SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2015-2016

Datum kola: 12.06.2016

0

Zveřejňujeme naši útočnš laděnou sestavu předposledního kola! Podívejte se, kdo zazářil tentokrát.

A nezapomeňte tipovat výsledky posledního kola!

Martin Hůla – brankář Roztok neinkasoval jediný gól a získal za to od fanoušků dobré ohodnocení.

Jakub Trkal – si připsal tři asistence a doplňoval tak Husákovo a Kováčikovo skvělé představení.

Jan Kováčik – dobře hrající záložník Kroučové, dvakrát asistoval Husákovi a vsítil závěrečný gól na 3:5.

Jiří Kněžík – vstřelil jediný gól Roztok, kterým zajistil vítězství.

Petr Linc – záložník Sýkořice byl aktivní dopředu a pracoval spolehlivě i dozadu. Všechny nebezpečné i gólové akce šly přes jeho stranu. „Hrál nejlepší zápas sezóny“, dodal trenér Petr Kovařík.

Radek Prokop – vstřelil konečný gól na a přinesl tak klidnější závěr utkání svému týmu.

Adam Trejbal – útočník Lubné otevřel skóre v 7. minutě a nasměroval svůj tým k vítězství, které se bude muset ještě potvrdit v dohrávce utkání.

Jaroslav Slabý – i přestože pobyl na hřišti pouze jeden poločas, stejně jako jeho kolegům se mu podařilo vstřelit gól. A to hned dvě minuty poté co vběhl na trávník.

Tomáš Fencl – vstřelil první gól týmu TJ Slabce a připravil tak půdu pro šestigólové vítězství.

Jan Husákpředvedl své střelecké umění a dal čtyři góly.

Jiří Čiha – útočník mužstva TJ Slabce, svými góly ozdobil utkání. Nakonec se mu podařilo vstřelit celkem pět branek.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.06.2016 04:40 do 15.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)