SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 21.08.2016

0
Druhé kolo nabídlo 22 branek, 5 gólmanů se může pyšnit čistým kontem, hattrick tentokrát nepadl
Přibyl Filip (FK Spartak Kaplice)

Dokázal udržet čisté konto. A to i přesto, že posledních dvaceti minut dohrával jeho tým v početní nevýhodě.

Šisler Jan (FC Šumava Frymburk)

Otevřel gólový účet zápasu a zajistil tak svým spoluhráčům pohodovější pobyt v kabině.

Arenberger Aleš (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Tradiční pilíř zadních řad i ve druhém zápase přispěl k tomu, že Suchdol dohrál vzadu s nulou.

Gondek Josef (FK Spartak Kaplice)

Tentokrát se sice gólově neprosadil, ale svou obranou činností přispěl k nule v kolonce obrdžených branek a to i proti početní převaze soupeře v závěrečných minutách.

Hynšt Petr (TJ Sokol Chvalšiny)

Po hodině hry naskočil do zápasu a v závěru rozhodujícím gólem zajistil domácícm tři body za výhru 2:1.

Šafránek Filip (FC Mariner Bavorovice)

Kontaktním gólem na 2:3 z pohledu Bavorovic deset minut před koncem vykřesal hostům naději na body. Ten ovšem Bavorovice nezvládly a dvakrát inkasovaly.

Kovařík Marek (TJ Dříteň)

Po čtvrt hodině vstřelil rozhodující gól zápasu. Mezi střelce se pak dokázal zapsat ještě jednou.

Neumann Vít (TJ Nová Ves u Č.B.)

Střelec první gólu v sezóně Nové Vsi. Jeho branka byla rozhodující a znamenala první tříbodový zisk.

Hájek Jiří (TJ Jiskra Chlum u Třeboně)

V závěru zápasu dokázal korigovat na 1:2 pro Chlum. Na body však hosté už nedosáhli.

Micák Josef (FC Šumava Frymburk)

Frymburk do soutěže vlétl ve velkém stylu a vděčí za to i výborné formě svých útočníků. Rillich proti Bavorovicím vstřelil dvě branky, ale kouč Mertl tentokrát ještě více kvitoval výkon Micáka, který dal gól, na další branky přihrál a bylo ho plné hřiště.

Kurali Josef (TJ Spartak Trhové Sviny)

Dvěma góly výrazně přispěl k výhře Svinů 3:1 a prvnímu letošnímu tříbodovému zisku.

Hlasovat pro hráče můžete od 23.08.2016 10:07 do 24.08.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)