Plzeňský | Krajský přebor
2023-2024
-
H. Bříza - Holýšov 89-4-7 % 5:3 (0:2) 05.08. 10:15 -
Petřín B - Zruč 90-0-10 % 1:1 (0:1) 04.08. 18:00 -
Nýrsko - Stříbro 93-7-0 % 1:1 (0:1) 05.08. 18:00 -
Nepomuk - Černice 71-22-7 % 6:1 (3:0) 05.08. 18:00 -
Lhota - Košutka 82-4-14 % 2:1 (2:1) 05.08. 18:00 -
Rapid - Mýto 66-15-19 % 4:0 (1:0) 05.08. 18:00 -
Chotíkov - Vejprnice 80-10-10 % 0:0 (0:0) 04.08. 18:00 -
Radnice - Kaznějov 68-14-18 % 2:1 (0:0) 06.08. 18:00
-
Kaznějov - Petřín B 20-20-60 % 1:3 (1:1) 12.08. 14:00 -
Košutka - Holýšov 46-17-37 % 1:1 (0:1) 12.08. 14:00 -
Stříbro - Radnice 23-7-70 % 2:2 (1:0) 12.08. 17:00 -
Zruč - Rapid 41-14-45 % 1:2 (1:1) 12.08. 18:00 -
Vejprnice - H. Bříza 40-13-47 % 1:1 (1:0) 12.08. 18:00 -
Lhota - Nepomuk 70-13-17 % 3:4 (0:3) 13.08. 18:00 -
Černice - Nýrsko 23-13-64 % 1:2 (1:2) 12.08. 18:00 -
Mýto - Chotíkov 17-10-73 % 0:1 (0:0) 12.08. 18:00
-
Rapid - Kaznějov 88-3-9 % 2:1 (1:0) 19.08. 10:00 -
H. Bříza - Mýto 94-6-0 % 4:0 (3:0) 19.08. 10:15 -
Petřín B - Stříbro 100-0-0 % 6:2 (5:0) 18.08. 18:00 -
Nýrsko - Lhota 63-31-6 % 2:1 (0:1) 19.08. 18:00 -
Nepomuk - Košutka 94-0-6 % 3:1 (1:0) 19.08. 18:00 -
Chotíkov - Zruč 80-14-6 % 0:2 (0:0) 19.08. 18:00 -
Holýšov - Vejprnice 40-17-43 % 1:1 (1:1) 20.08. 10:30 -
Radnice - Černice 88-6-6 % 5:1 (2:0) 20.08. 18:00
-
Kaznějov - Chotíkov 20-23-57 % 5:0 (1:0) 26.08. 14:00 -
Košutka - Vejprnice 20-23-57 % 3:4 (1:0) 26.08. 14:00 -
Stříbro - Rapid 6-10-84 % 0:5 (0:2) 26.08. 15:00 -
Nepomuk - Nýrsko 79-14-7 % 3:1 (2:1) 25.08. 18:00 -
Lhota - Radnice 34-21-45 % 1:1 (1:1) 25.08. 18:00 -
Zruč - H. Bříza 20-17-63 % 1:3 (1:2) 26.08. 14:00 -
Černice - Petřín B 13-3-84 % 0:3 (0:0) 26.08. 18:00 -
Mýto - Holýšov 43-13-44 % 1:2 (0:1) 27.08. 18:00
-
Vejprnice - Mýto 100-0-0 % 2:1 (1:0) 31.08. 17:30 -
H. Bříza - Kaznějov 87-10-3 % 0:1 (0:1) 02.09. 10:15 -
Lhota - Petřín B 7-7-86 % 2:6 (1:3) 01.09. 18:00 -
Nýrsko - Košutka 87-3-10 % 2:2 (0:1) 03.09. 17:30 -
Chotíkov - Stříbro 84-6-10 % 2:0 (1:0) 03.09. 17:30 -
Rapid - Černice 89-4-7 % 11:1 (4:0) 01.09. 17:30 -
Holýšov - Zruč 61-10-29 % 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Radnice - Nepomuk 51-23-26 % 3:2 (2:2) 03.09. 17:30
-
Košutka - Mýto 75-18-7 % 2:4 (2:1) 09.09. 13:00 -
Kaznějov - Holýšov 75-7-18 % 1:4 (0:2) 09.09. 13:00 -
Lhota - Rapid 11-14-75 % 4:1 (4:1) 09.09. 17:00 -
Černice - Chotíkov 14-3-83 % 0:3 (0:1) 09.09. 17:00 -
Nepomuk - Petřín B 21-10-69 % 0:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Stříbro - H. Bříza 14-3-83 % 4:4 (4:2) 09.09. 17:00 -
Zruč - Vejprnice 50-29-21 % 1:2 (0:1) 08.09. 17:30 -
Nýrsko - Radnice 48-21-31 % 2:1 (2:0) 09.09. 17:00
-
H. Bříza - Černice 90-3-7 % 1:2 (1:1) 16.09. 10:15 -
Petřín B - Nýrsko 100-0-0 % 1:1 (1:1) 16.09. 13:00 -
Vejprnice - Kaznějov 80-7-13 % 1:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Rapid - Nepomuk 100-0-0 % 4:0 (2:0) 13.09. 17:00 -
Chotíkov - Lhota 56-27-17 % 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Mýto - Zruč 60-23-17 % 5:3 (2:2) 17.09. 16:30 -
Holýšov - Stříbro 97-0-3 % 4:1 (4:0) 17.09. 16:00 -
Radnice - Košutka 97-3-0 % 2:0 (0:0) 17.09. 16:30
