Divize E
2023-2024
-
Vsetín - 1. HFK 100-0-0 % 3:1 (2:0) 05.08. 17:00 -
Holešov - Nový Jičín 100-0-0 % 3:1 (2:1) 05.08. 17:00 -
Přerov - Skaštice 100-0-0 % 0:2 (0:2) 05.08. 17:00 -
Kostelec - Rýmařov 86-0-14 % 4:1 (2:0) 05.08. 17:00 -
Nové Sady - Slavičín 86-0-14 % 1:2 (0:1) 05.08. 17:00 -
Strání - Kozlovice 72-14-14 % 2:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Šternberk - Baťov 14-14-72 % 4:2 (1:1) 05.08. 17:00 -
Všechovice - Bzenec 100-0-0 % 1:1 (1:1) 16.08. 17:30
-
Baťov - Přerov 87-13-0 % 3:1 (2:1) 11.08. 18:30 -
Nový Jičín - Strání 87-0-13 % 0:6 (0:5) 12.08. 10:15 -
Bzenec - Holešov 14-0-86 % 1:0 (0:0) 12.08. 16:00 -
Rýmařov - Všechovice 100-0-0 % 1:1 (1:0) 12.08. 16:30 -
Vsetín - Kostelec 74-13-13 % 1:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Skaštice - Nové Sady 87-0-13 % 2:2 (1:0) 12.08. 17:00 -
Kozlovice - Šternberk 50-0-50 % 3:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
1. HFK - Slavičín 75-0-25 % 2:0 (1:0) 13.08. 17:00
-
Nové Sady - Baťov 33-0-67 % 1:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Přerov - Kozlovice 50-17-33 % 0:3 (0:1) 19.08. 16:30 -
Kostelec - 1. HFK 50-0-50 % 0:2 (0:1) 19.08. 16:30 -
Holešov - Rýmařov 100-0-0 % 7:2 (3:0) 19.08. 16:30 -
Slavičín - Skaštice 50-0-50 % 2:1 (0:1) 20.08. 10:15 -
Všechovice - Vsetín 33-0-67 % 2:3 (0:1) 20.08. 16:30 -
Šternberk - Nový Jičín 83-0-17 % 1:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Strání - Bzenec 83-0-17 % 3:2 (3:1) 20.08. 16:30
-
Nový Jičín - Přerov 100-0-0 % 0:1 (0:1) 25.08. 16:30 -
Bzenec - Šternberk 57-14-29 % 4:0 (1:0) 26.08. 13:00 -
Vsetín - Holešov 29-29-42 % 1:2 (1:0) 27.09. 15:30 -
Rýmařov - Strání 57-0-43 % 4:2 (3:2) 26.08. 16:30 -
Baťov - Slavičín 50-0-50 % 4:0 (2:0) 25.08. 17:30 -
Kostelec - Všechovice 100-0-0 % 3:4 (2:1) 27.08. 16:30 -
1. HFK - Skaštice 57-0-43 % 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Kozlovice - Nové Sady 100-0-0 % 1:0 (0:0) 27.08. 16:30
-
Nové Sady - Nový Jičín 83-0-17 % 5:1 (3:1) 02.09. 17:00 -
Přerov - Bzenec 20-0-80 % 1:0 (0:0) 01.09. 17:00 -
Skaštice - Baťov 50-17-33 % 1:1 (0:0) 02.09. 16:00 -
Holešov - Kostelec 100-0-0 % 5:1 (2:0) 02.09. 16:00 -
Slavičín - Kozlovice 33-17-50 % 0:2 (0:0) 03.09. 10:15 -
Všechovice - 1. HFK 83-0-17 % 2:3 (2:1) 03.09. 16:00 -
Strání - Vsetín 50-0-50 % 3:1 (0:1) 03.09. 16:00 -
Šternberk - Rýmařov 83-0-17 % 1:1 (0:0) 02.09. 16:00
-
Nový Jičín - Slavičín 49-13-38 % 1:2 (0:1) 09.09. 10:15 -
Kostelec - Strání 38-0-62 % 0:3 (0:2) 09.09. 16:00 -
Bzenec - Nové Sady 75-0-25 % 5:0 (3:0) 09.09. 16:00 -
Vsetín - Šternberk 87-0-13 % 2:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Rýmařov - Přerov 62-13-25 % 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Všechovice - Holešov 13-13-74 % 2:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Kozlovice - Skaštice 87-0-13 % 3:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
1. HFK - Baťov 62-13-25 % 1:0 (1:0) 10.09. 16:00
-
Baťov - Kozlovice 38-0-62 % 1:2 (0:1) 15.09. 18:30 -
Přerov - Vsetín 22-22-56 % 1:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Skaštice - Nový Jičín 89-0-11 % 4:0 (3:0) 16.09. 16:00 -
Holešov - 1. HFK 78-0-22 % 1:2 (0:2) 16.09. 15:30 -
Nové Sady - Rýmařov 89-0-11 % 3:1 (2:0) 16.09. 16:30 -
Slavičín - Bzenec 56-22-22 % 2:2 (0:1) 17.09. 10:15 -
Strání - Všechovice 89-0-11 % 2:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Šternberk - Kostelec 89-11-0 % 2:0 (1:0) 16.09. 15:30
-
Nový Jičín - Baťov 13-13-74 % 2:1 (0:1) 23.09. 10:15 -
Bzenec - Skaštice 67-22-11 % 6:1 (5:1) 23.09. 15:30 -
Holešov - Strání 44-0-56 % 1:2 (1:0) 23.09. 15:30 -
Rýmařov - Slavičín 33-11-56 % 5:2 (1:2) 23.09. 15:30 -
Vsetín - Nové Sady 67-0-33 % 3:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Všechovice - Šternberk 22-11-67 % 2:3 (1:1) 24.09. 15:30 -
1. HFK - Kozlovice 0-13-87 % 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Kostelec - Přerov 56-22-22 % 2:0 (2:0) 23.09. 15:30
-
Nové Sady - Kostelec 78-11-11 % 3:1 (3:1) 30.09. 15:00 -
Skaštice - Rýmařov 78-0-22 % 2:4 (1:2) 30.09. 15:00 -
Přerov - Všechovice 56-11-33 % 4:3 (1:1) 30.09. 15:00 -
Slavičín - Vsetín 33-22-45 % 0:2 (0:1) 01.10. 10:15 -
Baťov - Bzenec 50-0-50 % 0:1 (0:1) 29.09. 18:00 -
