nové Město B - Chotěboř 25-25-50 % 1:4 (0:2) 19.08. 16:30 -
Žďár B - Vel. Meziříčí B 80-10-10 % 0:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
FŠ Třebíč - Okříšky 86-0-14 % 3:3 (1:3) 20.08. 16:30
-
Bystřice - Pacov 24-24-52 % 2:2 (0:0) 26.08. 16:30 -
Okříšky - Žďár B 62-19-19 % 5:3 (2:3) 26.08. 16:30 -
Žirovnice - Chotěboř 19-5-76 % 1:3 (1:0) 26.08. 16:30 -
Sapeli - Rapotice 66-10-24 % 1:1 (1:0) 27.08. 10:30 -
Vel. Meziříčí B - Nové Město B 40-25-35 % 1:1 (0:0) 27.08. 14:00 -
Nová Ves - FŠ Třebíč 15-10-75 % 1:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
Ledeč - Kamenice 38-14-48 % 1:2 (1:1) 27.08. 16:30
-
Chotěboř - Vel. Meziříčí B 100-0-0 % 3:1 (0:0) 02.09. 16:00 -
Rapotice - Ledeč 68-16-16 % 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Pacov - Sapeli 37-42-21 % 1:1 (1:1) 03.09. 16:30 -
Žirovnice - Kamenice 22-22-56 % 0:2 (0:2) 03.09. 16:00 -
Žďár B - Nová Ves 50-29-21 % 3:3 (1:0) 01.09. 17:00 -
Nové Město B - Okříšky 39-39-22 % 3:2 (2:0) 03.09. 16:00 -
FŠ Třebíč - Bystřice 78-11-11 % 2:3 (0:0) 03.09. 16:00
-
Ledeč - Pacov 35-15-50 % 1:3 (0:1) 09.09. 16:00 -
Bystřice - Žďár B 65-20-15 % 0:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Rapotice - Kamenice 35-10-55 % 3:4 (1:3) 09.09. 16:00 -
Žirovnice - Vel. Meziříčí B 58-37-5 % 0:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Sapeli - FŠ Třebíč 53-21-26 % 0:3 (0:0) 10.09. 10:30 -
Nová Ves - Nové Město B 63-11-26 % 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Okříšky - Chotěboř 30-5-65 % 3:1 (0:0) 10.09. 16:00
-
Rapotice - Žirovnice 96-4-0 % 2:4 (1:1) 17.09. 15:30 -
Chotěboř - Nová Ves 83-13-4 % 3:1 (2:1) 16.09. 15:30 -
Vel. Meziříčí B - Okříšky 23-5-72 % 0:3 (0:1) 17.09. 14:00 -
Pacov - Kamenice 50-23-27 % 1:1 (1:0) 17.09. 15:30 -
Žďár B - Sapeli 32-32-36 % 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Nové Město B - Bystřice 63-14-23 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
FŠ Třebíč - Ledeč 86-9-5 % 8:0 (5:0) 17.09. 15:30
-
Bystřice - Chotěboř 13-13-74 % 2:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Sapeli - Nové Město B 62-25-13 % 2:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Žirovnice - Okříšky 39-22-39 % 1:4 (1:1) 23.09. 15:30 -
FŠ Třebíč - Kamenice 62-17-21 % 2:2 (0:0) 23.09. 15:30 -
Rapotice - Pacov 29-21-50 % 3:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Nová Ves - Vel. Meziříčí B 70-13-17 % 4:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Ledeč - Žďár B 35-39-26 % 1:1 (0:0) 23.09. 10:00
-
Okříšky - Nová Ves 90-5-5 % 3:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Vel. Meziříčí B - Bystřice 19-24-57 % 2:2 (1:2) 01.10. 14:00 -
Žďár B - Kamenice 14-10-76 % 1:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Nové Město B - Ledeč 67-19-14 % 0:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Pacov - Žirovnice 81-19-0 % 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Chotěboř - Sapeli 75-15-10 % 1:2 (0:1) 01.10. 14:00 -
FŠ Třebíč - Rapotice 67-14-19 % 5:1 (0:1) 30.09. 10:00
-
Kamenice - Nové Město B 89-0-11 % 3:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Žirovnice - Nová Ves 50-22-28 % 2:1 (1:1) 07.10. 15:00 -
Rapotice - Žďár B 55-39-6 % 5:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Bystřice - Okříšky 12-18-70 % 0:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Sapeli - Vel. Meziříčí B 94-6-0 % 5:0 (1:0) 08.10. 10:30 -
Pacov - FŠ Třebíč 22-17-61 % 1:4 (0:3) 08.10. 15:00 -
Ledeč - Chotěboř 29-24-47 % 1:1 (0:0) 08.10. 15:00
-
Chotěboř - Kamenice 43-19-38 % 4:1 (3:1) 14.10. 15:00 -
Okříšky - Sapeli 50-19-31 % 3:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Vel. Meziříčí B - Ledeč 20-20-60 % 0:1 (0:1) 15.10. 14:00 -
Nová Ves - Bystřice 33-20-47 % 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Nové Město B - Rapotice 19-6-75 % 4:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Žďár B - Pacov 38-19-43 % 2:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
FŠ Třebíč - Žirovnice 87-0-13 % 10:0 (4:0) 15.10. 15:00
-
Ledeč - Okříšky 6-18-76 % 1:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Žirovnice - Bystřice 38-31-31 % 1:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Kamenice - Vel. Meziříčí B 100-0-0 % 8:2 (3:0) 21.10. 14:30 -