-
Kaznějov - Mýto 74-0-26 % 4:0 (0:0) 23.09. 12:30 -
Košutka - Zruč 52-17-31 % 0:0 (0:0) 23.09. 12:30 -
Lhota - H. Bříza 60-23-17 % 0:3 (0:3) 23.09. 16:30 -
Černice - Holýšov 17-11-72 % 1:6 (0:5) 23.09. 16:30 -
Stříbro - Vejprnice 17-11-72 % 0:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Nepomuk - Chotíkov 80-11-9 % 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Nýrsko - Rapid 15-15-70 % 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Radnice - Petřín B 20-9-71 % 2:2 (0:0) 24.09. 16:30
-
H. Bříza - Nepomuk 68-13-19 % 3:0 (0:0) 30.09. 10:15 -
Petřín B - Košutka 88-3-9 % 5:1 (2:0) 30.09. 13:00 -
Zruč - Kaznějov 31-28-41 % 1:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Vejprnice - Černice 91-3-6 % 3:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Rapid - Radnice 74-13-13 % 3:4 (2:2) 28.09. 16:00 -
Chotíkov - Nýrsko 37-38-25 % 2:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Mýto - Stříbro 81-6-13 % 3:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Holýšov - Lhota 88-3-9 % 1:2 (1:1) 30.09. 16:00
-
Košutka - Kaznějov 26-6-68 % 0:3 (0:1) 07.10. 12:00 -
Petřín B - Rapid 83-10-7 % 1:0 (0:0) 06.10. 18:00 -
Nýrsko - H. Bříza 32-29-39 % 1:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Nepomuk - Holýšov 64-13-23 % 2:2 (1:1) 07.10. 16:00 -
Stříbro - Zruč 48-13-39 % 3:2 (2:1) 07.10. 16:00 -
Lhota - Vejprnice 49-19-32 % 0:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Černice - Mýto 29-6-65 % 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Radnice - Chotíkov 91-6-3 % 1:3 (0:2) 08.10. 16:00
-
H. Bříza - Radnice 62-7-31 % 1:2 (0:2) 14.10. 10:15 -
Kaznějov - Stříbro 91-6-3 % 1:2 (0:1) 14.10. 12:00 -
Zruč - Černice 81-3-16 % 3:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
Vejprnice - Nepomuk 87-3-10 % 2:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
Rapid - Košutka 97-3-0 % 7:0 (3:0) 14.10. 16:00 -
Chotíkov - Petřín B 6-16-78 % 2:5 (0:3) 14.10. 16:00 -
Mýto - Lhota 32-13-55 % 2:1 (1:0) 15.10. 16:00 -
Holýšov - Nýrsko 62-19-19 % 2:0 (1:0) 15.10. 16:00
-
Petřín B - H. Bříza 100-0-0 % 0:2 (0:1) 20.10. 18:00 -
Košutka - Stříbro 32-21-47 % 4:2 (2:1) 21.10. 15:00 -
Lhota - Zruč 82-6-12 % 3:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Rapid - Chotíkov 88-6-6 % 2:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Černice - Kaznějov 32-6-62 % 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Nýrsko - Vejprnice 36-29-35 % 0:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Mýto - Nepomuk 41-12-47 % 3:3 (3:1) 21.10. 15:30 -
Radnice - Holýšov 64-15-21 % 1:2 (0:2) 22.10. 15:30
-
H. Bříza - Rapid 59-8-33 % 1:2 (1:1) 28.10. 10:15 -
Kaznějov - Lhota 64-16-20 % 2:3 (1:1) 28.10. 10:30 -
Zruč - Nepomuk 18-11-71 % 1:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Vejprnice - Radnice 74-0-26 % 2:2 (0:0) 28.10. 14:30 -
Stříbro - Černice 82-7-11 % 0:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Chotíkov - Košutka 96-0-4 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Mýto - Nýrsko 22-22-56 % 1:2 (1:0) 28.10. 17:00 -
Holýšov - Petřín B 52-7-41 % 3:3 (2:0) 29.10. 14:30
-
