SESTAVA KOLA - 25.kolo Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 11.06.2017

0

Fotbalová I.B třída, skupina A, má za sebou 25. kolo. Chybět tak nemůže sestava kola. Kdo se dostal mezi 11 nejlepších?

Lukáš Dráb pomohl Přestanovu ke skalpu Benešova nad Ploučnicí.

Libor Eichelmann odvedl na kraji obrany dobrou práci, Miroslav Brom hrál až do svého vyloučení povedené utkání. Tomáš Knížek je sice záložník, díky přetlaku jsme ho museli zařadit mezi obránce.

Ladislav Kříž nasázel hattrick, to odehrál pouze jeden poločas. Pavel Uhlíř rozhodl v poslední minutě o vítězství 3:2 nad Chlumcem. Emil Mikula připravil pro své spoluhráče drtivou většinu branek proti Boleticím. Tomáš Vlasák dal dvě branky Hornímu Podluží.

Chuderovský David Řezníček nasázel čtyři branky, na body to ale nestačilo. Hattrick dal jak Petr Lank z Hostovic, tak šluknovský Pavel Horák.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.06.2017 10:03 do 14.06.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)