Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
2023-2024
-
Milovice - Krchleby 75-25-0 % 4:2 (2:1) 19.08. 17:00 -
Hr. Jeseník - Kostomlaty 75-0-25 % 4:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Straky - Křinec 25-0-75 % 1:4 (0:2) 19.08. 17:00 -
Litol - Sokoleč B 50-0-50 % 1:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
B.Poděbrady B - Přerov n/L 100-0-0 % 2:2 (1:2) 20.08. 17:00 -
Nymburk B - Loučeň 75-0-25 % 2:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Všejany - Předhradí 100-0-0 % 1:1 (1:0) 20.08. 17:00
-
Sokoleč B - Milovice 50-0-50 % 2:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Krchleby - Hr. Jeseník 75-0-25 % 3:3 (0:0) 27.08. 17:00 -
Předhradí - Nymburk B 0-0-100 % 1:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Přerov n/L - Loučeň 75-0-25 % 2:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Kostomlaty - Všejany 100-0-0 % 2:2 (1:2) 27.08. 17:00 -
B.Poděbrady B - Straky 75-25-0 % 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Křinec - Litol 100-0-0 % 4:0 (3:0) 27.08. 17:00
-
Litol - B.Poděbrady B 50-0-50 % 5:2 (2:0) 02.09. 17:00 -
Loučeň - Předhradí 0-0-100 % 3:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Všejany - Krchleby 0-100-0 % 2:3 (2:1) 02.09. 17:00 -
Hr. Jeseník - Sokoleč B 50-0-50 % 4:2 (2:0) 02.09. 17:00 -
Milovice - Křinec 50-0-50 % 1:3 (1:2) 02.09. 17:00 -
Straky - Přerov n/L 0-0-100 % 1:3 (0:2) 02.09. 17:00 -
Nymburk B - Kostomlaty 100-0-0 % 0:2 (0:1) 03.09. 17:00
-
Straky - Litol 0-0-100 % 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Sokoleč B - Všejany 100-0-0 % 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Krchleby - Nymburk B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
B.Poděbrady B - Milovice 0-0-100 % 1:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Přerov n/L - Předhradí 100-0-0 % 4:1 (1:0) 10.09. 17:00 -
Kostomlaty - Loučeň 100-0-0 % 1:1 (0:1) 10.09. 17:00 -
Křinec - Hr. Jeseník 100-0-0 % 1:0 (1:0) 10.09. 17:00
-
Litol - Přerov n/L 0-0-100 % 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Loučeň - Krchleby 0-0-100 % 0:5 (0:2) 16.09. 16:30 -
Milovice - Straky 100-0-0 % 3:2 (1:1) 16.09. 16:30 -
Hr. Jeseník - B.Poděbrady B 100-0-0 % 4:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Všejany - Křinec 0-0-100 % 1:2 (1:0) 16.09. 16:30 -
Předhradí - Kostomlaty 0-0-100 % 2:1 (1:0) 17.09. 16:30 -
Nymburk B - Sokoleč B 50-0-50 % 0:6 (0:3) 17.09. 16:30
-
Straky - Hr. Jeseník 67-0-33 % 0:4 (0:1) 23.09. 16:30 -
Sokoleč B - Loučeň 100-0-0 % 2:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Litol - Milovice 0-33-67 % 3:2 (2:0) 23.09. 16:30 -
B.Poděbrady B - Všejany 100-0-0 % 8:1 (2:1) 24.09. 13:30 -
Křinec - Nymburk B 67-0-33 % 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Krchleby - Předhradí 100-0-0 % 8:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Přerov n/L - Kostomlaty 67-0-33 % 4:0 (3:0) 24.09. 16:30
-
Loučeň - Křinec 25-0-75 % 1:4 (0:0) 30.09. 16:00 -
Všejany - Straky 25-25-50 % 2:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Milovice - Přerov n/L 75-0-25 % 1:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Hr. Jeseník - Litol 100-0-0 % 3:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Kostomlaty - Krchleby 25-25-50 % 3:2 (2:0) 01.10. 16:00 -
Předhradí - Sokoleč B 25-0-75 % 2:3 (2:2) 01.10. 16:00 -
Nymburk B - B.Poděbrady B 75-0-25 % 0:0 (0:0) 01.10. 16:00
-
Straky - Nymburk B 50-0-50 % 1:3 (1:0) 07.10. 16:00 -
Sokoleč B - Kostomlaty 100-0-0 % 5:3 (4:3) 07.10. 13:30 -
Milovice - Hr. Jeseník 50-25-25 % 3:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Litol - Všejany 100-0-0 % 5:3 (1:1) 07.10. 16:00 -
Křinec - Předhradí 75-0-25 % 4:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Přerov n/L - Krchleby 100-0-0 % 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
B.Poděbrady B - Loučeň 75-0-25 % 3:0 (1:0) 08.10. 16:00
-
Loučeň - Straky 40-0-60 % 1:3 (1:2) 14.10. 15:30 -
Všejany - Milovice 0-0-100 % 0:4 (0:2) 14.10. 15:30 -
Hr. Jeseník - Přerov n/L 60-20-20 % 3:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Kostomlaty - Křinec 0-0-100 % 0:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Předhradí - B.Poděbrady B 0-0-100 % 0:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Krchleby - Sokoleč B 60-0-40 % 0:3 (0:1) 15.10. 15:30 -
Nymburk B - Litol 40-0-60 % 2:2 (1:1) 15.10. 15:30
-
Straky - Předhradí 100-0-0 % 4:0 (2:0) 21.10. 15:30 -
Milovice - Nymburk B 80-20-0 % 3:3 (2:1) 21.10. 15:30 -
Litol - Loučeň 80-0-20 % 4:1 (2:0) 21.10. 15:30 -
Křinec - Krchleby 80-20-0 % 1:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Hr. Jeseník - Všejany 100-0-0 % 5:3 (3:1) 22.10. 15:30 -