Sapeli - Nová Ves 88-12-0 % 1:0 (1:0) 22.10. 10:30 -
Rapotice - Chotěboř 12-24-64 % 1:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
Pacov - Nové Město B 88-12-0 % 3:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
FŠ Třebíč - Žďár B 94-0-6 % 5:3 (1:3) 22.10. 14:30
-
Chotěboř - Pacov 69-5-26 % 2:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Okříšky - Kamenice 58-26-16 % 1:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Bystřice - Sapeli 26-5-69 % 3:2 (2:0) 28.10. 14:30 -
Vel. Meziříčí B - Rapotice 11-5-84 % 0:5 (0:2) 29.10. 14:00 -
Nová Ves - Ledeč 45-44-11 % 4:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Žďár B - Žirovnice 84-0-16 % 2:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Nové Město B - FŠ Třebíč 5-0-95 % 1:9 (0:5) 28.10. 14:30
-
Sapeli - Žirovnice 76-18-6 % 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Kamenice - Nová Ves 76-6-18 % 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Rapotice - Okříšky 56-25-19 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Pacov - Vel. Meziříčí B 94-0-6 % 2:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Žďár B - Nové Město B 53-35-12 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:15 -
FŠ Třebíč - Chotěboř 94-0-6 % 0:2 (0:2) 05.11. 15:00 -
Ledeč - Bystřice 56-13-31 % 2:1 (1:1) 04.11. 10:30
-
Chotěboř - Nové Město B 79-17-4 % 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Žirovnice - Ledeč 53-26-21 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Kamenice - Sapeli 95-5-0 % 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Okříšky - FŠ Třebíč 25-15-60 % 1:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Bystřice - Rapotice 56-11-33 % 2:1 (2:1) 23.03. 10:15 -
Nová Ves - Pacov 57-26-17 % 2:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Vel. Meziříčí B - Žďár B 23-23-54 % 1:1 (1:0) 24.03. 14:00
-
Kamenice - Ledeč 92-8-0 % 30.03. 15:30 -
Rapotice - Sapeli 33-8-59 % 31.03. 15:30 -
Chotěboř - Žirovnice 92-0-8 % 30.03. 15:30 -
Pacov - Bystřice 33-42-25 % 31.03. 15:00 -
Žďár B - Okříšky 8-25-67 % 30.03. 15:30 -
Nové Město B - Vel. Meziříčí B 75-25-0 % 31.03. 15:30 -
FŠ Třebíč - Nová Ves 83-0-17 % 30.03. 15:30
-
Bystřice - FŠ Třebíč -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kamenice - Žirovnice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Okříšky - Nové Město B -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Sapeli - Pacov -:- (-:-) 07.04. 10:30 -
Vel. Meziříčí B - Chotěboř -:- (-:-) 07.04. 14:00 -
Nová Ves - Žďár B -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Ledeč - Rapotice -:- (-:-) 06.04. 15:30
-
Kamenice - Rapotice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Chotěboř - Okříšky -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Pacov - Ledeč -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Nové Město B - Nová Ves -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí B - Žirovnice -:- (-:-) 14.04. 14:00 -
Žďár B - Bystřice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
FŠ Třebíč - Sapeli -:- (-:-) 13.04. 16:00
-
Bystřice - Nové Město B -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Žirovnice - Rapotice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Okříšky - Vel. Meziříčí B -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Kamenice - Pacov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Sapeli - Žďár B -:- (-:-) 21.04. 10:30 -
Nová Ves - Chotěboř -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Ledeč - FŠ Třebíč -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Kamenice - FŠ Třebíč -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Okříšky - Žirovnice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Chotěboř - Bystřice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Pacov - Rapotice -:- (-:-) 27.04. 15:00 -
Vel. Meziříčí B - Nová Ves -:- (-:-) 28.04. 14:00 -
Žďár B - Ledeč -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Nové Město B - Sapeli -:- (-:-) 27.04. 16:30
-