Šternberk - Holešov 78-11-11 % 2:1 (0:1) 30.09. 15:00 -
Strání - 1. HFK 78-11-11 % 5:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Kozlovice - Nový Jičín 89-0-11 % 2:2 (2:2) 01.10. 15:00
-
Bzenec - Kozlovice 67-22-11 % 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Holešov - Přerov 78-0-22 % 4:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Vsetín - Skaštice 89-11-0 % 1:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Rýmařov - Baťov 78-22-0 % 1:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Všechovice - Nové Sady 56-0-44 % 4:4 (2:0) 08.10. 15:00 -
Strání - Šternberk 78-0-22 % 5:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
1. HFK - Nový Jičín 67-11-22 % 0:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Kostelec - Slavičín 89-0-11 % 2:0 (2:0) 08.10. 15:00
-
Baťov - Vsetín 0-0-100 % 0:2 (0:1) 13.10. 18:00 -
Nový Jičín - Bzenec 43-0-57 % 1:5 (1:3) 14.10. 10:15 -
Nové Sady - Holešov 29-14-57 % 2:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Skaštice - Kostelec 71-0-29 % 3:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Přerov - Strání 0-14-86 % 0:4 (0:2) 14.10. 15:00 -
Slavičín - Všechovice 72-14-14 % 2:1 (0:1) 15.10. 10:15 -
Šternberk - 1. HFK 57-29-14 % 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Kozlovice - Rýmařov 86-0-14 % 1:1 (1:1) 15.10. 15:00
-
Holešov - Slavičín 72-14-14 % 2:4 (0:2) 21.10. 14:30 -
Rýmařov - Nový Jičín 86-0-14 % 1:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Vsetín - Kozlovice 42-29-29 % 1:3 (1:1) 21.10. 14:30 -
Všechovice - Skaštice 29-29-42 % 6:1 (5:1) 22.10. 14:30 -
Strání - Nové Sady 71-0-29 % 1:4 (0:4) 22.10. 14:30 -
Šternberk - Přerov 86-0-14 % 3:1 (2:1) 21.10. 14:30 -
1. HFK - Bzenec 57-0-43 % 0:4 (0:1) 22.10. 14:30 -
Kostelec - Baťov 71-0-29 % 1:4 (0:1) 22.10. 14:30
-
Nové Sady - Šternberk 45-11-44 % 1:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Bzenec - Rýmařov 89-0-11 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Nový Jičín - Vsetín 22-0-78 % 0:4 (0:2) 28.10. 14:30 -
Přerov - 1. HFK 45-22-33 % 0:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Skaštice - Holešov 67-0-33 % 2:3 (0:2) 28.10. 14:30 -
Slavičín - Strání 22-0-78 % 0:3 (0:0) 29.10. 10:15 -
Všechovice - Baťov 34-33-33 % 5:1 (3:1) 29.10. 14:30 -
Kozlovice - Kostelec 100-0-0 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:30
-
Baťov - Holešov 14-0-86 % 4:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Přerov - Nové Sady 29-29-42 % 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Všechovice - Kozlovice 57-14-29 % 1:3 (1:2) 04.11. 14:00 -
Vsetín - Bzenec 43-14-43 % 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Šternberk - Slavičín 86-0-14 % 1:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Strání - Skaštice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
1. HFK - Rýmařov 86-0-14 % 0:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Kostelec - Nový Jičín 57-43-0 % 2:0 (1:0) 05.11. 14:00
-
Nový Jičín - Všechovice 37-25-38 % 1:1 (1:1) 11.11. 10:15 -
Nové Sady - 1. HFK 100-0-0 % 1:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Bzenec - Kostelec 78-0-22 % 2:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Skaštice - Šternberk 45-11-44 % 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Rýmařov - Vsetín 0-11-89 % 1:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Slavičín - Přerov 89-11-0 % 4:0 (0:0) 11.11. 13:30 -
Baťov - Strání 11-0-89 % 1:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
Kozlovice - Holešov 100-0-0 % 4:1 (2:1) 12.11. 14:00
-
Kozlovice - Strání 67-33-0 % 15.05. 17:00 -
Bzenec - Všechovice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 09.03. 14:30 -
1. HFK - Vsetín 33-0-67 % 1:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Nový Jičín - Holešov 33-22-45 % 0:4 (0:1) 09.03. 14:30 -
Baťov - Šternberk 45-11-44 % 2:0 (1:0) 09.03. 14:30 -
Rýmařov - Kostelec 89-11-0 % 1:2 (0:1) 09.03. 14:30 -
Slavičín - Nové Sady 67-11-22 % 3:0 (1:0) 09.03. 10:30 -
Skaštice - Přerov 67-22-11 % 2:1 (2:0) 09.03. 10:15
-
Šternberk - Kozlovice 30-0-70 % 0:3 (0:2) 16.03. 15:00 -