Petřín B - Vejprnice 80-10-10 % 2:1 (1:0) 04.11. 10:15 -
Nýrsko - Zruč 100-0-0 % 3:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Nepomuk - Kaznějov 80-10-10 % 1:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Chotíkov - H. Bříza 49-17-34 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Rapid - Holýšov 50-25-25 % 3:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
Lhota - Stříbro 97-0-3 % 8:1 (5:0) 04.11. 14:00 -
Košutka - Černice 55-14-31 % 1:1 (1:0) 04.11. 15:00 -
Radnice - Mýto 97-3-0 % 3:2 (1:1) 05.11. 14:00
-
H. Bříza - Košutka 92-0-8 % 4:2 (2:1) 11.11. 10:15 -
Kaznějov - Nýrsko 52-8-40 % 3:3 (2:2) 11.11. 10:30 -
Stříbro - Nepomuk 24-0-76 % 2:5 (1:3) 11.11. 14:00 -
Zruč - Radnice 12-8-80 % 3:2 (3:0) 11.11. 14:00 -
Vejprnice - Rapid 50-17-33 % 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Černice - Lhota 16-4-80 % 2:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Petřín B - Mýto 95-5-0 % 4:2 (1:1) 10.11. 18:00 -
Holýšov - Chotíkov 76-4-20 % 3:2 (3:1) 12.11. 14:00
-
Petřín B - Kaznějov 90-5-5 % 9:0 (3:0) 08.03. 18:00 -
H. Bříza - Vejprnice 32-24-44 % 2:2 (1:2) 09.03. 13:00 -
Nepomuk - Lhota 52-20-28 % 3:0 (1:0) 09.03. 14:30 -
Nýrsko - Černice 81-4-15 % 1:2 (1:2) 10.03. 15:00 -
Rapid - Zruč 88-0-12 % 0:2 (0:1) 10.03. 15:00 -
Chotíkov - Mýto 80-12-8 % 3:2 (0:1) 10.03. 18:30 -
Holýšov - Košutka 81-4-15 % 3:1 (1:1) 10.03. 14:30 -
Radnice - Stříbro 96-4-0 % 3:1 (1:0) 10.03. 14:30
-
Kaznějov - Rapid 14-9-77 % 2:3 (2:1) 16.03. 12:00 -
Košutka - Nepomuk 4-8-88 % 0:4 (0:3) 16.03. 14:30 -
Lhota - Nýrsko 75-25-0 % 1:0 (1:0) 17.03. 14:00 -
Stříbro - Petřín B 4-4-92 % 2:3 (1:2) 16.03. 14:00 -
Vejprnice - Holýšov 71-21-8 % 4:1 (2:0) 16.03. 15:00 -
Zruč - Chotíkov 41-21-38 % 0:2 (0:1) 16.03. 15:00 -
Mýto - H. Bříza 25-8-67 % 1:2 (0:1) 16.03. 15:00 -
Černice - Radnice 22-4-74 % 3:3 (0:2) 16.03. 19:00
-
Petřín B - Černice 81-5-14 % 6:2 (3:1) 22.03. 18:00 -
H. Bříza - Zruč 79-4-17 % 3:1 (0:1) 23.03. 10:15 -
Nýrsko - Nepomuk 41-17-42 % 1:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Vejprnice - Košutka 96-0-4 % 2:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Rapid - Stříbro 95-5-0 % 7:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Chotíkov - Kaznějov 88-8-4 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Holýšov - Mýto 100-0-0 % 3:5 (2:3) 24.03. 15:00 -
Radnice - Lhota 74-13-13 % 0:1 (0:1) 24.03. 15:00
-
Černice - Rapid 10-5-85 % 2:2 (1:1) 29.03. 15:00 -
Košutka - Nýrsko 25-13-62 % 2:2 (2:1) 30.03. 12:30 -
Kaznějov - H. Bříza 25-10-65 % 1:1 (1:0) 29.03. 11:30 -
Petřín B - Lhota 95-0-5 % 3:0 (0:0) 29.03. 10:15 -
Mýto - Vejprnice 17-13-70 % 0:1 (0:1) 30.03. 15:00 -
Zruč - Holýšov 38-8-54 % 1:1 (0:0) 31.03. 16:30 -
Stříbro - Chotíkov 8-4-88 % 1:5 (0:1) 30.03. 16:30 -
Nepomuk - Radnice 92-4-4 % 0:0 (0:0) 30.03. 16:30
-
Petřín B - Nepomuk 95-5-0 % 1:1 (1:0) 05.04. 18:00 -
H. Bříza - Stříbro 90-10-0 % 4:0 (1:0) 06.04. 10:15 -
Vejprnice - Zruč 100-0-0 % 2:0 (2:0) 06.04. 16:30 -
Chotíkov - Černice 83-4-13 % 2:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Rapid - Lhota 95-0-5 % 0:3 (0:3) 06.04. 16:30 -
