SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2015-2016

Datum kola: 21.05.2016

0

Další sestava kola, je na světě. Podpořte své oblíbence!

Nezapomeňte také na možnost svého favorita nominovat na hráče utkání. Kromě nominace můžete pomocí nového hodnocení obodovat i výkon rozhodčího, obou týmů a mnoho dalšího.

Dušan Šnobl

Jiří Kos –  od fanoušků za svůj výkon obdržel nadprůměrnou známku 7,7 a má místo na levé straně obrany

Aleš Sekyra -  na pozici stopera  rázně dirigoval celou obranu svého týmu

Tomáš Cafourek  – jeho vyrovnávací gól držel v napětí celou Lubnou až do úplného závěru utkání. V sestavě kola ho dáváme na pravou stranu obrany

Jan Husák – zavelel první trefou k obratu proti Pustovětům, celkově si připsal dvě branky.

Marek Soukup – prokázal ve středu zálohy perfektní přehled a rozděloval jeden přesný balón za druhým

Filip Kotchera  - jedna z nejvýraznějších postav Sýkořic v utkání proti Roztokům, připsal si jednu branku, když v 70. minutě vyrovnával na 1:1.

Petr Maršík – v zajímavém duelu Sýkořice – Roztoky poslal hosty v 50. minutě do vedení

Michal Rasocha  -  hattrick proti Čisté se stal jeho vstupenkou do sestavy kola

Lukáš Voborník  - udělal si ze zápasu proti Řevničovu svojí „one-man-show“, protože vstřelil všechny čtyři góly svého týmu!

Adam Trejbal - těsně před koncem utkání zlomil vítězným gólem odpor Šanova a tím zachoval Baníku i nadále šance na postup

Hlasovat pro hráče můžete od 24.05.2016 10:08 do 25.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)