Přerov - Baťov 50-30-20 % 2:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Strání - Nový Jičín 82-0-18 % 3:0 (2:0) 17.03. 15:00 -
Holešov - Bzenec 60-10-30 % odloženo -
Slavičín - 1. HFK 78-11-11 % 3:2 (0:2) 16.03. 10:30 -
Všechovice - Rýmařov 64-27-9 % 2:1 (1:0) 17.03. 15:00 -
Kostelec - Vsetín 27-0-73 % 4:3 (1:1) 17.03. 15:00 -
Nové Sady - Skaštice 90-0-10 % 0:0 (0:0) 16.03. 15:00
-
1. HFK - Kostelec 67-11-22 % 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Bzenec - Strání 33-22-45 % 4:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Kozlovice - Přerov 78-0-22 % 5:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Nový Jičín - Šternberk 22-0-78 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Baťov - Nové Sady 37-38-25 % 3:3 (1:0) 22.03. 18:30 -
Rýmařov - Holešov 45-22-33 % 1:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
Vsetín - Všechovice 78-0-22 % 4:3 (2:1) 23.03. 15:00 -
Skaštice - Slavičín 34-33-33 % 1:2 (1:2) 23.03. 15:00
-
Skaštice - 1. HFK 78-0-22 % 30.03. 15:00 -
Šternberk - Bzenec 33-0-67 % 30.03. 15:00 -
Přerov - Nový Jičín 56-22-22 % 29.03. 15:00 -
Holešov - Vsetín 45-11-44 % 30.03. 15:00 -
Strání - Rýmařov 78-0-22 % 31.03. 15:00 -
Slavičín - Baťov 78-11-11 % 29.03. 10:30 -
Všechovice - Kostelec 56-0-44 % 31.03. 15:00 -
Nové Sady - Kozlovice 11-11-78 % 30.03. 15:00
-
Kostelec - Holešov -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
1. HFK - Všechovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kozlovice - Slavičín -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Bzenec - Přerov -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Nový Jičín - Nové Sady -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Baťov - Skaštice -:- (-:-) 05.04. 18:30 -
Rýmařov - Šternberk -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Vsetín - Strání -:- (-:-) 06.04. 15:30
-
Slavičín - Nový Jičín -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Baťov - 1. HFK -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Strání - Kostelec -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Skaštice - Kozlovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Holešov - Všechovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Přerov - Rýmařov -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Šternberk - Vsetín -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Nové Sady - Bzenec -:- (-:-) 13.04. 15:30
-
1. HFK - Holešov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Kostelec - Šternberk -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Bzenec - Slavičín -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Kozlovice - Baťov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Nový Jičín - Skaštice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Všechovice - Strání -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Vsetín - Přerov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Rýmařov - Nové Sady -:- (-:-) 20.04. 16:00
-
Slavičín - Rýmařov -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Baťov - Nový Jičín -:- (-:-) 26.04. 18:30 -
Šternberk - Všechovice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Přerov - Kostelec -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Skaštice - Bzenec -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Strání - Holešov -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Kozlovice - 1. HFK -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Nové Sady - Vsetín -:- (-:-) 27.04. 16:00
-
Kostelec - Nové Sady -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
1. HFK - Strání -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Bzenec - Baťov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Nový Jičín - Kozlovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Holešov - Šternberk -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Vsetín - Slavičín -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Všechovice - Přerov -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Rýmařov - Skaštice -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Slavičín - Kostelec -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Baťov - Rýmařov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Skaštice - Vsetín -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Přerov - Holešov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Šternberk - Strání -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Nový Jičín - 1. HFK -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Kozlovice - Bzenec -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Nové Sady - Všechovice -:- (-:-) 11.05. 16:30