Přerov n/L - Sokoleč B 40-20-40 % 2:1 (1:0) 22.10. 15:30 -
B.Poděbrady B - Kostomlaty 60-0-40 % 3:0 (1:0) 22.10. 15:30
-
Sokoleč B - Křinec 75-0-25 % 0:5 (0:1) 28.10. 14:30 -
Loučeň - Milovice 0-0-100 % 0:6 (0:4) 28.10. 14:30 -
Všejany - Přerov n/L 0-0-100 % 2:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Kostomlaty - Straky 50-25-25 % 2:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Nymburk B - Hr. Jeseník 25-0-75 % 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Krchleby - B.Poděbrady B 50-0-50 % 2:3 (0:3) 29.10. 14:30 -
Předhradí - Litol 0-0-100 % 0:3 (0:0) 29.10. 14:30
-
Straky - Krchleby 50-25-25 % 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Všejany - Nymburk B 25-0-75 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Milovice - Předhradí 75-0-25 % 11:3 (3:2) 04.11. 14:00 -
Litol - Kostomlaty 100-0-0 % 7:1 (4:0) 04.11. 14:00 -
Křinec - Přerov n/L 75-0-25 % 4:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Hr. Jeseník - Loučeň 100-0-0 % 7:5 (3:2) 05.11. 14:00 -
B.Poděbrady B - Sokoleč B 50-0-50 % 5:1 (2:0) 05.11. 14:00
-
Krchleby - Litol 0-0-100 % 6:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Předhradí - Hr. Jeseník 0-0-100 % 2:4 (1:1) 11.11. 14:00 -
Sokoleč B - Straky 67-0-33 % 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Loučeň - Všejany 34-33-33 % 4:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Kostomlaty - Milovice 0-0-100 % 2:6 (1:1) 11.11. 14:00 -
Křinec - B.Poděbrady B 67-0-33 % 4:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Přerov n/L - Nymburk B 67-0-33 % 3:4 (2:3) 11.11. 14:00
-
Loučeň - Přerov n/L 20-0-80 % 0:7 (0:2) 23.03. 15:00 -
Všejany - Kostomlaty 60-40-0 % 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Hr. Jeseník - Krchleby 60-0-40 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Milovice - Sokoleč B 60-20-20 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Straky - B.Poděbrady B 20-0-80 % 2:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Litol - Křinec 20-20-60 % 1:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Nymburk B - Předhradí 100-0-0 % 1:1 (1:1) 24.03. 15:00
-
Sokoleč B - Hr. Jeseník 40-0-60 % 30.03. 16:30 -
Krchleby - Všejany 100-0-0 % 31.03. 16:30 -
Předhradí - Loučeň 80-20-0 % 31.03. 16:30 -
Křinec - Milovice 100-0-0 % 31.03. 16:30 -
B.Poděbrady B - Litol 20-0-80 % 31.03. 16:30 -
Kostomlaty - Nymburk B 60-20-20 % 30.03. 16:30 -
Přerov n/L - Straky 80-0-20 % 31.03. 16:30
-
Loučeň - Kostomlaty -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Milovice - B.Poděbrady B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Hr. Jeseník - Křinec -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Všejany - Sokoleč B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Litol - Straky -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Nymburk B - Krchleby -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Předhradí - Přerov n/L -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Straky - Milovice -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Sokoleč B - Nymburk B -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Krchleby - Loučeň -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
B.Poděbrady B - Hr. Jeseník -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Křinec - Všejany -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Kostomlaty - Předhradí -:- (-:-) 14.04. 17:00 -
Přerov n/L - Litol -:- (-:-) 14.04. 17:00
-
Loučeň - Sokoleč B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Všejany - B.Poděbrady B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Hr. Jeseník - Straky -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Milovice - Litol -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Kostomlaty - Přerov n/L -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Předhradí - Krchleby -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Nymburk B - Křinec -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Litol - Hr. Jeseník -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Straky - Všejany -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Sokoleč B - Předhradí -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Krchleby - Kostomlaty -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
