SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 25.09.2016

0
Sedmé kolo nabídlo divákům 30 branek, jediný střelec zaznamenal hattrick a tři gólmani udrželi čisté konto
Krauskopf Michal (TJ Sokol Olešnice)

Byť to podle výsledku nevypadá Chvalšiny směrem dopředu zlobily. Olešnický gólman se navíc dvěma dlouhými výkopy podepsal asistencí u vstřelené branky.

Pavlis Patrik (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Necelou čtvrt hodinku před koncem zápasu pojistil výhru 2:0 gólem. V první půli se měl v defenzivě co ohánět.

Fatura František (FC Šumava Frymburk)

Předvedl spolehlivý výkon. Svým nasazením i několik nebezpečných střel zblokoval a vysloužil si titul hráče utkání.

Pech Daniel (TJ Nová Ves u Č.B.)

Krátce před koncem půle se mu podařilo vyrovnat a zajistil svým spoluhráčům větší pohodu do šatny.

Jakeš Václav (FC Mariner Bavorovice)

Hrál na asi nejlepšího hráče soupeře, bojoval a vysloužil si zisk hráče zápasu.

Kovařík Marek (TJ Dříteň)

Krátce po zahájení druhé půle se výstavní trefou ze třiceti metrů zasloužil o vyrovnání.

Čáp David (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Mladík po svém příchodu na hřiště oživil hru. Stal se nejpříjemnějším překvapení pro trenéra a byl jedním z hráčů zápasu.

Micák Patrik (FK Spartak Kaplice)

Pod první kaplickou výhrou venku je podepsaný gólem a asistencí.

Winkler Lukáš (TJ Slavoj Ledenice)

Dvěma góly ve druhé půli zajistil Ledenicím bod za konečnou remízu 2:2.

Klimeš Jaroslav (TJ Dříteň)

Dvěma brankami se zasloužil o překvapivou výhru 3:2 na hřišti Suchdola. Zejména nad jeho prvním gólem kroutí diváci hlavou možná ještě teď.

Hanzal Michal (TJ Sokol Olešnice)

Za 70 minut pobytu na hřišti zvládl nastřílet čistý hattrick a ještě na jeden gól přihrával. Pochopitelně se stal hráčem utkání.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.09.2016 07:46 do 28.09.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)