-
Kostelec - Skaštice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
1. HFK - Šternberk -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Bzenec - Nový Jičín -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Strání - Přerov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Holešov - Nové Sady -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vsetín - Baťov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Všechovice - Slavičín -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Rýmařov - Kozlovice -:- (-:-) 18.05. 16:30
-
Slavičín - Holešov -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Baťov - Kostelec -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Skaštice - Všechovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Přerov - Šternberk -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Bzenec - 1. HFK -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Nové Sady - Strání -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kozlovice - Vsetín -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Nový Jičín - Rýmařov -:- (-:-) 25.05. 17:00
-
Kostelec - Kozlovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
1. HFK - Přerov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Šternberk - Nové Sady -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Strání - Slavičín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Baťov - Všechovice -:- (-:-) 31.05. 18:30 -
Holešov - Skaštice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vsetín - Nový Jičín -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Rýmařov - Bzenec -:- (-:-) 01.06. 16:30
-
Rýmařov - 1. HFK -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Slavičín - Šternberk -:- (-:-) 09.06. 10:15 -
Holešov - Baťov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Skaštice - Strání -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Nové Sady - Přerov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Bzenec - Vsetín -:- (-:-) 08.05. 16:30 -
Kozlovice - Všechovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Nový Jičín - Kostelec -:- (-:-) 07.06. 17:00
-
Kostelec - Bzenec -:- (-:-) 16.06. 17:30 -
1. HFK - Nové Sady -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Strání - Baťov -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Holešov - Kozlovice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Šternberk - Skaštice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Přerov - Slavičín -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Všechovice - Nový Jičín -:- (-:-) 16.06. 17:30 -
Vsetín - Rýmařov -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- David Hamalčík: Mým cílem je dál poctivě pracovat a sbírat další starty
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Divize E, 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Divize E, 2022-2023
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Strání | 17 | 48:18 | 42 |
2 | FK Kozlovice | 17 | 38:14 | 41 |
3 | FC Vsetín | 18 | 36:21 | 36 |
4 | TJ Slovan Bzenec | 17 | 42:16 | 35 |
5 | FC TVD Slavičín | 18 | 30:32 | 31 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Petr Kasala | 20 |
2 | Luboš Miklovič | 20 |
3 | Zdeněk Konečník | 10 |
4 | Marián Kovář | 10 |
5 | Martin Zbranek | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 58 | 52,7% | 0 |
2 | Ladislav Beran | 57 | 44,9% | 0 |
3 | petr zifcak | 57 | 47,5% | 0 |
4 | Petr Chovánek | 57 | 47,5% | 0 |
5 | Venca Likeš | 56 | 43,8% | 0 |
Nejnovější události
P. Lidmila 20:17 28.3.2024 Tip experta: výhra hostů 1. HFK P. Lidmila 20:17 28.3.2024 Tip experta: výhra domácích Šternberk P. Lidmila 20:17 28.3.2024 Tip experta: remíza Přerov - Nový Jičín P. Lidmila 20:17 28.3.2024 Tip experta: remíza Holešov - Vsetín P. Lidmila 20:17 28.3.2024 Tip experta: výhra domácích Strání