B.Poděbrady B - Nymburk B -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Křinec - Loučeň -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Přerov n/L - Milovice -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Loučeň - B.Poděbrady B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Hr. Jeseník - Milovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Všejany - Litol -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Kostomlaty - Sokoleč B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Předhradí - Křinec -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Krchleby - Přerov n/L -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Nymburk B - Straky -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Litol - Nymburk B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Sokoleč B - Krchleby -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Straky - Loučeň -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Milovice - Všejany -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Přerov n/L - Hr. Jeseník -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Křinec - Kostomlaty -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
B.Poděbrady B - Předhradí -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Sokoleč B - Přerov n/L -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Loučeň - Litol -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Všejany - Hr. Jeseník -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Kostomlaty - B.Poděbrady B -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Krchleby - Křinec -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Předhradí - Straky -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Nymburk B - Milovice -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Litol - Předhradí -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Straky - Kostomlaty -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Milovice - Loučeň -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hr. Jeseník - Nymburk B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Přerov n/L - Všejany -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
B.Poděbrady B - Krchleby -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Křinec - Sokoleč B -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Sokoleč B - Litol -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Loučeň - Nymburk B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Přerov n/L - B.Poděbrady B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Kostomlaty - Hr. Jeseník -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Krchleby - Milovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Křinec - Straky -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Předhradí - Všejany -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Straky - Sokoleč B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Všejany - Loučeň -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Milovice - Kostomlaty -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Litol - Krchleby -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Nymburk B - Přerov n/L -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hr. Jeseník - Předhradí -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
B.Poděbrady B - Křinec -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Předhradí - Milovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Sokoleč B - B.Poděbrady B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Loučeň - Hr. Jeseník -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Přerov n/L - Křinec -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Kostomlaty - Litol -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Krchleby - Straky -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Nymburk B - Všejany -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- Fotbal, dlouho nic a zase fotbal! Takhle žijí kluci z Křineckého týmu!
- Za mojí fotbalovou kariéru jsem se párkrát zúčastnil reprezentačních výběrů OFS Nymburk, uvedl Adam Volek
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2022-2023
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Křinec | 14 | 40:10 | 39 |
2 | Hrubý Jeseník | 14 | 45:24 | 34 |
3 | AFK Milovice | 14 | 50:22 | 32 |
4 | FK Litol | 14 | 36:30 | 23 |
5 | Sokol Přerov n. Labem | 14 | 31:23 | 20 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Michal Pecháček | 20 |
2 | Jaromír Cáska | 11 |
3 | Daniel Holas | 10 |
4 | Marek Baran | 9 |
5 | Lukáš Müller | 9 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Křivský | 55 | 56,1% | 0 |
2 | Jiří Klik | 47 | 61,0% | 0 |
3 | David Čuřík | 39 | 61,9% | 0 |
4 | Radek Hruška | 17 | 48,6% | 0 |
5 | Venca Likeš | 13 | 46,4% | 0 |
Nejnovější události
D. Čuřík 10:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Sokoleč D. Čuřík 10:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Krchleby D. Čuřík 10:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Předhradí D. Čuřík 10:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Křinec D. Čuřík 10:24 28.3.2024 Tip: výhra hostů Litol