Holýšov - Kaznějov 100-0-0 % 2:2 (1:1) 07.04. 16:00 -
Radnice - Nýrsko 69-22-9 % 1:2 (1:0) 07.04. 16:30 -
Mýto - Košutka 78-13-9 % 1:2 (1:2) 07.04. 16:30
-
Košutka - Radnice 15-19-66 % 2:2 (1:1) 13.04. 12:30 -
Kaznějov - Vejprnice 19-15-66 % 2:5 (1:1) 13.04. 12:30 -
Nepomuk - Rapid 72-4-24 % 0:2 (0:2) 13.04. 16:30 -
Stříbro - Holýšov 12-4-84 % 1:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Zruč - Mýto 77-15-8 % 2:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
Nýrsko - Petřín B 19-8-73 % 3:3 (1:1) 13.04. 16:30 -
Černice - H. Bříza 19-15-66 % 0:4 (0:2) 13.04. 16:30 -
Lhota - Chotíkov 66-19-15 % 1:2 (0:0) 13.04. 16:30
-
H. Bříza - Lhota 72-7-21 % 20.04. 10:15 -
Petřín B - Radnice 93-7-0 % 19.04. 18:00 -
Zruč - Košutka 64-29-7 % 21.04. 17:00 -
Vejprnice - Stříbro 100-0-0 % 20.04. 17:00 -
Rapid - Nýrsko 100-0-0 % 20.04. 13:00 -
Chotíkov - Nepomuk 50-29-21 % 20.04. 17:00 -
Mýto - Kaznějov 72-14-14 % 20.04. 17:00 -
Holýšov - Černice 93-0-7 % 21.04. 16:00
-
Kaznějov - Zruč -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
Košutka - Petřín B -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
Černice - Vejprnice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Lhota - Holýšov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Stříbro - Mýto -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Nepomuk - H. Bříza -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Nýrsko - Chotíkov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Radnice - Rapid -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
H. Bříza - Nýrsko -:- (-:-) 04.05. 10:15 -
Kaznějov - Košutka -:- (-:-) 04.05. 13:30 -
Zruč - Stříbro -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Vejprnice - Lhota -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Rapid - Petřín B -:- (-:-) 04.05. 11:00 -
Chotíkov - Radnice -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Holýšov - Nepomuk -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Mýto - Černice -:- (-:-) 05.05. 17:30
-
Nepomuk - Vejprnice -:- (-:-) 10.05. 18:00 -
Petřín B - Chotíkov -:- (-:-) 10.05. 18:00 -
Košutka - Rapid -:- (-:-) 11.05. 14:00 -
Stříbro - Kaznějov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Nýrsko - Holýšov -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Černice - Zruč -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Lhota - Mýto -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Radnice - H. Bříza -:- (-:-) 12.05. 18:00
-
H. Bříza - Petřín B -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Kaznějov - Černice -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Stříbro - Košutka -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vejprnice - Nýrsko -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Zruč - Lhota -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Nepomuk - Mýto -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Chotíkov - Rapid -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Holýšov - Radnice -:- (-:-) 18.05. 16:00
-
Petřín B - Holýšov -:- (-:-) 24.05. 18:00 -
Košutka - Chotíkov -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