Bystřice - Vel. Meziříčí B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Žirovnice - Pacov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Kamenice - Žďár B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Rapotice - FŠ Třebíč -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Sapeli - Chotěboř -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Nová Ves - Okříšky -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Ledeč - Nové Město B -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Okříšky - Bystřice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Chotěboř - Ledeč -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Nová Ves - Žirovnice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - Sapeli -:- (-:-) 12.05. 14:00 -
Nové Město B - Kamenice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Žďár B - Rapotice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
FŠ Třebíč - Pacov -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Bystřice - Nová Ves -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Žirovnice - FŠ Třebíč -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Kamenice - Chotěboř -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Rapotice - Nové Město B -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Sapeli - Okříšky -:- (-:-) 19.05. 10:30 -
Pacov - Žďár B -:- (-:-) 19.05. 15:00 -
Ledeč - Vel. Meziříčí B -:- (-:-) 18.05. 16:30
-
Chotěboř - Rapotice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Okříšky - Ledeč -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Bystřice - Žirovnice -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Žďár B - FŠ Třebíč -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Nové Město B - Pacov -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - Kamenice -:- (-:-) 26.05. 14:00 -
Nová Ves - Sapeli -:- (-:-) 26.05. 16:30
-
Rapotice - Vel. Meziříčí B -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Kamenice - Okříšky -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Žirovnice - Žďár B -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Sapeli - Bystřice -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Pacov - Chotěboř -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Ledeč - Nová Ves -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
FŠ Třebíč - Nové Město B -:- (-:-) 01.06. 15:00
-
Chotěboř - FŠ Třebíč -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Žirovnice - Sapeli -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Okříšky - Rapotice -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Bystřice - Ledeč -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Nové Město B - Žďár B -:- (-:-) 09.06. 13:00 -
Vel. Meziříčí B - Pacov -:- (-:-) 09.06. 14:00 -
Nová Ves - Kamenice -:- (-:-) 09.06. 16:30
-
Kamenice - Bystřice -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Rapotice - Nová Ves -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Pacov - Okříšky -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Nové Město B - Žirovnice -:- (-:-) 15.06. 13:00 -
Žďár B - Chotěboř -:- (-:-) 16.06. 16:30 -
FŠ Třebíč - Vel. Meziříčí B -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Ledeč - Sapeli -:- (-:-) 16.06. 16:30
Rozhovory
- Tlak jsme si nepřipouštěli, odmítá chotěbořský Musílek
- V Sapeli Polná je více přátelská atmosféra, říká hráč 5.kola Vysočiny Marek Šimek | Krajský přebor , 2023-2024
- Držím se role útočníka a maximálně záložníka, ale níž už nehodlám jít i pro bezpečnost týmu, říká hráč 4.kola Vysočiny Martin Hynek | Krajský přebor , 2023-2024
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Huhtamaki Okříšky | 14 | 31:18 | 28 |
2 | SK Fotbalová škola Třebíč | 14 | 58:18 | 27 |
3 | FC Chotěboř | 14 | 29:15 | 27 |
4 | TJ Slovan Kamenice nad Lipou | 14 | 29:22 | 24 |
5 | TJ Sapeli Polná | 14 | 20:15 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Tomáš Hobza | 17 |
2 | Vojtěch Bence | 14 |
3 | Michal Šmarda | 11 |
4 | Martin Dvořák | 9 |
5 | Martin Kostroun | 7 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Libor Bačkovský | 47 | 50,0% | 0 |
2 | Petr Kříž | 46 | 50,5% | 1 |
3 | Radek Přivratský | 45 | 45,9% | 0 |
4 | Ondřej Přibyl | 44 | 44,9% | 0 |
5 | Michal Zikmund | 44 | 45,4% | 1 |
Nejnovější události
R. Přivratský 7:27 29.3.2024 Tip: výhra domácích Kamenice R. Přivratský 7:27 29.3.2024 Tip: výhra hostů Sapeli R. Přivratský 7:27 29.3.2024 Tip: výhra domácích Chotěboř R. Přivratský 7:27 29.3.2024 Tip: remíza Pacov - Bystřice R. Přivratský 7:27 29.3.2024 Tip: výhra hostů Okříšky