SESTAVA KOLA - 4.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2015-2016

Datum kola: 09.04.2016

0

I ve 4. kole můžete hlasovat pro spoluhráče či kamarády v anketě hráč kola. Hlasy svému favoritovi můžete posílat až do 13. dubna 11:59.

Jan Nývlt : Jarní posila z nedalekého Zdelova udržela poprvé v jarní části čisté konto. Borohrádek si poradil před svými fanoušky s rezervou Kostelce 3:0.

Pavel Matějus : Trenér Borohrádku přílíš jednotlivce nechválí, ale Pavel si to utkání s Kostelcem zasloužil a je oprávněně v sestavě kola.

Lukáš Melichárek : Smiřice na jaře válí a drtí jednoho soupeře za druhým. V posledním kole si i díky krásné brance zpoza vápna Lukáše Melichárka poradily se Zdelovem.

Martin Barták : Martin vstřelil dvě branky do sítě kostelecké rezervy a měl lví podíl na důležité výhře Borohrádku.

Pavel Janko : Po návratu z Kanady se hráč Smiřic dostává do býválé formy a zápas od zápasu podává čím dál lepší výkony.

Tomáš Sikora : Lípa nad Orlicí si před zraky svých příznivců poradila s Hronovem. Tomáš svoji brankou po rohovém kopu upravoval skóre před poločasovou přestávkou na 3:0.

David Mondík : Lípa potvrdila 2 dovežené body z horké zdelovské půdy a i zásluhou dobrého výkonu Davida si připsala 3 body s Hronovem.

Marek Jandík : Zkušený hráč Police nad Metují vstřelil vítěznou branku do sítě Ohnišova, pro který to byla teprve první jarní porážka.

Milan Brzokoupil : Svoji brankou ze 7. minuty utnul aktivitu hostů z Hronova a odstartoval, tak fotbalové představení domácí Lípy, který si se soupeřem poradila v poměru 4:0.

Karel Zemek : I když se tentokrát neprosadil, především v defenzívě pomáhal zastavovat útoky Zdelova již v zárodku.

Josef Klapkovský : Tento 100% exekutor pokutových kopů přidal krátce po poločasové přestávce uklidnující třetí branku do sítě Ohnišova.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.04.2016 12:00 do 13.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)