Černice - Stříbro -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Lhota - Kaznějov -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Rapid - H. Bříza -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Nýrsko - Mýto -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Nepomuk - Zruč -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Radnice - Vejprnice -:- (-:-) 26.05. 18:00
-
H. Bříza - Chotíkov -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Kaznějov - Nepomuk -:- (-:-) 01.06. 14:00 -
Stříbro - Lhota -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Vejprnice - Petřín B -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Zruč - Nýrsko -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Černice - Košutka -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Mýto - Radnice -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Holýšov - Rapid -:- (-:-) 02.06. 16:00
-
Košutka - H. Bříza -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
Chotíkov - Holýšov -:- (-:-) 09.06. 14:00 -
Lhota - Černice -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Rapid - Vejprnice -:- (-:-) 07.06. 18:00 -
Nýrsko - Kaznějov -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Nepomuk - Stříbro -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Radnice - Zruč -:- (-:-) 09.06. 18:00 -
Mýto - Petřín B -:- (-:-) 09.06. 18:00
-
Košutka - Lhota -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Kaznějov - Radnice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Stříbro - Nýrsko -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Zruč - Petřín B -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Vejprnice - Chotíkov -:- (-:-) 13.06. 18:00 -
Černice - Nepomuk -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Holýšov - H. Bříza -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Mýto - Rapid -:- (-:-) 16.06. 18:00
Rozhovory
- Michal Prais o tom, jak se v Chotíkově skládali na novou posilu a proč je někdy manželce nedostupný
- Petr Štych: Poslouchá německý rap, nesnáší hru na břevínka a Gambi je momentálně zavostalej
- Jan Ledvina, přeborový sprinter a vášnivý hráč World of Tanks
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Petřín Plzeň B | 21 | 69:28 | 48 |
2 | SK Slavia Vejprnice | 21 | 40:19 | 48 |
3 | FC Chotíkov 1932 | 21 | 34:25 | 41 |
4 | SK Rapid Plzeň | 21 | 61:29 | 40 |
5 | SK Horní Bříza | 21 | 48:25 | 37 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | David Csambal | 15 |
2 | Tomáš Řehoř | 13 |
3 | David Kroc | 13 |
4 | Jiří Šmíd | 13 |
5 | Daniel Koranda | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | petr loukota | 93 | 55,4% | 0 |
2 | Jirka Šindelář | 89 | 53,6% | 0 |
3 | jaroslav rychal | 88 | 52,4% | 0 |
4 | marek kracmer | 87 | 51,8% | 0 |
5 | Tomáš Had | 85 | 51,8% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:55 19.4.2024 Tip: výhra domácích H. Bříza J. Klik 11:55 19.4.2024 Tip: výhra domácích Petřín J. Klik 11:55 19.4.2024 Tip: remíza Zruč - Košutka J. Klik 11:55 19.4.2024 Tip: výhra domácích Vejprnice J. Klik 11:55 19.4.2024 Tip: výhra domácích Rapid